CIA’nın Müslümanları!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 18 Ocak 2021, 23:12:23


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: CIA’nın Müslümanları!  (Okunma Sayısı 1851 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
NesliSAH
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 174« : 13 Ekim 2011, 09:42:50 »

İngilizler Birinci Dünya Savaşı’nda Arapları nasıl kandırmıştı?
Bu konuyu Atatürk’ün hayatını “biyografik roman” tarzında yazan ve “Küçük Anılarda Büyük Sırlar” gibi muhteşem bir eser ortaya koyan Nurten Arslan’dan alıntı yaparak birkaç defa gündeme getirmiştim:
“İngilizlerin uydurduğu rivayete göre, tam altı yüz yıl evvel yaşamış Arap bilgini Muhiddini Arabi, büyük bir kehanette bulunmuştur. Bu kehanete göre, ‘Çöle tatlı su aktığı zaman yeni bir nebi gelecek ve Araplar hürriyete kavuşacaktır.’
Senaryo adım adım sahneye konulur.
Önce Muhiddini Arabi’nin Nil’den çöle su geleceğini söylediği bir ay kadar işlenir. Rivayet Muhittin Arabi’ye ait gibi gösterilince hemen herkes inanır.
Bir süre sonra İngiliz ajanlar, ‘Nil’den çöle su geldiğinde, yeni bir peygamberin geleceğini’ yaymaya başlar.
Üçüncü adımda, Arabi’nin ‘Nil’den çöle su geldiğinde, yeni bir peygamber gelecek ve Arapları hürriyetine kavuşturacaktır’ dediği işlenmeye başlanır.
Bu arada İngiliz ajanlar, İngiliz komutan Allenby’nin adını çarşıda pazarda sık sık ‘En nebi’ veya ‘En nebi’ diye telaffuz eder!
Derken, İngilizler bir bahaneyle Arap şeyhlerinden bir grubu Sina’ya götürür ve borularla Nil’den gelen suyu gösterir. Boruların bir ucu çölde, diğer ucu Nil’dedir!
Araplar sonunda Allenby’nin, Muhiddini Arabi’nin bahsettiği nebi, yani peygamber olduğunu kabul eder.
Kur’an-ı Kerim’in Hz. Muhammed’i son peygamber ilan ettiğini düşünmezler bile. Artık onların yeni peygamberi İngiliz komutan Allenby’dir!
Yeni peygamber Allenby, hemen ‘Cihad-ı Mukaddes’ ilan eder. Araplara; ‘Allah ve Hz. Muhammet aşkına’, çölleri karış karış savunmaya çalışan Türk birliklerine ‘hücum’ emrini verir.
Cepleri altınla doldurulmuş Araplar, yeni din ve yeni peygamber aşkına onbinlerce Türk’ün kanına girer.
İngilizlerin yazdığı senaryo, Osmanlı devletini kökünden sarsar.
Sonunda Allenby, hedefine ulaşır ve Kudüs’e girer! Allenby, Kudüs’e girdiği zaman, ’Bugün Haçlı Seferi’ni tamamladım’ der!”

***

Peki bugün Türkler nasıl kandırılıyor?
Bir örneğini birkaç gün önce tespit ettim.
35 yaşlarında, üniversite eğitimli, beş vakit namazında, pırıl pırıl bir gençle konuşuyordum. Dini konular açılınca, Hıristiyanlar ve “Yahudi din adamları arasında bulunan ruhaniler”den, onların Müslümanlığından söz etmeye başladı. Ben de “Bugün böyle bir durum yok. Türklerin İslam anlayışını bir kenara bırakıp, sınırlarını CIA’nın belirlediği bir çizgiye doğru sürüklenmeyin. CIA’nın 21’inci yüzyıldaki en büyük projesi, İslam’ı dönüştürmektir. Siz de bu dönüşüme uymayın” diyecek oldum, aldığım cevap karşısında hayrete düştüm.
Dedi ki, “Ağabey, sen bu konuları bilmiyorsun. CIA’nın içinde gizli Müslüman generaller var. Amerikan Kongresi’nde de gizli Müslümanlar var.”
Şaşırdığımı anlayınca, “Yaaa.. Asıl orada büyük bir dönüşüm olacak ve yeni bir dünya kurulacak” diye de ekledi..
“ABD’nin Irak ve Afganistan’da Müslümanları katletmesini bu Müslüman generaller mi sağladı acaba?” diye hiç düşünmemiş!
35 yaşında, üniversite eğitimli bir genç, böyle bir akıl tutulmasına maruz kaldıysa, eğitimsiz milyonlarca insan daha kolay yöntemlerle kandırılamaz mı?

***

Aslında bu konuyu yazmayacaktım. Fakat bir dergide, “Amerikan ordusunda bir Müslüman komutan” başlıklı röportajı okuyunca, projenin fısıltı olmaktan çıkarılıp artık basına da yansıtıldığını fark ettim..
Amerikan ordusu, Irak’taki işgale de katılan bu komutana Cuma günleri izin veriyormuş..
Yani 1,5 milyon Müslümanın katillerinden biri Müslümanmış!
CIA ile ilişkiler ve Amerika’ya teslimiyet işte böyle meşrulaştırılıyor..
Bir taraftan da “Türk subaylarının dinsizliği” propaganda ediliyor!
“Örgütlü cehalet”, işte böyle yaygınlaştırılıyor..

Arslan Bulut
Yeniçağ
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Girdab-i Mihnet de kapandim kaldim
Vermedin bir yandan ses kara bahtim
Anladim gafilsin uykuya daldin
Yeter poyraz olda es Kara bahtim.

Dünyada  bir candan korkulmaz iken
Pencemden kimseler kurtulmaz iken
Aslana Kaplana yirtilmaz iken
Dedirdin Cakala pes kara bahtim.   
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.149« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2011, 10:01:48 »

 Sığırlık böyle bir şey olsa gerek. Tanrı bir insanı yolundan sapıtıp başka yerlere çekerse böyle oluyor,Türkçülükle tanışmamış beyinler keklik gibi avlanıyor ve sonunda bir sığır sürüsüne dönüştürülüyor. Ben de fetoşcanların içinde baya bir bulunmuştum küçükken. Zaten ilk prensip SORGULAMAYACAKSIN!!!! Eleştiri yok,sorgulama araştırma yok,körü körüne itaat var,o kadar. Arabınız da,aceminiz de yerin dibine batsın, Tanrı onları Kuran da da tarif ettiği ifade olan esfeli safilin(yaratılmışların en aşağılığı)seviyesine soksun. Türk ün Türk ten başka dostunun olmadığının tarih sahnesinde ve hatta günümüzde yüzlerce ispatı varken hala başka yola sapmalar ancak beyinsiz bir sığır sürüsünün mahareti olabilir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2011, 11:32:20 »

 Bizim milletimizin büyük bir çoğunluğunun ne yazık ki çok kötü bir huyu var. Bir şeye inandıkları zaman ne yaparsan yap, önüne hengi belgeyi koyarsan koy, inandıklarından asla vazgeçmiyorlar. Bugün bu durum dahada vahim bir hal almış durumda. Akp iktidarının yolsuzlukları, vatanı satışları artık ayyuka çıkacak derecede ortalığa saçılmışken bile hala akp ye tapmaktan vazgeçmiyorlar. Bunları akp düşmanlarının yaydığına inanıyorlar. Fethullah denen cıa ajanının neredeyse son peygamber olduğu konusunda açıkça söylemeseler bile müslüman oldukları halde inanıyorlar. Yukarıdaki alıntıda bahsedildiği gibi okumuş diye tabir ettiğimiz kesimde de bu böyle. Çünki ilkokul çağlarından başlayarak beyinleri yıkanıyor algıları değiştiriliyor.Vatanın bu illetten kurtulması için demokratik seçimlerle akpyi yıkmak artık imkansızdır. Çünki Türk Milletinin 80 yıl boyunca ne yazık ki algısı değiştirlmiştir. Bu algı değişikliği maalesef diğer partilerimizdede mevcuttur. Basına yansıyan haberlerde izliyoruz. Chp de mhp de yeni anayasayı kabuledecek duruma gelmiştir. Türk Milletinin bu duruma isyan eden kesimi, demokratik seçimlerden umudunu kesmek zorundadır. Bütün Türklerin artık birlik olma ve ayaklanma zamanıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.132 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.