Cemevine Türk bayrağı saldırısı.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 10 Nisan 2020, 22:50:01


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Cemevine Türk bayrağı saldırısı.  (Okunma Sayısı 4718 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
BOĞAÇHAN.
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 524« : 27 Aralık 2010, 03:54:29 »

İstanbul Başakşehir'de yüzleri maskeli bir grup, civardaki ev ve araçlarla birlikte, asılı olan Türk bayrağını gerekçe göstererek cemevine saldırdı.
Güncelleme:27 Aralık 2010 01:54

İSTANBUL - Başakşehir Şahintepe Mahallesi'nde toplanan yaklaşık yüz kişilik grup, yasadışı örgüt lehine slogan atarak 2 araca molotofkokteyli attı.

Sokaktaki çöp konteynerlerini de devirerek polis ekiplerine karşı barikat kuran grup, daha sonra yollarına devam ederek Kılıç Sokak üzerinde bulunan Karacaören Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği Velibaba Cemevi önüne geldi.
Grup, cemevinin dış kısmında Türk bayrağı asılı olduğu gerekçesiyle, cemevine taş ve sopalarla saldırarak, içeride bulunan vatandaşlardan bayrağın indirilmesi talebinde bulundu.

Cemevindeki vatandaşların bu talebi reddederek, gruba attıkları taşları dışarı fırlatarak karşılık vermesi üzerine, grup saldırılarına devam etti.
Cemevindeki vatandaşların telefonla polis ekiplerinden ve yakınlarından yardım istediklerini görünce ara sokaklara kaçan grup üyeleri, bu sırada da çevredeki araba ve evlere saldırmaya devam etti.
Cemevine saldırı olayını duyan mahalleli ve içerideki vatandaşların yakınları cemevi önünde toplanırken, olay yerine gelen çevik kuvvete bağlı ekiplere de geç kaldıkları gerekçesiyle tepki gösterdiler.

Polis ekipleri ara sokaklarda yasadışı örgüt sempatizanı göstericileri arama çalışmaları başlatırken, cemevi önünde toplanan yaklaşık 500 kişilik grup da bekleyişini sürdürüyor.

Olayda ölü ya da yaralı olmadığı, bazı evlerde ve araçlarda maddi hasar oluştuğu öğrenildi.

Haberin Görselleri

----

Habere görseller eklenmiştir.@ Tengri_Kurt
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tengri_Kurt
Atsızcılar - Karaman
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 235


Türkçü- Turancılar


« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2010, 09:40:39 »

TÜRK'ün adının ve kutlu imgelerinin geçtiği her yerde hazımsızlık yaşayan başda boşbakan ve küçük hayvanları k.rtlere kapak olsun bu tepki;
Alıntı sahibi: BOGACHAN.
Grup, cemevinin dış kısmında Türk bayrağı asılı olduğu gerekçesiyle, cemevine taş ve sopalarla saldırarak, içeride bulunan vatandaşlardan bayrağın indirilmesi talebinde bulundu.

Cemevindeki vatandaşların bu talebi reddederek, gruba attıkları taşları dışarı fırlatarak karşılık vermesi üzerine, grup saldırılarına devam etti.

Eğer bu tür eylemleri biz TÜRK soyluları yapsak, toplum huzurunu bozmak safsatasıyla en az 6 ay içeride tutarlar! Fakat, konu bu soysuz köpeklerin d.l artıklarına gelince salıveriliyorlar onlarda arka sokaklarda tekrar örgütlenerek yeni saldırılar düzenliyorlar ve benim adalet sistemim buna özgürlük adını takıyor!

Bu çarka çomak sokacağız, gelinde alın bizi de! Tabii; yiyorsa! TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türküz | Türkçüyüz | Atatürkçüyüz
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2010, 17:55:28 »

kürt piçlerinden alevi olamayacağı gibi insan bile olamaz, bu kutsal cemevine saldıran adamlıktan çıkma, anaları ermenilerce bellenmiş olan kürt piçlerinin maraşta, Çorumda ve illerimizin bir kaçında daha Türk milletini birbirlerine düşürme amaçlı olan mezhepsel hareketlerini anlayamayanları ben anlayamıyorum.
İşte Aleviler akşam sokaklardaydı ve Onlar TÜRK'tü, Bu kanın meselelere bakış şeklini anlayamayanlara, akşam sokaklarda piç arayanların o duygu yüklü anları KAPAK olsun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Genç
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 37« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2010, 19:31:37 »

Geçenlerde ''Kürtçe'' şarkı söylemediği için Alevi olan Sarp Öztürk'ü öldürdüler. Şimdide cemevlerine saldırmışlar. Bunlara haddini bildirmek lazım. Kaşınmaya başladılar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
gezgin1881
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 107


Atam İzindeyiz...


« Yanıtla #4 : 27 Aralık 2010, 20:34:12 »

HALA UYUYAN ALEVİ CANLARIMIZ VARSA UMARIM GEC OLMADAN UYANIRLAR BUNLAR OSMANLI ZAMANINDA 10 BİNLERCE ALEVİYİ KATLEDEN İDRİS BİTLİSİNİN TORUNLARI ...

bir alevi dedesi olarak bizlerin kalbinden ne Atatürk sevgisini ne vatan sevgisini nede bayrak sevgisini çıkartmaya kimsenin gücü yetmedi yetmeyecek...

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Cemevine Türk bayrağı saldırısı - Polis Adliye- ntvmsnbc.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ÜSTTE MAVİ GÖK ÇÖKMEDİKÇE, ALTTA YAGIZ YER DELİNMEDİKÇE, KİM BOZABİLİR SENİN İLİNİ VE TÖRENİ!..
EY TÜRK TİTRE VE KENDİNE DÖN!
Bilge Kağan

HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR AÇILIMLARLA VERİLEN ŞEHİTLERE ARTIK DUR DEMEK İÇİN HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYI
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 27 Aralık 2010, 21:33:38 »

Bahse konu bu saldırının gerçekleştiği semti bilmekle beraber; bahse konu cemevine giden Alevi tanıdıklarımda var. Bugün kendilerine durumu sorduğumda; olayın Cemevinde bulunan bayrağın indirilmesi için gerçekleştirildiğini söylediler.

Olayların gelişmesi esnasında bölgede bölücü yandaşlığı sabitleşmiş, saldırı ile alakası muhtemel bazı şahısların iş yerlerine olayların sıcaklığı ile ''Apo'nun p.çleri yıldıramaz bizleri'' sloganları atarak misilleme saldırıları yapan Alevi gençlerin olduğunu belirttiler.

Şahintepe çok karışık ve de bütün siyasi akımların en uç sempatizanlarının olduğu bir semt olması yüzünden adeta; pimi çekilmiş bomba diyebilirim. Daha önce ABD konsolosluğuna saldırı da bulunanların bu semt de alelade sıradan vatandaşlar olduğunu belirtmem sanırım, semtin durumunu fazlasıyla anlatmaya yeter. Pkk sempatizanlarının fazlası ile mevcut olup, bölgede devriye atan ekiplerin belli bir saatten sonra zırhlı araçlar ile gezmesi Şahintepe için devletin ikinci Gazi Mahallesi olmaması için önlem almasını zaruri kılmaktadır. Keza, aynı durum hemen yanında ki Bayramtepe için de geçerlidir.

Bu kadar çok hainin olduğu semt de haliyle Türk nüfusunda milliyetçilik duyguları hayli fazladır. Bölgede özellikle daha bir organize olmuş Alevi Türkmenler ile bölgede ki Pkk sempatizanı kürtler arasında tahrik olursa tedbir alınmadığı takdir de çok büyük olayların çıkması muhtemeldir.

Devletin başbakanı ''kürt sorunu vardır'' derse; devletin polisine kamu araçlarına taş atanları ''demokratikleşme'' adı altında cezai yaptırımdan kurtarırsa olacağı; yüz bulan teröristin daha da fazla terörist eylemde bulunacağı kaçınılmaz olur. O zaman da teröristin yanında olan devletinden umudu kesen Türkler, ''Apo'nun piçleri yıldıramaz bizleri.'' diyerek kendilerine saldırı da bulunan teröristlere karşı ''nefs-i müdafaa'' hakkını kullanır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 27 Aralık 2010, 21:43:44 »

Bizim iş yerinde etliye sütlüye karışmayan, işin de gücün de olan kişiler bile artık ne olacaksa olsun demeye başladılar ki bu işin sonu çok güzel görünmekte. Artık şu kürtlerin defterleri dürülsün diyorlar ve gözlerine de etraflarında kestirdikleri kişiler var, ya Devletin bu işin önünü kesecek hamleleri yapması gerekiyor veya kan kürtlerin gövdesini götürecek derecede yüksek akacak bu topraklarda, yalnızca lider kesim değil, onların yanlarında diğerleride yanacak durum gözlemlerime göre budur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.262


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #7 : 28 Aralık 2010, 00:06:31 »
             Bu saldırı çok düşündürücü doğrusu ?.. Umarım alevi Kandaşlar gerçekten bir tehlikenin varlığını gözlemişler ve malum partilerden (Chp) hayır gelmeyeceğini başka yollar aramaları gerektiğini bir kez daha düşünmüşlerdir. Yazık ki malum oluşumlar Türk'e kefen biçmede yarışa geçmişlerdir. Türkçü tavırla tanışmalarını dilerim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
turatbek_aytmatov
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 703


KIRGIZ TÜRK


« Yanıtla #8 : 28 Aralık 2010, 01:02:39 »

Alevilerin Türk kökenli olduğunu biz Türkçüler sanalağda defalarca yazdık. Bunu bilen k.rt tohumları CANLARA saldırıyor. Kolu kırılasıca itler!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KIRGIZ TÜRK
KUDAY TÜRKÜ KORGOSUN!!!
LAİKLİK TÜRKÇÜLÜĞÜN DİREĞİDİR!!!
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 28 Aralık 2010, 11:07:36 »

 Bazı kanallarda, cemevlerine saldıranların pkk lı olmadığı, saldıranların sivil polis olduğu, alevi k.rt düşmanlığı yaratılmak istendiği konusunda haberler yapılıyor. Hatta chp milletvekili sevigen de bu haberlere çanak tutuyor. "Aman ha sakın krtler cemevine saldırdı haberleri yapılmasın, sonra k.rt kardeşlerimizin başına neler gelmez mazallah" türünden safsatalarla durum geçiştiriliyor. Saldırıyı protesto için yürüyen alevi kandaşlarımızın" aponun p.çleri yıldıramaz bizleri" diyerek bağırmaları kanallarda sansüre uğratılıyor. Bu saldırı da önümüzdeki günlerde ergenekon örgütüne yada silahlı kuvvetlere maledilebilir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.05 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.