Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Gazan Han üzerinde 24 Temmuz 2014, 21:12:46Konu Başlığı: CEMAAT'İN FATİH ÜNİVERSİTESİ İSRAİL'E TOZ KONDURMAMIŞ
Gönderen: Gazan Han üzerinde 24 Temmuz 2014, 21:12:46
Amacım Filistin'i savunmak değil yalnız dikkat ceken husus Türkiye'de 122 Üniversiteden 120 tanesi yönetim kurulu olarak İsrail'i kınama bildirisi yayınlıyor Ne hikmetse Fettullahcıların FATİH Üniversitesi Rektörlüğünden  İSRAİL'E gıkları çıkmamış.

HABERE BAKALIM ;

Türkiye'deki 120 üniversite Rektörü, yayımladıkları ortak bildiride, İsrail'in, aralarında  çocuk ve kadınların da bulunduğu 700'den fazla sivil Filistinlinin hayatını kaybettiği, binlercesinin yaralandığı, uluslararası hukuka ve temel insan haklarına aykırı saldırılarını nefretle kınadı.
120 rektör, Gazze'de yaşananları, Türkçe, Kürtçe, İngilizce, Arapça, Farsça, Almanca, İspanyolca, Rusça, Ermenice, Fransızca ve İtalyanca olmak üzere 11 dilde yayımladıkları ortak bildiriyle telin etti.

Fakat Türkiye'den 2 üniversite rektörü o bildiriye imza atmadı. Bu üniversitelerden biri Fettullahcıların Fatih Üniversitesi diğeri ODTÜ oldu.Kaynak: SabahKonu Başlığı: Ynt: CEMAAT'İN FATİH ÜNİVERSİTESİ İSRAİL'E TOZ KONDURMAMIŞ
Gönderen: Gazan Han üzerinde 24 Temmuz 2014, 21:15:40
Cemaatin egitim kurumlarında dikkat ederseniz İsrail'i ve Yahudileri eleştirmek dahi yasak. STV'de göstermelik Gazze haberleri yapılsa da İsrail'i ismiyle tek kınayamayan TV kanalı Cemaatin STV'si çıktı.


Konu Başlığı: Ynt: CEMAAT'İN FATİH ÜNİVERSİTESİ İSRAİL'E TOZ KONDURMAMIŞ
Gönderen: Gazan Han üzerinde 24 Temmuz 2014, 21:16:56
Cemaatin ABD'de bazı Yahudi kuruluşlarla dostluk bağı olduğu biliniyor.


Konu Başlığı: Ynt: CEMAAT'İN FATİH ÜNİVERSİTESİ İSRAİL'E TOZ KONDURMAMIŞ
Gönderen: Gazan Han üzerinde 24 Temmuz 2014, 21:21:39
YAHUDİ ÇOCUKLARI İÇİN YÜREĞİNİN YAĞLARI ERİYORMUŞ. İYİ, DİNLEYİN 58.SANİYEDEN İTİBAREN  

http://www.youtube.com/watch?v=OWTJGYFuhrE


Konu Başlığı: Ynt: CEMAAT'İN FATİH ÜNİVERSİTESİ İSRAİL'E TOZ KONDURMAMIŞ
Gönderen: Oğuz Şad üzerinde 25 Temmuz 2014, 00:22:35
Cemaatin ipi Amerikan gizli servisi CIA'in elindedir, CIA ne emir verirse onu yapmak zorundalar. Diğer taraftan haberi yapan Sabah gazetesi de, AKP'nin yayın organıdır, cemaat ile aralarında bir fark yoktur.

Her ikisi de koltuk, makam ve güç için şeytan ile pazarlık masasına oturup ruhlarını dahi satabilirler. Her bir metrekaresi ecdad kanı ile sulanmış vatanı sattılar, ruhlarını satsalar ne olur.

Ve diğer taraftan bize ne İsrail'den Filistin'den? 120 Üniversite rektörü çok mu iyi bok yemiş de, kınama yayınlamış. Hani Irak Türkmenleri için kınama nerede?

Velhasıl, topunun canı cehenneme...