BÜYÜK SKANDAL: MASONLARA DEVLET DESTEĞİ!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 18 Eylül 2020, 11:30:23


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: BÜYÜK SKANDAL: MASONLARA DEVLET DESTEĞİ!  (Okunma Sayısı 1889 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Çepni77
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 130Site
« : 09 Aralık 2009, 19:35:17 »

Alıntı


BÜYÜK SKANDAL: MASONLARA DEVLET DESTEĞİ!
 
AKP, "Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası" amblemli pul ve posta kartları bastırdı. (fotoğrafı ekte)
 
Kartpostallardan birinde Mason Locası binası ile Anıt Kabir yanyana konmuş. Atatürk e bundan büyük hakaret yapılabilir mi?
 
AKP nin  bu jestine karşıklık, masonlar da toplantılarını harem-selamlık yapıyorlar, kadınlar ve erkekler başka salonlarda toplanıyor yani.
 
Nasıl karşılıklı anlayış ama...
 
Önceki hafta çıkan Fethullahçı Aksiyon dergisinde Cemal Kalyoncu nun bir yazısı yayımlandı.
Konu:  Masonlar!
Masonlar, Türkiye de 100 yıllık örgütlü var oluşlarının kutlamasını yapacaklarmış.
Tabii yazar, Atatürk döneminde mason localarının kapatıldığını söylemiyor. Söylerse Fethullah dilini koparıverir alimallah.
Cemal Kalyoncu şöyle yazıyor:
"2009 yılında, büyük üstatlığını Salih Evcilerli nin yaptığı Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası bir dizi etkinlik düzenledi. PTT nin özel pul baskılı kart hazırlayarak katıldığı 100. yıldönümünün ilk etkinliği temmuz ayındaydı ve ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu nda bir konserle bir araya geldi mason biraderler. 25 Eylül de, bu sefer Hilton Oteli nde, 450 kadar mason ile eşleri ve 400 ü aşan sayıda da yabancı konuğun katıldığı bir program düzenlendi. Hem de harem selamlık. Ardından da Four Seasons da akşam yemeği yendi. Bunları masonların kendi açıklamalarından değil, başka kaynaklardan öğreniyorduk. Mesela, mason olmamasına rağmen bu toplantılara katılan deprem uzmanı Prof. Dr. Ahmet Ercan dan..."
Evet, Cemal Kalyoncu, daha yazısının başında, Türkiye Cumhuriyeti devletinin resmi posta idaresi olan PTT nin, ülkemizdeki örgütlü mason varlığının 100. yılı "anısına" resmi kartpostal bastırdığını açıklıyordu. Böylece, Türkiye masonlarının hangi hükümet zamanında "en özgür" çalıştıklarını da öğrenmiş oluyorduk.
 
Devletim resmi bir kurumunun masonlar gibi oldukça tartışmalı bir örgütlenmenin "anısına" kartpostal bastırması, bu örgütlenmenin devlet eliyle koruma altına alındığını gösterir.
Bu durumda, millete hükümet tarafından verilmesi gereken bir hesap vardır!
 
Şimdi Türkiye de iki gerçek var:
 
Birincisi, Atatürk ün mason örgütlerini kapattırdığı gerçeğidir.
İkinci gerçek ise, AKP hükümetinin, Atatürk ün kapattırdığı mason örgütlerine devlet eliyle kutlama desteği sunduğu gerçeğidir.
Büyük Kulüp hakkında da, mason örgütlenmesi olduğu yolunda sahte dinci bezirgan medya, haberler yapmştı. Bu haberlerin asıl amacının, Büyük Kulüp üyesi TSK mensuplarının yıpratılması olduğunu biliyorduk.
Büyük Kulüp yöneticilerinin, karşılaştıkları yıpratma kampanyasından kurtulmak için, üye AKP yöneticilerini isim isim açıklamasıyla sahte dinci bezirgan medya birden "derin" bir sessizliğe gömülmüştü.
Önemli görevlerdeki kişilerin hangi örgütlere üye olduğu bilgisi çok önemlidir. Ne yazık ki, sahte dinci bezirgan medya, Büyük Kulüp tarafından yapılan basımn açıklamasını yayınlamadı!

Bilmemiz gereken bir gerçek de, kutlamanın belirli bir örgütün 100. kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılmadığıdır. Masonlar, örgütlü varlıktan söz ederken, bunu, kendilerinden önce kurulmuş olan mason örgütlerine de sahip çıkarak yapıyorlar. Dolayısıyla, Mustafa Kemal in kapattırdığı mason örgütleri, AKP hükümeti eliyle, devlet katında tekrar aklanmış oluyor!
Türkiye Cumhuriyeti tarihinde böyle bir rezalet yaşanmadı! Masonluğu hakkında sayısız dedikoduların dolaştığı Süleyman Demirel zamanında bile, masonlara böylesi bir ayrıcalık tanınmadı, tanınamazdı!
Bu ayıpla yaşamak, AKP nin sorunu.
Ülkemizin sorunu ise, var ise, masonlara verilen bu tavizin ardında dönen pazarlıkları öğrenmek ve AKP ye hak ettiği cevabı vermektir.

 

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.soztv.org/guncel/BUYUK-SKANDAL_-MASONLARA-DEVLET-DESTE%C4%9EI_-1607.htmVakitsiz öten vakit gazetesi nerede ve niye yayınlamadılar bu haberi. Demekki Masonlarla mücahitler elele verince bi sakıncası yokmuş! kisonunda masonlara da jest yaptılar. Türk Silahlı Kuvvetlerini yıpratmak için bezirgancı medya askerlerimize mason ve islamkarşıtı suçlamları yazpıyor ya her zaman. Hatta içlerinde Başbuğ atatürke bile dil uzatacak kadar soysuzlaşıp mason suçlamaları yapıyorlarlojaları kapattırdığı halde.[/b][/size]
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, büyük Türkelinde, Türk uruğunun kayıtsız şartsız hakimiyeti ve bağımsızlığı ile Türklüğün her yönden bütün milletlerden ileri ve üstün olma ülküsüdür.
Tien san
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 09 Aralık 2009, 19:50:53 »

 Yahu bu adamlarin yahudi usagi oldugunu hala anlamiyanlara lanet olsun Filistin enikleri icin,numaran cekilen,one minutu´lara kanan her kimse cani Kizil Tamunun dibi olsun. Bu adamlar nerdeyse,mayinli arazileri yahudilere peskes cekiyordu Bunu yapsalar cokmu görülür? Cumhurbaskanindan basbakanina genelkurmay baskanina ,girtlaklarina kadar ihanete bulasmis,isbirlikci vatan hainleri oldugundan süphesi olan varsa buyuk yanilgiya ugrar. Bunlarin nihai hedefi Türk milletini yok etmektir. Kendi topraklarini baska ülkeye kiraya vermek alcakligini,bunlardan baska gösteren olmusmudur? Bunlar haindir namussuzdur serefsizdir Bunlarin ipligi coktan pazara cikti Millet eski millet degil Anketlere bakildiginda,hainlerin oyu yüzde 30´un altindadir Yüzde onunu etnik kabul etsek,geriye kalan yüzde 20,kömürcü makarnaci,türbanci fahiselerden baskasi degildir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.241 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.027s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.