Bu yazıyı lütfen okuyun!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 10 Ağustos 2020, 02:47:33


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bu yazıyı lütfen okuyun!  (Okunma Sayısı 7580 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Türk Çerisi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 789


« : 22 Temmuz 2014, 23:25:26 »

Yorum yapanları okumuş sayacağım.
----------------------

Bu Yahudiler var ya!!!!!!
Benim Türkiye'ye ve dünyaya kafayı yormaya başladığım yıllarda bir takıntımız vardı.

Ne zaman ülkem bir musibetle karşılaşsa, sebebi belliydi.

Siyonistler!

Bu sadece benim kuşağımın, benim dünya görüşümün yarattığı bir 'fail' değildi.

Benden öncekilerde de aynıydı, bugün geniş bir kesimde de bu fail değişmedi.

Bu kadar gücü nereden buluyorlardı bu Yahudiler?

Kaç kişiydiler?

Ne ile uğraşıyorlar da ülkemin, dünyanın düzenine nizam verebiliyorlar?

Günlerce, aylarca hatta yıllarca araştırabilirsiniz.

Bu sorunun bir tek cevabı var.

- Eğitim.

Ama illa kaliteli eğitim.

Tabii ki ardından bilim.

Dünya nüfusu nerede ise yedi milyara yaklaşırken, dünyada yalnızca 14 milyon Yahudi var,

Bunun 11 milyonu Amerika ve İsrail'de, diğerleri başta Rusya olmak üzere Avrupa ve diğer ülkelerde.

Dünya üzerinde 1.5 milyar Müslüman yaşadığını düşünürseniz. Neredeyse her 100 Müslüman'a karşılık, sadece 1 tane Yahudi var.

Ama dünyaya bilim yoluyla yön verenlere baktığınızda, Yahudiler, hem Müslümanlardan, hem de dünya üzerindeki nüfusları 2.2 milyarı bulan Hıristiyanlardan açık ara öndeler.

Tüm zamanların en etkin bilim adamı ve Time dergisi tarafından 'Yüzyıl'ın Adamı' seçilen Albert Einstein bir Yahudi'ydi.

Psikanalizin babası Sigmund Freud bir Yahudi'ydi.

Karl Marx, Paul Samuelson ve Milton Friedman da öyle.

Bir de buluşları ile insanlığın yaşamını değiştirenler var aralarında.

Benjamin Rubin aşı iğnesini buldu.

Jonas Salk ilk çocuk felci aşısını geliştirdi.

Baruch Blumberg Hepatit B aşısını geliştirdi.

Bulaşıcı hastalıklarla ilgili çalışmalarıyla Nobel ödülü kazanan Elie Metchnikoff da, kas-sinir sistemi arası iletişim alanındaki çalışması ile Nobel ödülü alan Bernard Katz da, insan gözü hakkındaki çalışması ile Nobel ödülü kazanan Gerald Wald da bir Yahudiydi..

Böbrek diyaliz makinesini geliştiren Willem Kolff da bir Yahudi.

Tüm dünya bu buluşlardan faydalanıyor, sağlığına kavuşuyor.

Saymaya kalksak, yerimiz yetmeyecek bu isimleri.

Son yüzyılda 14 milyon Yahudi, bilim dalında 100 ün üzerinde Nobel ödülü kazanırken, 1.5 milyar Müslüman arasında Nobel alan bilim adamı sayısı sadece 3.

Sadece bilim alanında değil tabii ki.

Ekonomide farklı mı sanıyorsunuz?

Ralph Lauren (Polo), Levi Strauss (Levi's Jeans ), Howard Schultz (Starbuck's), Sergei Brin (Google), Michael Dell (Dell Bilgisayar), Larry Ellison (Oracle), Donna Karan ( DKNY), Bill Rosenberg (Dunkin Dougnuts ) da Yahudi inancına sahip birer iş adamı .

Peki, Harrison Ford, George Burns, Tony Curtis, Charles Bronson, Sandra Bullock, Billy Crystal, Woody Allen, Paul Newman, Peter Sellers,Dustin Hoffman, Michael Douglas, Goldie Hawn, Cary Grant, William Shatner, Jerry Lewis ve Peter Falk'ın da Yahudi olduklarını biliyor muydunuz ?

Yönetmenler ve yapımcılar arasındaki Yahudiler: Steven Spielberg, Mel Brooks, Oliver Stone, Aaaron Spelling, Neil Simon, Andrew Vaina Michael Mann, Milos Forman, Ivan Reitman, Kohen Kardeşler, William Wyler.

Bir de William James Sidis var ki ; 250-300 lük I.Q derecesiyle dünyanın gördüğü en parlak insandır.

Bu kadar etkin bir nüfusa sahip olmanın tek bir nedeni var.

Sorgulayıcı, araştırıcı, yaratıcı eğitim sistemi.

İslam Konferansı Teşkilatı' na mensup 57 üye ülkedeki üniversite sayısı 500 iken, sadece Amerika'da 5758 üniversite var.

Okuma yazma oranlarındaki fark ise utanılacak bir çerçevede.

Araştırma geliştirmeye İslam dünyasındaki ülkelerin ayırdıkları pay, gayri safi milli hasılanın % 0.2 si iken, bu dünyada % 5 e çıkıyor.

Bizler okuma konusunda, ısrarla okumamaya devam ederken, dünyada kişi başına düşen gazete ve kitap sayısı, bize oranla kıyas dahi kabul etmez bir noktada.

Sahip oldukları bu bilgi sayesinde ülkelerindeki ileri teknoloji ürünleri ihtiyaçları da o oranda artıyor doğal olarak.

Örneğin Pakistan'ın ileri teknoloji ihracatının toplam ihracatın içindeki oranı % 1, Suudi Arabistan*ın % 0.3, Kuveyt, Fas ve Cezayir'in aynı şekilde % 0.3 iken, bu oran, Singapur'da % 58.

Geleceğin, bilgi temelli toplumlara ait olduğu gerçeği karşısında aczimizin her geçen gün daha da artacağını görmek için kâhin olmaya gerek yok sanırım.

İKÖ'ne mensup 57 ülkenin gayrı safi milli hasılalarının toplamı 2 trilyon doların altında iken, ABD'nin tek başına 12 trilyon dolar değerinde mal ve hizmet üretmesini, Çin'in 8 trilyon dolar, Japonya'nın 3.8 trilyon dolar ve Almanya'nın 2.4 trilyon dolarlık üretim yapmasını eğitime ve bilime verdikleri önemin dışında başka ne ile izah edebiliriz?

Bütün bunlardan sonra Türk ve Müslüman nüfusun bir taraftan artmasını teşvik ederken, diğer tarafta nüfusun iyi eğitilmesi yönünde çabalardan yoksun kalmak, bizi daha ileri değil, çok daha geriye götürür.

Ve biz hala kahve köşelerinde de, siyaset erbabının kendi aralarında da " Bu Yahudiler var ya! " diye diye, 21. asrı da ıskalarız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Çalış didin ve çalış yıldızlar kapacaksın,
Bir Tanrıya bir de Türklüğe tapacaksın!
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.475


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 22 Temmuz 2014, 23:31:51 »

Bizde öyle arap boku yiyen gerizekalılar varki gerçekten insanı iğrendiriyorlar, şimdi şu işidli ibneler adamların boğazlarını keserlerken bizdeki islam çevresi ve onların taşak yalayıcısı ümmet fukaraları işidin yaptıklarını müslümana islama bağlamayın diyorlar ama israil filistine sapına kadar geçirince aynı çevre  bağırmaya başlıyor, yak yahudi yok siyonizm.
İşte islam böyle bir şey,islamcılarda bu yoldan gidenlerin tümü'!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
YABGU
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 827


Mustafa Kemalin Askeri , Atsız Atanın Kalemi.


« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2014, 23:35:48 »

Yahudileri Türk dünyasının hiç döneminde tehlike olarak değerlendirmediğini hatta Osmanlı döneminde yoğun ticaret yaptığını Hatta Hazar hükümdarlarının musevi dini kabul etmeleri gibi düşünceleri dikkate alırsak Antisemitzm bize solcularla girmiş bir idolojidir daha sonra devşirme solcu müslümanlarla bu propaganda bize her dönem aşılanmıştır bu güne kadar Türk devletlerine yahudierin zararlarını saya bilecek varmı acaba merak ediyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gazan Han
Deli Bozkurt
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.410


İLHANLILAR


« Yanıtla #3 : 22 Temmuz 2014, 23:58:58 »

Yahudiler birbirine simsiki  sadiktir. Bir yahudi yanibasindan ekmek almaz kilometrelerce yürür yahudi dükkandan ekmek alir
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.937


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #4 : 23 Temmuz 2014, 00:06:27 »

Yahudiler azinlik olmalarina ragmen milyonlarca arap'a kan kusdura biliyorsa, bu onlarin zeki olduklarindan degil, bu araplarin aptaligindandir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Gazan Han
Deli Bozkurt
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.410


İLHANLILAR


« Yanıtla #5 : 23 Temmuz 2014, 00:43:04 »

26 milyon yahudi var Dünyada . yaklaşık 4 milyonu ABD'de... İngiliz Fransız ve Amerikan Ekonomisine hakim oldukları için Dünyaya hakimler zaten
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Sağ
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 124« Yanıtla #6 : 23 Temmuz 2014, 02:46:41 »

Türk çerisi sonuç nedir? Yahudiler üstün ırk mı yani? Ne yapalım? Yahudi kadınlarını mı sikip de çocuk yapalım? Nedir bu Yahudi hayranlığı??? Yahudilerin de onlara hayran olanların da.........................................

Ulan Türkçü forumu mu yoksa İsrail forumu mu belli değil.....

Bir sayfaya giriyorum yahudi soykırımının olmadığını kanıtlarla sunuyorum, biri oradan çıkıyor hayır vardır diyor yahudileri savunuyor...

Bu sayfaya giriyorum, anasını siktiğimin yahudi şerefsizlerinden nerede varsa onun ismi yazılıp övülmüş ve bizim ağzımıza sıçılmış sanki hiç Türk atalarımız yokmuş gibi...

Türkçü forumlarda Nazileri övünce, yoksa Nazi özentiliği yapma, yok Nazileri örnek alma.... Ulan Nazi'nin N'sinden bahsetmek yasak ama Yahudilerin sikini tutmak Türkçülük öyle mi?!?!?!?!

Anlayışınıza sıçayım!....
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Oğuz Şad
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.641


Zamanı Tanrı Yaşar!


« Yanıtla #7 : 23 Temmuz 2014, 05:06:52 »

İnsanlar yazı okumak için gözlerini kullanır, sen yazıyı nerenle okudun? Bu yazının neresinde hayranlık var da çokbilmişlik yapıyorsun birde kalkmış hakaret etme cüretini kendinde buluyorsun?

Eleştirmeye kalktığın Türk Çerisi'nin kesip attığı tırnağı kadar bu davaya bir katkın var mı? Türk'ü geçtik Türkçü gibi düşünüp Türkçü gibi yaşayan, sanalın dışına çıkıp gerçek yaşamında Türkçülük için uğraş veren Türk Çerisi inan senin o hurafelerle doldurduğun şizofren beyninle dans eder, dalga geçildiğini bile anlamaz aptal gibi sırıtırsın.

Anlayışımıza da sıçmakta haklısın çünkü CHP'yi eleştireceğim derken, Türklük ve Türkçülük için kırmızı çizgi dediklerimizi aşmaya kalkıp devirdiğin onca çama rağmen seni atmayıp burada tuttum.

Çekirge'nin bile üç kere zıplama hakkı varken sen ikincisinde o hastalıklı beyninle sıçtın, batırdın üçüncüyü göremedin.

Atıldın!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Töre Konuşunca Han Susar!
Hun Türk
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 468« Yanıtla #8 : 23 Temmuz 2014, 07:38:25 »

Bu yahudilerin aralarından bazılarının Türk olabilme ihtimali bile var(çok düşük bir ihtimal--Türk soylu karaimler veya karaylardan bahsetmiyorum) bu aşkenazi yahudi dediklerinin bir kısmı Türk olabilir. Hatta bunun araştırmasını yapmış bir adam var onüçüncü kabile filan o olaylar. Gerçi yahudi olabilmen için hem din hem ırk olarak olman gerekiyormuş ama neyse çok karışık bu işler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun Türk
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 468« Yanıtla #9 : 23 Temmuz 2014, 07:48:23 »

Adamlar kendilerine kitap indiği zamandan beri nerdeyse tarih boyunca hiç devlet kuramamışlar yada hiç bir toprakta kalıcı olamamışlar. Mesela tarımda filan hiç yoklar. Sadece ticaret , al, sat tefecilik ile geçinmişler. Tarihte bankacılık sistemini ilk bulan italya diye bilinir ama italyada ki bu bankacılık sistemini o zamanlar(1500 ler) yahudiler kurdu. Tek bir yere bağlı kalmadığından göçebe bir toplum olduğundan ekonomide yerleşik hayatı seçen toplumların tam tersi bir şekilde geliştiler. Onlara yapılan kötü muamele(avrupada ve dünyada yapılan yahudi düşmanlığı) onları birbirine daha çok kenetledi ve onlara güç kattı. Dünyada devletler savaşırken onlar para istifledi. Savaşan devletlere ve hatta her iki düşman tarafa da borç verdi. Bu sayede ekonomileri bazen ele geçirdiler. Bazen çok kötü şeyleri de ortaya çıkardılar. Ensest,atom bombası,kominizm gibi tehlikeli şeyleri ortaya çıkardılar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.227 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.016s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.