Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Delikurt27 üzerinde 04 Ocak 2012, 18:23:46Konu Başlığı: BOP PROJESİ VE TAŞERONLUK
Gönderen: Delikurt27 üzerinde 04 Ocak 2012, 18:23:46
BOP Projesi eşliginde Akp ye verilen görev son hızla uygulanmaya devam ediyor 2011 yılını hatırlarsak B.bakan van münit demişti ardından kahraman ilan edilmişti aynı yıl israil ile ihracat ve ithalat oranlarında büyük bir artış gözlendi van münit dedi israile kalkan oldu yahudiyi korumak için füze kalkanı yerleştirdi ülkemize, van münit dedi Suriye ile aramızda sorun yokken sırf israil için gerginlik yaratarak savaşma noktasına geldi.
Bu yıl öyle görünüyor ki Suriye işgal edilecek peki İran, Rusya ve çin bu durumda ne yapabilir iran: suriye düşerse sıra kendilerine gelecegi için elinden gelen bütün destegi verir. Çin: ufak çaplı rahatsızlık dileklerinden başka bişey yapamaz çünkü çin'in hedefi 2020 ye kadar ekonomide lider olmak, hiç bir etkinligi olmaz, Rusya ise bişey yapacak gibi görünmüyor libya ve diğer devletlerde yapılanlara pek ses çıkarmadı putin liderligini koruma derdine düştü bu durumda yine taşeron olarak Türkiye'yi kullanacaklar BOP projesi eşliginde.
Bununla bağlantılı olarak Türkiye'ye kuzey ırak ve suriyede kürtlerin yogun yaşadıgı sınır bölgesinin sorumlulugunu vermek isteyebilirler mükafat gibi hani(!) zaten sorunlarımız yetmezmiş gibi daha da artarak adım adım kukla devlet kurulma aşamasına gelecektir.


Konu Başlığı: Ynt: BOP PROJESİ VE TAŞERONLUK
Gönderen: Delikurt27 üzerinde 04 Ocak 2012, 20:54:06
En çok dikkati çeken olay ise B.bakanın suriye'ye yersiz anlamsız baskı yapması o zaman akla şu geliyor  Mehmetçigi katleden sınırın hemen yanıbaşındaki 5 tane terörist kampa müdahale edemiyorsun canımızı alıyor kanımızı akıtıyor tasası sanamı düştü suriyenin iç sorunlarının! işte karşında Ülkenin sorunları kanayan yarası, Kağıttan kabadayı illaki Mehmetçigin akan kanını bir tarafa atıp Abd ve israilin uşaklıgını taşeronlugunu yapacaksın. Seni anladık BOP dan dolayı görevini yapıyorsun, fakat  seni baştacı eden Halka ne demeli.