Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Börü:Tegin üzerinde 17 Eylül 2016, 10:38:00Konu Başlığı: Birileri yapıyordu, biz de işimize geldiği için sessizce izliyorduk
Gönderen: Börü:Tegin üzerinde 17 Eylül 2016, 10:38:00
Birileri yapıyordu, biz de işimize geldiği için sessizce izliyorduk

AKP’li eski vekilden Ergenekon kumpası itirafı

2002-2014 arasında AKP'den 3 dönem Kütahya milletvekili seçilen TBMM KİT komisyonu eski başkanı Hasan Fehmi Kinay'dan itiraf gibi açıklamalar geldi. Kişisel web sitesinde ‘Devlet aklı tamam da ille de siyasi akıl…' başlıklı bir yazı kaleme alan Kinay, “Ergenekon, Balyoz operasyonlarını biz yönetmedik. O zaman bazı arkadaşlarımız darbecilerin tasfiye edildiğini düşünüyor ve buna seviniyordu. Ama gerçekte bu operasyonların AKP ile bir ilgisi yoktu. Birileri yapıyor, biz de işimize geldiği için sessizce izliyorduk” dedi. İşte o çarpıcı sözler:
DURUMA SEVİNİYORDUK: Şimdilerde geçmişin darbeci generalleri fırsatı ganimete çevirme derdindeler. Şunu bilelim ki Ergenekon, Balyoz operasyonlarını biz yönetmedik. O zaman bazı arkadaşlarımız darbecilerin tasfiye edildiğini düşünüyor ve buna seviniyordu. Ama gerçekte bu operasyonların AKP'yle bir ilgisi yoktu. Birileri yapıyor, biz de işimize geldiği için sessizce izliyorduk. Sonuçta bu operasyonların arkasında paralel yapının olduğu ortaya çıktı. Aynı hataya yine düşebiliriz. Şimdi siyasi akıl yine dışlanıyor. Yine süreci başkaları yönetiyor ve sonrasında kimin yerine kimin geçeceğini bilmiyoruz..(http://i.sozcu.com.tr/wp-content/uploads/2016/09/4-26.jpg)

Kaynak: http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/birileri-yapiyordu-biz-de-isimize-geldigi-icin-sessizce-izliyorduk-1395538/


Konu Başlığı: Ynt: Birileri yapıyordu, biz de işimize geldiği için sessizce izliyorduk
Gönderen: Dengizik Beg üzerinde 17 Eylül 2016, 13:31:23
Bu kadar aciz bir iktidar olabilir mi? O gelir istediğini yapar bu gider dediğini yaptırır. Başkalarının emirleriyle yönetilen bir iktidar!


Konu Başlığı: Ynt: Birileri yapıyordu, biz de işimize geldiği için sessizce izliyorduk
Gönderen: KHAZAR Manash üzerinde 21 Eylül 2016, 17:33:58
Fetocular, ordunun ve milletin başına durmadan tuzak kurdular. Kırk yıl kendilerini bukalemun gibi sakladılar.
Bunları yaparken de dini kullandılar. Kendi kendimize soralım, ilk okul terk birisi bunca profu, kısaca mürekkep yalamışları nasıl peşinden sürükledi?
Demek ki okumak da yetmiyor, çelik gibi karakter sahibi olmak gerek.