Biri Şehit, diğeri pkk Annesi
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 29 Kasım 2020, 13:29:23


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Biri Şehit, diğeri pkk Annesi  (Okunma Sayısı 6138 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Motun_TR
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 384


Atsız' ın Çerisi


« : 08 Ağustos 2009, 16:04:48 »Ankara Kürt açılımına odaklanmışken Şırnak'ta ilginç bir gelişme yaşandı.

Şırnak İl Genel Meclis üyeleri ile sivil toplum kuruluşları, Başbakan Tayyip Erdoğan ile DTP lideri Ahmet Türk’ün bir araya gelmeleriyle başlayan sürece destek vermek için çeşitli ziyaretlerde bulundu.

DTP’li ve AKP’li Meclis üyeleri ile kentteki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri operasyonlarda öldürülen PKK’lı Hafiye Bilgi’in ailesi ile Tunceli’de PKK’lı teröristlerce şehit olan er Burhan Yalçın’ın ailesini ziyaret etti. Daha sonra iki aile bir araya geldi.

Evladını kaybeden iki annenin buluşması sırasında duygusal anlar yaşandı. İki acılı anne birbirlerine sarılarak, akan kanın durması ve gençlerin ölmemesi için barış mesajları verdi.Bu ne saçmalık kandaşlar, böyle bir şey olabilir mi?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bozkurt Eren
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.305« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2009, 16:14:50 »

   Acaba şehit annesini de bunu yapması için kömür,bulgur gibi seçim yardımları ile mi kandırdılar? Benim aklım hayalim almıyor bu olayı. Bir şehit haberini izlerken ben dayanamıyorum. Acaba bu anne oğlunu şehit eden hainlerden birinin annesi ile nasıl bir arada durabildi? Artık bunu da ısıtıp ısıtıp nümüze sürer bu medya."Şehit annesi bile affetti,sizler neden affedemiyorsunuz?" diye de bir slogan bulurlar,Türk-k.rt kardeştir diye propagandaya devam ederler.Bu açılım denen hainlik daha ne hainlikler doğuracak göreceğiz.Tanrı Türkleri korusun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Milli Türk Devleti, Laik Cumhuriyet ve kutlu Türk Silahlı Kuvvetleri Atamın mirasıdır. Korumak ve yüceltmek her Türk bireyin görevidir.
burak kulualp
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 8


TÜRK DÜNYASI DEVİ NE ZAMAN UYANACAK


« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2009, 16:55:17 »

BU KADAR BASİT Mİ? KİMLE KİMİ BARIŞTIRMAYA ÇALIŞTIRIYORSUNUZ? ORTADA BİR GERÇEK VAR.BİRİLERİ İSTEDİ DİYE AKAN ŞEHİT KANININ ÜSTÜNÜ ÖRTEMEZSİNİZ BEYLER...AKILLI OLUN.UYUYAN DEVİ UYANDIRMAYIN.TAVİZLER TAVİZ DOĞURUR.BU SON TAVİZİNİZ OLSUN.YETER ARTIK.EY TAYYİP...MİLLETİN DİKKATİNİ BAŞKA SACMA SAPAN YERLERE ÇEKİP,BUNLARI GÖRMEZLER SANMA...BU MİLLET HERŞEYİ GÖRÜR VE BİLİR.BU ÜLKE,TARİHTE TÜRK TÜ BUGÜN DE TÜRK TÜR VE SONSUZA DEK TÜRK OLARAK YAŞIYACAKTIR.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

''Türk çocuğu ecdadını tanıdıkca daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.''

ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK


2
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 08 Ağustos 2009, 19:53:34 »

onların yaşadıkları duygusallığı so.......m,onlar insanmıki duyguları olsun?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AY YILDIZ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 428


NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE! NE MUTLU TÜRK DOĞANA!


« Yanıtla #4 : 08 Ağustos 2009, 20:52:53 »

Bu şehit annesi gerçekten TÜRK' müymüş; ben onu merak ettim?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR!
YA İSTİKLAL, YA ÖLÜM!
Son Başbuğ M.Kemal ATATÜRK
Oğuz Şad
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.641


Zamanı Tanrı Yaşar!


« Yanıtla #5 : 08 Ağustos 2009, 21:00:48 »

TÜRK OLURMU KARDEŞİM ODA KÜRTTÜR,HANİ ZORLA DOĞUYA GÖTÜRÜLEN ENİKLER VARYA ONLARDAN BİRİSİDİR KESİNLİKLE,TÜRK ANASI OLSA ŞEREFSİZİN ANASIYLA YANYANA GELİRMİ,HER ASKERDE ÖLEN TÜRK DİYE BİR KANUNMU VAR,UZATMALAR OYNANIYOR KENDİ ARALARINDA TOP ÇEVİRİYORLAR ŞU AN.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Töre Konuşunca Han Susar!
SELENGA
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 08 Ağustos 2009, 21:22:22 »

Ankara Kürt açılımına odaklanmışken Şırnak'ta ilginç bir gelişme yaşandı.

Şırnak İl Genel Meclis üyeleri ile sivil toplum kuruluşları, Başbakan Tayyip Erdoğan ile DTP lideri Ahmet Türk’ün bir araya gelmeleriyle başlayan sürece destek vermek için çeşitli ziyaretlerde bulundu.

DTP’li ve AKP’li Meclis üyeleri ile kentteki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri operasyonlarda öldürülen PKK’lı Hafiye Bilgi’in ailesi ile Tunceli’de PKK’lı teröristlerce şehit olan er Burhan Yalçın’ın ailesini ziyaret etti. Daha sonra iki aile bir araya geldi.

Evladını kaybeden iki annenin buluşması sırasında duygusal anlar yaşandı. İki acılı anne birbirlerine sarılarak, akan kanın durması ve gençlerin ölmemesi için barış mesajları verdi. 
Alıntı
Bu ne saçmalık kandaşlar, böyle bir şey olabilir mi?Milli refleksleri kaybolmuş bir Ülke'de herşey olur ..

Diledikleri kadar bunları siyasi arena'ya çeksinler pkk eylemlerinden asla vazgeçmeyecektir ..Çünkü baş enik iade edildikten sonra örgüt tek bir merkezden yönetilmiyor ..

Bu günler hiç bir şey değil ve hatta kıymetini çok iyi bilmek gerek ..Yarın o bölgede yerel yönetimlerin tümü ele geçecek,hız ile artan nüfusları bu soysuzları iktidar'a bile götürecek ..Bu yüzden sorunun kişisel boyutuna bakmamak gerek genelleme üzerine yorum yaparak çözümlemeler üretmek gerek ..Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AY YILDIZ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 428


NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE! NE MUTLU TÜRK DOĞANA!


« Yanıtla #7 : 08 Ağustos 2009, 22:44:27 »

SELENGA KANDAŞIM,

Doğru demişsin; durum aynen budur!

Bugünler kötünün iyisi hallerimizdir. Bu soysuzlar, federasyon çığllıkları atarken; bunu  aslında UZUN VADEDE Türk Milleti'nin kulağını BU BÖLÜNMEYE alıştırmak ve asıl DİKKATLERİ;  FEDERASYONUN GERÇEKLEŞME SAFHALARINDAN UZAK KAÇIRMAK İÇİN; bu yollara başlıyorlar.

Federasyondan önce, bu soysuzların SÖZDE YOL HARİTASINDA; İLK HEDEF;

"Anayasal anlamda büyük değişikleri ilk etapta yaratmadan; YEREL YÖNETİMLERDE AĞIRLIKLARINI ARTIRMAKTIR!"

Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin İDARİ YAPILANMASINDA, KAMU YÖNETİMİNDE ESAS OLARAK;  "Merkezi  Yönetim" ve "Yerinden Yönetim"  ilkeleri   aynı anda kabul edilmiştir.

Hatırlarsanız, Erdoğanın ilk hükümet yaptığı yıllarda bundan 1,5-2 yıl önce kadar; "YERİNDEN YÖNETİM YAPILARINI (yani belediyeleri) güçlendirelim, devletin hantallığını bu yerinden yönetimlerini  (bir nevi özerklik statüsünde) güçlendirerek; devlet hizmetinin akışını hızlandırıp (!), modernleştirelim (!) diyordu. Hatta bu yolda BÜYÜK BİR "KAMU YÖNETİMİ REFORMU" ve akabinde de "ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ" paketleri gündeme getirtiliyordu.

Bu aslında Anayasal anlamda, Devletin Merkezi Yapısını zayıflatmak ve devrim niteliğinde değişiklerin önünü açarak; FEDERASYONA AD VERMEDEN, UYANDIRMADAN, TÜRK MİLLETİ'NE YUTTURMAYA ÇALIŞMAKTI! Ama o dönem bunun altından kalkamadılar; şimdi Amerika Irak'ı sözde terkederken(maliyetler ağır gelmeye başladı çünkü); TARİHİ BİR FIRSAT YAKALADIK PALAVRASIYLA;

Önce K.RT AÇILIMI; sonra bu açılım adını da DEMOKRASİ AÇILIMI diyerek YENİDEN GÜNDEME TAŞIDILAR!

Size tahminlerim çerçevesinde olacakları şöyle sıralayayım;

1) Yerel Yönetimler, yerinden yönetim ilkesinin TAMAMEN SAPTIRILMASI İLE;   "DEVLETİN MİLLİ-ULUSAL (üniter)  YAPISI"  DELİNEREK; BOZULMAYA ÇALIŞILACAK;

2) BU FEDERAL YAPI TÜM HUKUKİ UNSURLARIYLA, ANAYASA DEFALARCA KEZ DELİNEREK VE DEĞİŞTİRİLEREK; "KILIFLAR UYDURULARAK"

"TÜRK MİLLETİ'NDEN GİZLENEREK"

BİR BİR, ADIM ADIM, MADDE MADDE DEĞİŞTİRİLEREK TÜM UNSURLARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLECEK, bu gizlemeler ile Türk Milleti hala üniter yapısının korunduğunu SANARAK, UYUTULMAYA DEVAM EDECEK;

BU SOYSUZLAR HEP BÖYLE YAPMADILAR MI;

PİÇ, DOĞMUŞ BİR KERE; ADI KONSA DA OLUR; KONMASA DA!!!

ANCAK TÜRK MİLLETİ, BÖLÜNMENİN FARKINA VARMADIĞI İÇİN DE; "MİLLİ REFLEKSLERİNİ ORTAYA KOYMAYACAK"

3) Bu şekilde "yerinden yönetim bahanesiyle, yerel yönetimler İYİCE SERPİLİP GÜÇLENDİKTEN SONRA DA (örn: Diyarbakır Belediyesi, DİYAR A.Ş. ADI ALTINDA BURAYA PARALARIN NASIL AKTIĞINI, ALMANYA ÜS ALINARAK BUNLARIN NASIL SEMİRTİLDİĞİNİ MÜTAREKE BASINI YAZMAZ TABİİ)

GERÇEK FEDERASYON TALEPLERİ ARTIK ANAYASANIN "DEĞİŞTİRİLEMEZ MADDELERİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ PAHASINA"

UYGULAMAYA KONACAK!!!

------

ANCAK BU ÜÇÜNCÜ SAFHADA, ARTIK İŞ İŞTEN GEÇTİĞİ İÇİN(ÇÜNKÜ HUKUKEN, SİYASETEN, EKONOMİK OLARAK KUŞATILMIŞ, EN ACISI DA İYİCE YOZLAŞTIRILMIŞ BİR KİMLİKLE BU BÖLÜNMEYE KARŞI KOYMA GÜCÜNÜ KENDİNDE BULMAKTA ZORLANACAKTIR!);

TÜRK MİLLETİ KARŞI ÇIKMAYA KALKIŞSA DA; BİR BAKACAK Kİ "TAMAMEN KUŞATILMIŞ" ÇIRPINIŞLARI BOŞA ÇIKACAK!!!

-------


İŞTE BU SOYSUZ VE BÖLÜCÜLERİN PLANLARI BUDUR!!!

BÜTÜN BU YAZDIĞIM BÖLÜNME PLANLARINI VE BU GÜNÜ UNUTMAYIN!!!

EĞER EN KISA ZAMANDA TÜRK MİLLETİ OLARAK UYANMAZSAK, BAŞIMIZA GELECEK OLANLAR;

BENİM ÖNGÖRÜM DAHİLİNDE BUDUR!!!

-----

BAKALIM TÜRK MİLLETİ OLARAK, BU BÖLÜCÜLÜK VE İHANETİN KARŞISINDA UYANIP, KENDİMİZE GELEREK;
VE DAHA TAMAMEN İŞ İŞTEN GEÇMEDEN BU GİDİŞATA ENGEL OLABİLECEK MİYİZ?Ha?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR!
YA İSTİKLAL, YA ÖLÜM!
Son Başbuğ M.Kemal ATATÜRK
AY YILDIZ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 428


NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE! NE MUTLU TÜRK DOĞANA!


« Yanıtla #8 : 08 Ağustos 2009, 23:00:37 »

GENÇLİĞE HİTABE

         Ey Türk gençliği ! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.
        Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek dahilî ve harici bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet'i müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
         Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Son Başbuğ
Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRK
20 Ekim 1927
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR!
YA İSTİKLAL, YA ÖLÜM!
Son Başbuğ M.Kemal ATATÜRK
AY YILDIZ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 428


NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE! NE MUTLU TÜRK DOĞANA!


« Yanıtla #9 : 08 Ağustos 2009, 23:14:10 »

Bu da konuya ilişkin küçük (?) bir haber!

Bu soysuz hareketler kışkırtma ve öfke yaratarak; BU SOYSUZLARIN ADIMLARINI EN YÜKSEK DÜZEYDE AKIL VE MANTIKLA TAKİP EDEMEMİZ İÇİN, GÜNDEME GELMEKTEDİR!

HABERİN KÜÇÜKLÜĞÜNE(!) DEĞİL; BİZLERDE YARATTIĞI ÖFKEYE DEĞİL;

"ASIL YAPILMAK İSTENENİN NE OLDUĞUNU" GÖREREK OKUMALIYIZ...

-----
DTP'li belediyeden K.rtçe çöp kutusu

Hükümetin K.rt açılımı tartışılırken Hakkari'nin DTP'li belediyesi "çöp kutusu" açılımı yaptı. Belediye şehir merkezine konulmak üzere yaptırılan çöp kutularının üzerine k.rtçe yani "Hakkari Belediyesi" yazdırdı.

Çöp sorunuyla sık sık gündeme gelen Hakkari'de, belediye bu sorunu çözmek için kent merkezinin değişik noktalarına çöp kutularını koymaya başladı.

K.rtçe yazılı "Hakkari Belediyesi" yazılı 100 çöp kutusu, kentin değişik mahalle ve sokaklarına konuldu.

"Hakkari bir K.rt kentidir" İlk çöp kutusunu belediye önüne bıraktıran Belediye Başkanı Fadıl Bedirhanoğlu, "Hakkari bir K.rt kentidir. Biz de bunu göz önüne alarak çöp bidonlarının üzerine K.rtçe yazı yazdırdık" diyerek HAVLADI!!!

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR!
YA İSTİKLAL, YA ÖLÜM!
Son Başbuğ M.Kemal ATATÜRK
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.227 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.024s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.