Benim Rüyam Acımasız Türk Hükümdarlığıdır
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 22 Ekim 2018, 22:49:29


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 87
  Yazdır  
Gönderen Konu: Benim Rüyam Acımasız Türk Hükümdarlığıdır  (Okunma Sayısı 69778 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #90 : 30 Aralık 2017, 19:09:53 »

Başka milletlerden belki ama bu k.rtlerin içinde bir tane adam çıkmaz. Geçmişte devşirme paşalardan bize yararı dokunan da olmuştu. Öyle tarihimizin bazı dönemleri onların adıyla anılır oldu. Ama bu k.rtlerden bir tane adam gösteremezsiniz. Bu piçlerin terörünü bitirmek için yaşlısından cenine hepsini postallarımızın altında ezmeliyiz!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.506


« Yanıtla #91 : 01 Ocak 2018, 14:34:11 »

Şimdi garibanlar üç kuruşa aldıkları çeyrek bilete bir şey isabet etti mi diye bakarlar. Zengin olma hayaliyle tutuşurlar. Milyonlarca bilet arasından herkes kendi biletine büyük ikramiye çıkacağını düşünüyor. Bekleyin daha çok çıkar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.506


« Yanıtla #92 : 02 Ocak 2018, 10:10:32 »

İnsanlar iyilik yapar ve karşılık bekler. Ama iyiliklerinin karşılığını bulamadıklarında iyilik yaptığına pişman olur ve kime iyilik yaptıysa ona beddualar dizer. Aslında karşısındakine yaptığı iyilik değil menfaatçiliktir. Bir karşılık bekleyerek iyilik olmaz, bencillik ve menfaatçilik olur.

Bu içgüdüsel bir şeydir çünkü insan iyilik yaparken karşılığını görebilme ümidiyle bu iyiliğinin kendine döneceğini ve kendine faydası olacağını düşünerek iyilik yapar. O halde iyi insan yoktur, menfaatçi insan vardır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.506


« Yanıtla #93 : 02 Ocak 2018, 10:27:05 »

Bakkala, büfeye gidersiniz ve sigara almak istersiniz. Sonra banka kartı veya kredi kartını verirsiniz ama karşınızdaki sigaraya kart çekmiyoruz deyip verdiği sigarayı geri alır. Lan amcıklar biz o kadar alışveriş yapıyoruz da bir gün olsun sizden fiş istedik mi ibnetörler.
Bakkaldan büfeden alışveriş yapmayın batsınlar. Para kazanamayıp aç kalsınlar, evlerine ekmek götüremeyecek duruma düşsün, borç içinde yüzsünler.

Siz onlara değil, onlar size muhtaç bunu unutmayın. Alışverişinizi büyük marketlerden yapın. Onlar bir sigaraya bile kart çeker, ne alırsanız fişini de verir. İstediğiniz ne varsa da bulursunuz. Her türlü avantajınızadır. Küçük işletmeciden alışveriş yapmayın batsınlar da aç kalsınlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.506


« Yanıtla #94 : 02 Ocak 2018, 10:37:21 »

Herkes işten kaçıyor, yan gelip yatıyor, herkes rapor alıp tembellik etmenin derdinde. Herkes birbirine iş yıkmaya çalışıyor. Millet birbirini kazıklamak için bin takla atıyor. Sonra da niye gelişmiyoruz falan diyoruz. Amk karakter bozulmuş, maya bozulmuş. Boka doğru gidiyoruz ve uyarıyoruz. Bu gidişat sikindirik bir gidişattır herkes boku ayvayı yiyecek. Biz kendimizi kurtarmışız, garibanları düşünüyoruz ama onlar kendini düşünmüyorsa bu bizi ilgilendirmez. Onların sefaletini zevkle izleyeceğiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.506


« Yanıtla #95 : 02 Ocak 2018, 10:46:56 »

Adamlar ezberlemiş bir şeyler ve papağan gibi tekrarlıyorlar. Ağızlarından çıkan sözler kendilerinin değil başkaların sözü, yaptıkları hareketler kendilerinin özgür iradesiyle değil, pavlovun köpek deneyindeki gibi şartlandırılmış davranışlardan oluşuyor. Kukla gibiler. Düşünemeyen, sorgulamayan, zihni kapalı mankurtlaşmış birer köle olmuşlar. Biz tabularını yıkmayı, zincirlerini kırmayı öneriyoruz ama bu beyni uyuşuk atrofik korteksliler ilkel primat olmanın ötesine gidemiyor. Siz köle olmaktan zevk alıyorsanız o halde efendiniz biz olacağız. Merak etmeyin, endişelenmeyin sizi sahipsiz bırakmayacağız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.506


« Yanıtla #96 : 02 Ocak 2018, 11:01:36 »

Adam askere gidiyor gittiği günden itibaren terhis olacağı günü bekliyor. Şafak kaç diyorsun kaç gün olduğunu geç saatini dakkasını bile söyleyecek. Adamlar askerliği zorla yapıyor. Herkes samimi olsun, kimse kendini kandırmasın. Şafak sayan asker bir savaş çıksa varlığını, canını, her şeyini vatanı ve milleti için feda eder mi. Askerdeki adam askerliğinin biteceği günü saymayacak. Asker adam kana susamış olacak, mermi sesinden zevk alacak. Biz bu yozlaşmanın  nasıl biteceğini de biliyoruz, eğitim sistemini değiştirip her anlayışı değiştireceğiz. Türk Birliği Hükümdarlığı döneminde şafak sayan asker olmayacak, savaş istiyoruz diyen asker olacak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.506


« Yanıtla #97 : 02 Ocak 2018, 11:09:36 »

El öpmek bizim adetimiz değil ama diyelim ki yanlış biliyoruz ve bizim töremizde de el öpme adeti var diye varsayalım. O halde bize düşen bu saçma adeti kaldırmak ve bu saçmalığa son vermektir. El öpen karşısındakinin büyüklüğünü kabul edip kendini küçümser. Küçük çocuklara bayramlarda el öptürülür ve harçlık verilir. Bu bilinçaltını el öp para al diye zihni şartlandırmaktan başka bir şey değil. El öpmeye alışan bir nesil ileride kendini küçümsemeye ve kendinden üstün gördüklerine itaat edip bahşiş almaya alışır. Biz böyle bir adete bu yüzden karşıyız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.506


« Yanıtla #98 : 03 Ocak 2018, 14:33:55 »

Slavbard tohum deposunda 4.5 milyon tohum aliminyum folyolara sarılı bir şekilde depolanmıştır. İçine ettiğim İskandinav ülkesi dünyada yaşanması muhtemel bir nükleer savaş veya doğal afet tehlikesine karşı kendi nesillerinin devamı için tohum depoluyor. Biz ise o depoya tohum vermemekle övünüyoruz sadece. Birkaç yıllık planlar değil yüzlerce yıllık plan yapacak bir sistem istiyoruz. Türk'ün potansiyeli devasayken geride kalmak bize yakışmıyor. Biz zincirleri kıracak, hipnozdan kurtaracak ve Türk'ün köreltilmiş ufkunu tekrar enginleştireceğiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.506


« Yanıtla #99 : 03 Ocak 2018, 14:40:23 »

Bizi dinleyin ve hipnozdan kurtulun. Uyuşuk olmayın, öğleye kadar uyuyup akşama kadar esneyen, götünü kaldırmaya üşenen tembel, uyuşuk ve mallardan olmayın. Biz kulaklara girecek, beyinlere işleyecek ve zihniyeti değiştireceğiz. Nasıl mı yapacağız, bunu farketmeyeceksiniz bile. İzleyin ve görün.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 87
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.083 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.032s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.