Benim Rüyam Acımasız Türk Hükümdarlığıdır
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 21 Ekim 2020, 22:27:03


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 132
  Yazdır  
Gönderen Konu: Benim Rüyam Acımasız Türk Hükümdarlığıdır  (Okunma Sayısı 158195 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #10 : 14 Aralık 2017, 21:17:11 »

Osmanlı Viyana'ya girdiğinde İngiltere'nin The London gazetesi Türkler Viyana'ya geldi diye başlık atmıştır. Demek ki hanedanlıktaki karışımlara rağmen Osmanlı Türk olarak kabul ediliyordu. Orhan'ın horofirayla evliliğiyle başlayan hanedanlıktaki bozulmaya rağmen padişahlarda az da olsa bulunan Türk kanı baskın çıkmış ve komutanlık vasfını yerine getirmişlerdir.

Ama yine de komutanlık ordunun arkasında savaşa girmek değildir. Osmanlının her başarısı da padişahların değildir. Fatih'i fatih yapan da Kanuni'yi dünya hükümdarı yapan da Yavuz'u halife yapan da Türk ordusudur. Osmanlı üç kıtaya yayıldıysa bu Türk'ün savaşçı ve ölüme meydan okuyan cesareti sayesindedir. Bu böyle biline.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #11 : 15 Aralık 2017, 00:20:21 »

Maria ve Dauphin isimli abd gemileri 25 Temmuz 1785 tarihinde Osmanlı tarafından Cezayir açıklarında ele geçirilmiştir.

1793 Ekim ve Kasım aylarında ise tam 11 ABD gemisi Osmanlılar’ın eline geçmiştir.

Abd bu gemiler için ve esirleri için 5 Eylül 1795 tarihinde Türkçe yapılan 'Dostluk Anlaşması' gereğince fidye vermiş ve gemilerinin rahatça Atlas okyanusu ve Akdeniz'de rahat gezebilmesi için haraca bağlanmıştır.

Geçmişte abd'yi nasıl haraca bağladıysak ilerde Türk Birliği Hükümdarlığı döneminde de tüm dünya devletleri gibi abd de haraca bağlanacak, abd'yi parçalayacak ve sonrasında da tarih sahnesinden sileceğiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #12 : 15 Aralık 2017, 00:42:02 »

Sokağa sıçan Suriyeliyi görüp de hala Suriyelileri ülkemizde görmekten mutluluk duyan varsa lütfen o pisliği temizlesin. Sokakta kedi köpek boku görmüyoruz ama homosapiens kabul edilenlerin bokunu görüyoruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #13 : 15 Aralık 2017, 10:07:14 »

Suriyelilerin bu memlekete doluşmasını destekleyenler alsınlar da Suriyelileri evlerinde beslesinler, hadi görüyüm onların kardeşliğini.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #14 : 15 Aralık 2017, 10:17:01 »

Mason locası, rotaryen kulübü, Lion falan hepsi kökü dışarda zararlı oluşumlardır. Bunlar nedir ne değildir o bile belli değil. Dernek mi din mi meslek mi ne bunlar. Kabala derler, altı köşeli yıldızı kullanırlar, yahudi Hiram efsanesini sahiplenirler yahudi gibi davranırlar, menşeelerini İngiltere'deki localara dayandırır, kurulurken ordan izin alırlar İngiliz gibi davranırlar. Kim bunlar yahudi mi ingiliz mi.

Ne olursa olsun, nette okuduklarımız dışında bir şey bilmediğimiz bu oluşumların hepsini zararlı kabul ediyoruz ve zamanı gelip Türk Birliği Hükümdarlığını kurduğumuz zaman hepsini yasaklayacağız.

Yabancı hiçbir oluşuma izin yok, yabancı hiçbir düşünceye geçit yok. Bizim felsefemiz budur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #15 : 15 Aralık 2017, 12:01:38 »

Özünden uzaklaşanlar boşluğa düşer. Bu boşluğa düşenler ise zararlı oluşum ve düşüncelere yönelir bu boşluğu dolduracaklarını sanarlar. Tarikatlara katılmak da ithal sol-sosyalist-komo gibi ithal akımlara kapılmak da özünden uzaklaşmanın sonucudur.

Özünüze dönün, Bilge Kağan'ın dediği gibi titreyin ve kendinize gelin. Türklüğünüzü hatırlayın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #16 : 15 Aralık 2017, 12:04:51 »

Türk farklıdır, yabancı soylular farklıdır. Türk'ün tanrısı farklıdır, yabancının tanrısı farklıdır. Biz yabancılar gibi değiliz, farklıyız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #17 : 15 Aralık 2017, 12:14:59 »

Türk ırkçıları naziymiş , hitlerciymiş. Lan bu dediklerine kendileri inanıyor mu acaba. Beyinsiz bunlar, bari bok atacaksınız bize , ne düşündüğümüzü ne hedeflediğimizi ne konuştuğumuzu bilin de bok atın. Hitler kim naziler kim. Okumayıp bok atan ılıklar, bedevi hayranları, hevalciler, yahudi uşakları, batıcılar, sovyet artıkları hepsi bir olmuş bize bok atıyor. Hepsinin bozuk temelli çürük ideolojileri batarken , Türkçülük fikriyatı hiç olmadığı kadar yükselişte.

Korkuyorlar o yüzden bok atıyorlar, rahatsızlar ve huzurları kaçmış ama biz onların rahatsızlıklarından memnuniyet duyuyoruz. Bizden rahatsız olanları rahatsız etmeye devam edeceğiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #18 : 15 Aralık 2017, 12:22:00 »

IQ' su düşük ilkel primatlar adam olmuş da bağlantı kurup Türk ırkçılığını taklitçi olarak göstermeye kalkıyor. Gökbilge Atsız Atanın Alman hayranı olup alman politikalarına hizmet ettiğini falan söylüyor bir de utanmadan davetiye eserini kanıt gösteriyor. Ne gerizekalı ne mal insan bunlar. Lan davetiyeyi okuyup nasıl bir bağlantı kurdunuz be gerizekalı yaratıklar. Güya Atsız Ata hitlere saydırmamışmış. Lan vasiyetinde almanlara demiş diyeceğini. 68. vilayete seyahat makalesinde de satır aralarında almanlara lafını demiş. Sırf bir şiirde mussolini hıyarına laf dedi hitlere bir şey demedi diye hitlerci kabul eden zihniyeti bozukların atrofik beyinlilerin gerçek niyetlerinin mandacılık ve batıcılık olduğunu, Avrupa hayranlığı olduğunu iyi biliyoruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #19 : 16 Aralık 2017, 01:50:04 »

Üniversiteye sırf kız s.kmek için gitmek isteyen sapık ruhluların azımsanmayacak kadar çok olması gelişimin önündeki en büyük engellerden biridir. Bu lüzumsuzlar boşa enerji israfıdır. Biz bu sapkınlığa son vereceğiz. Gerekirse erkeklerle kızların ayrı sınıflarda , ayrı okullarda okuması zorunluluğunu getireceğiz. Bize elbet karşı çıkacaklar, ama kimsenin ne düşündüğü umrumuzda değil. Biz yapacağız herkes de bizim koyduğumuz kurallara uyacak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 132
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.252 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.019s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.