Benim Rüyam Acımasız Türk Hükümdarlığıdır
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 03 Aralık 2020, 01:02:51


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 132
  Yazdır  
Gönderen Konu: Benim Rüyam Acımasız Türk Hükümdarlığıdır  (Okunma Sayısı 161967 defa)
0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« : 14 Aralık 2017, 11:07:53 »

Bizim ırkçılığımızdan rahatsız olanları rahatsız etmeye devam edeceğiz. Onlar rahatsız oldukça biz mutlu oluyoruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #1 : 14 Aralık 2017, 11:09:48 »

Türk ordusu acımasız, kana susamış, kin ve intikam duygusuyla dolu , sadık ve milli duygusu yüksek savaşçılardan oluşmalıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #2 : 14 Aralık 2017, 11:14:52 »

Milli eğitim denilen kavram ne millidir ne de eğitim eğitim değildir. Türk çocuklarının içindeki araştırmayı, buluş heyecanını ortaya çıkarmayan eğitim bizi ileri götürmeyecektir. Eğitime öyle bir şekil vereceğiz ki Türk çocukları insanlığa hizmet etmek için değil, para kazanmak için değil , dünyaya hükmetmek için ve üstün Türk ırkına hizmet etmek için içi heyecanla dolacak ve var gücüyle çalışacaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Karluk Han
Ötüken'den yayılan KAN
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 490


Tanrı Türkü Korusun


« Yanıtla #3 : 14 Aralık 2017, 11:16:20 »

Hülagü Han'ın ordusu gibi. Yalnız Aynı Calut savaşında (Filistin) Memlükler tarafından durduruldu. İlk barutçu topların kullanıldığı savaştır. Memlüklerde toplar olmasa ilhanlı Ordusu Mısır'a da girecekti.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Tanrı dağları Bozkurdu
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #4 : 14 Aralık 2017, 11:42:57 »

Bir gün Türk hükümdarlığını kuracağız. İşte o zaman dünyanın düzeni yeni bir hâl alacak. İnsanların zihinlerini silecek, içlerindeki tüm insani vasıfları yok edecek ve onların zihinlerini kontrol edeceğiz. İnsanlığın tüm manevi değerlerini hafızalardan silecek, içgüdülerinin şifrelerini çözüp düşünce ve davranışlarına hükmedeceğiz.

Türk hükümdarlığından ve Türk hakimiyetinden başka hiçbir güç olmayacak ve kaliteli genlere sahip üstün Türk ırkı dünyanın efendisi olacaktır.

Bu hayalimiz ve rüyamız gerçekleşecektir. Biz bunun için uğraş verecek ve tüm hayatımızı bunun için feda edeceğiz. Kutsal uğraşımıza kanı, soyu, geni Türk olan, Türk anadan ve Türk babadan doğmuş herkes katılabilir.

Türk Hükümdarlığı kandaşlar imparatorluğu olacaktır. Türk içindeki potansiyeli görmeli. İnancınızı kaybetmeyin, bu hayalin gerçekleşeceğine inanan ve bunun için çabalayan birileri var, bunu unutmayın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 14 Aralık 2017, 11:57:35 »

Büyük balığın ufak balığı yemesi doğanın bir kanunudur. Doğa düşene acımaz, bir de o vurur. Ya ayakta kalacaksın ya da yerde.

''Düşmana merhamet acizlik ve zaaftır. Bu, insaniyet göstermek değil, insanlık özelliğinin yokoluşunu ilân etmektir.''
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #6 : 14 Aralık 2017, 12:27:06 »

Çocuklara matematik, satranç, uzay bilimi öğretilmeli. Teleskoplarla uzaya baktırılan, uzayla ilgili filmler, belgeseller izletilen çocuklarda hayal gücü geliştirilmeli. Çocuklara bilim, uzay dergileri verilmeli küçük yaşta bu merak aşılanmalıdır.

Okullarda çocuklara psikologlar ve psiyatrlar da ders vermeli ve istedikleri her şeyi başarabilecekleri beyinlerine enjekte edilmelidir.

Tenefüslerde özgüveni artıran klasik müzikler dinletilmeli, derslerde de 20 desibel altı motive edici ezgiler dinletilip hem işitmedikleri için rahatsız olmamaları hem de bunu algılayan beynin daha yaratıcı çalışması sağlanmalıdır.

Büyük Türk Hükümdarlığının temellerini atmak için teknolojiyi en ileri seviyeye götürecek olan geleceğin bilimadamlarını şimdiden yetiştirmek gerekir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #7 : 14 Aralık 2017, 13:45:20 »

Yedi yıl savaşlarıyla İngilizler ve Fransızlar birbirine girdi. Kazanan iki tarafa borç veren yahudiler oldu. Abd bir bildirge imzaladı, İngiltereden ayrılışı yahudilerin verdikleri borçlarla sağladılar. Sadece parayla kazanan oldular. Yahudilerin bu zenginliklerine Türk hükümdarlığı son verecektir. Türk hükümdarlığında en fakir bir Türk bile en zengin bir yabancı soyludan daha zengin olacaktır. Zenginleşmenin yolu dünyayı sömürmekten geçer. Biz dünyayı sömürdükçe zenginleşeceğiz, diğerleri ise fakirleşecek.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #8 : 14 Aralık 2017, 14:54:44 »

Ahmedinejadın devrilip abd'nin İran'a yaptırımları esneteceğini nasıl bildiysek, Suriye'nin devrilmeyip savaşın uzayacağını ve Ab'den ayrılışların olacağını nasıl bildiysek, Türkiye'nin abd'den uzaklaşacağını nasıl bildiysek şimdi de aynı şekilde iddia ediyoruz. Bugün yeryüzünde olan birçok millet ve devletin yerine ileride farklı ırklar ve devletler olacak. Demokrasi yerine donanımlı ve uzman kadroların olduğu kurulların yönettiği devletler olacak. Gelişim bunu icap eder, gelişime karşı çıkan gelenekçilerin dirençleri boşa çıkacak. Türk hükümdarlığı yeni dünya düzeninin merkezinde olacak, dünyanın efendisi Türkler olacaktır.

Biz bunun kısa sürede gerçekleşmesi için ileride olacak dünya savaşına Türk'ün hazırlanmasını ve bir an önce bu savaşın olmasını diliyor ve bunun için Türk Tanrısına haykırıyoruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #9 : 14 Aralık 2017, 17:15:24 »

Yabancı ülkelerde yaşayan Türkler , bulunduğu ülkeye adapte olmuş, tam entegrasyonu sağlamış gibi görünsün ve bulunduğu ülkelerde devlet kademelerinde yer alsın. Yabancılar kendilerinden sansınlar. Türk de gizlice o bulunduğu ülkelerin kuyusunu kazsın. Ayrılıkçı tohumlar eksin, sahte ve zararlı ideolojileri yabancı soylulara enjekte etsin. Gizlice o ülkeleri zayıflatsın. İlk fırsatta da o ülkeleri parçalasın.

Yurt dışında yaşayan Türkler kendi kültürümüzü yaşatacağız diye yaşadıkları ülkelere yabancı kalmasınlar. Evlerinde Türkçe konuşsunlar, evlerinde Türk gibi yaşasınlar ama dışarda asimile olmuş gibi davransınlar, Türklüklerini kaybetmiş gibi hareket etsinler. Yabancı ülkeleri parçalamak için onlardanmış gibi görünüp onları içerden çökerteceğiz. İçlerine Truva atı gibi gireceğiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 ... 132
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.216 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.019s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.