Baykal:Etnik kimlik şan, şereftir.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 29 Kasım 2020, 13:31:14


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Baykal:Etnik kimlik şan, şereftir.  (Okunma Sayısı 2832 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Motun_TR
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 384


Atsız' ın Çerisi


« : 10 Ağustos 2009, 15:08:39 »Herkesin bir boyu, sopu, soyu olabilir. Herkesin etnik kimliği onun şerefidir, şanıdır.

Hepimiz kimliğimize sahip çıkacağız. Ama aynı zamanda bileceğiz ki, bizim etnik kimliğimiz başka etnik kimliklere husumet ve düşmanlık anlamına gelmez. Birbirimizi seveceğiz, saygı duyacağız. Ama hepimiz Türk milletinin bir parçası olduğumuzu hiçbir zaman unutmayacağız

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Herkesin etnik kimliği onun, şerefidir, şanıdır, onurudur. Etnik kimlik husumet ve düşmanlık anlamına gelmez" dedi. Deniz Baykal, Kayseri’nin Tomarza İlçesi’ne bağlı Dadaloğlu Beldesi’nde 21’inci Ulusal 11’inci Uluslararası Dadaloğlu Kültür ve Sanat Şenlikleri’ne katıldı. Deniz Baykal burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

Türk milletiyiz

"Herkesin kendine göre bir kimliği olabilir. Herkesin bir boyu, sopu, soyu olabilir. Bir aşireti olabilir. Herkesin geldiği bir yer olabilir. Herkes geldiği yerden, etnik kimlikle iftihar edecektir. Herkesin etnik kimliği onun şerefidir, şanıdır. Hiç şüphe yok onurudur. Herkes, hepimiz, kendi etnik kimliğimize sahip çıkacağız. Ama aynı zamanda bileceğiz ki, bizim etnik kimliğimiz başka etnik kimliklere husumet ve düşmanlık anlamına gelmez. Hepimiz birbirimizi seveceğiz, saygı duyacağız. Ama hepimiz Türk milletinin bir parçası olduğumuzu hiçbir zaman unutmayacağız...


Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/12244979.asp?gid=233

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Dr.azerkan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 608« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2009, 20:06:52 »

deniz baykal gerçekten siyasi karmaşasına bir yenisini daha eklemiş...eger bunu da oy kaygısıyla yaptıysa bilsin ki artık çözülmez bir hale gelip kendi tabanının dahi kaybetme ihtimaliyle karşı karşıya...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türük Oguz begleri, budun eşiding. Üze tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türük budun, ilingin törüngin kim artatı udaçı erti ?

TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR,BOZKURT ÖZGÜRLÜĞÜN SİMGESİDİR!!!
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2009, 20:15:28 »

Yahu bu çerkez fırlatması ne anlıyor şandan şereften.Haysiyetsiz bir ırkın (tabi ırksa)maiyeti olmaktan utandıkları için gerçekleri söyleyemeyip kendilerini dünyanın en üstün ırkı Türklükle şereflendirmeye kalkarlar. Ama bir yanlarındaki o ezilmişlik ,eziklik işte böyle kimi zamanlar zuhur eder hani kanlarında varya Bozukluk.
Hadi bakalım etnik olarak kalmasınlarda devlet kursunlar kendilerine görelim bizim altımıza yatmayı bıraksın bütün etnik kırıntılar bulundukları bölgelerde ayaklanarak devlet kurmaya kalksınlar,neden bizim etniğimiz olarak kalsınlarki.
Anlaşıldıki ne devlet ,hükümet,nede askeriye bu it döğüşünü bırakmak istemiyorlar gene bütün iş Yüce Türk milletinin sırtına binecek gibi görülüyor,Kurta demişler neden boynun kalın kendi işimi kendim yaparımda ondandır demiş.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ALKABÖRÜ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 48« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2009, 23:30:41 »

akılları sıra kürt acılımına canak tutuyorlar!ben azınlık olsaydım madem benim şanım şerefimse ırkım anadilde egitim televizyon toprak hepsini isterdim!bu topraklarda şanlı şerefli tek ırk vardır o da  TÜRK ırkının kendisidir!!hiç bir zaman esaret altında yaşamamış tek ırk biziz!bizi esir etmeye calışanlara yakın zamanda ki cevabımızıda tüm dünya gördü!kimse bize özgürlük diye coluk cocugu öldüren kürt köpeklerinden bahsetmesin!her ırk şerefliyse o zaman bu piçlerde mi şerefli?yoksa kürtce televizyondan sonra bizde televizyon isteriz diye ilk koşturan cerkezler mi??artık kimseyle kardeşlik kalmamışıtr!TÜRK ün TÜRK ten başka dotu yoktur!

TANRI TÜRKÜ KORUSUN!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Üze tengi basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin terürgün kim atardı
Bozkurt Eren
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.305« Yanıtla #4 : 11 Ağustos 2009, 01:26:27 »

   Ben bu Baykal'ı bir gün takdir edip sonra ki iki gün buna sövmekten bıktım.Adam olsa net bir tavır koyar ortaya.Ne şiş yansın ne de kebap derken herşeyi yakıyor.

   Azınlık,etnik kimlik,Türkiyeli,kardeşlik,halkların kardeşliği,alt kimlik,mozaik,ortak geçmiş ...  Daha fazlası vardır ama aklıma gelenler bunlar.Bu soysuzlara daha ne isim bulacaklar.Çok uğraşmasınlar piç her yerde piç işte.Bunu saklayamazlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Milli Türk Devleti, Laik Cumhuriyet ve kutlu Türk Silahlı Kuvvetleri Atamın mirasıdır. Korumak ve yüceltmek her Türk bireyin görevidir.
ilhangok
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 55« Yanıtla #5 : 11 Ağustos 2009, 01:34:21 »

Çok dogru bir tespit kandaşım. Bunların ne olduğu bellidir , amaçları bellidir. Düşünmekten , kendi iradesiyle karar vermekten vazgeçmiş insanları kendilerini sevdirtmekle ellerine ne geçecek , bunu düşünmezler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Dr.azerkan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 608« Yanıtla #6 : 11 Ağustos 2009, 10:13:31 »

peki gardaşlar asıp kesiyoruz da sandığın başına gittiğimizde bizler getirmedik mi bunları başımıza? mhp desen bir gün var öbür gün yok chp her gün var ama açıklamaları arasında tutarlılık yok...oy hırsıyla her gün bir başka tarafa yaranmayı denge politikası kabul ediyor kendince...mecliste dört parti var hangisi çıkıp durun bu köpekleşmeye diyecek...dtp akp zaten taraf..diğer iki parti de gerçekten ne yapacağını tam olarak kestirememiş durumdalar...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türük Oguz begleri, budun eşiding. Üze tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türük budun, ilingin törüngin kim artatı udaçı erti ?

TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR,BOZKURT ÖZGÜRLÜĞÜN SİMGESİDİR!!!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.226 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.