Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: BAMSIBEYREK üzerinde 02 Ocak 2010, 16:18:50Konu Başlığı: BASIN VE YARGIYA MÜDAHALE
Gönderen: BAMSIBEYREK üzerinde 02 Ocak 2010, 16:18:50
Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Demirel, ''Aydınlık Dergisi, yaptığı haberlerden dolayı bir ay kapatıldı. Basın özgürlüğü açısından nasıl değerlendiriyorsunuz'' sorusuna, şu karşılığı verdi:
''Resmi ağızların iddiasına göre Türkiye'de basın özgürlüğü sorunu yoktur ama aynı zamanda Türkiye'de kapatılmış gazeteler var.

Eğer siyasi iktidarı biraz eleştirirseniz bir süre sonra ortadan kayboluyorsunuz, yazar olarak. Gazete patronları işaret alıyor, 'Bu adamı daha fazla yazdırma' falan... Ondan sonra gazeteler eğer siyasi iktidarların hoşuna gitmiyorsa çeşitli tedbirler alınıyor. Vergi dairesi dahi bu tedbirler içerisine girmiştir. Yani altından kalkamayacağınız kadar büyük vergiler tarh etmek suretiyle bir korku vermeye çalışıyorlar. Bütün bunlar Türkiye'de vatandaşların gözü önünde oluyor. Türkiye'de hem basın hem yargı büyük müdahalelerle karşı karşıyadır.''


Konu Başlığı: Ynt: BASIN VE YARGIYA MÜDAHALE
Gönderen: BAMSIBEYREK üzerinde 02 Ocak 2010, 16:19:13
Iste kendi kurdugu partisine ve C.Baskani olduktan sonra yerine getirdigi Cillere ihanet eden dallamanin sözleri.Tescilli mason oldugunu zaten herkez biliyorur da , muhetmeldirki sabatayistlerin agababalarindan olurlar.