Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Mergen Kurt üzerinde 28 Nisan 2014, 23:47:31Konu Başlığı: Atsızcıyız
Gönderen: Mergen Kurt üzerinde 28 Nisan 2014, 23:47:31
Memlekette birileri Türk olmaktan utanır. Kübalı olmak ister, kimisi arap olmak ister arapların peşinden gider. Kimi başına kominist çüküveranın şapkasını asar. Bilmezler ki atasının papaya diz çöktürdüğünü, Çin' i vergiye bağladığını, 300 kişiyle 10 bin kişilik orduyu dağıttığını. Kendi ırkını tanımaz, atasını töresini bilmez. Damarındaki asil kanın farkında değildir.

Onlar mao' yu tanır ama Atsız Atayı bilmez. Onlar mıchael jacksonu tanır ama Enver Paşa' yı tanımaz. Hele bazıları İstiklal Marşı' nı bilmez ama Justin bieber denilen bebenin şarkılarını ezbere bilir.

İşte mücadelemiz bununladır kandaşlarım. Kendi töremizi, kendi ırkımızı tanımayanlara Türk' ün tarihini anlatacağız. Amacımız budur. Yabancı tesirine, özentiliğine son vermek ilk hedefimizdir.


Konu Başlığı: Ynt: Atsızcıyız
Gönderen: Çİ-Çİ üzerinde 28 Nisan 2014, 23:53:46
Orta Asya'dan doğup gelişen,
Altaylardan Urallara koşan,
Üç kıtaya yayılarak coşan
Yeni çağlara yol açan

Daima dost elini uzatan
Dostluğu yeğ tutan
Dostuna cesaret, güven veren
Düşmanını şiddetle kahreden

Coştukça coşan, ülkeler aşan,
Kalyonları karadan aştıran,
Hanlıklar, imparatorluklar kuran,
Üç kıtaya, denizlere egemen olan.

Çanakkale Geçilmez! Destanını yazan,
Ya İstiklal Ya Ölüm! Parolası ile destan yaratan,
Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez destanını yazan,
Atatürk'ü ile, Atsızı ile, Ataları ile dünyaya ışık yayan,

Türk olmasa tarihe yazılacak ne vardı?


Konu Başlığı: Ynt: Atsızcıyız
Gönderen: ALBASTI üzerinde 29 Nisan 2014, 00:07:12
Son yıllarda yanlış yönlendirmelerin etkisi ile Türklük bulandırılmaya başlamıştır, Türkçülük adı altında faceBOK denen yerde orospu ruhlu kişiler apış aralarının kahredici yangınını sayfalarında haykırdığında ona bir sinek misali koşan mongolların varlığının devamı ile onları görenlerin Türk bumu çığlığı kulaklarımızda siren etkisi ediyor mu?
Türklüğü, Türkleri diğer piçleşmiş etniklerle kardeş yapmaya çalışan gurebanın (mhp) körpe Türk çocuklarının yönlerini istediği gibi tayin ettiklerini, ve bu gidişatta Türklüğün iyice çıkmaza girdiğinin farkına varılmadığının farkına vardığımızda elimizden hiç bir şey gelmemesinin acısını vucudunuzda hissettiğinizde bir Kürşad olma isteğiniz alevleniyor mu?
Cevap evet se sorun yok!


Konu Başlığı: Ynt: Atsızcıyız
Gönderen: Çİ-Çİ üzerinde 29 Nisan 2014, 00:12:36
Evet,

Atsız Ata'mızın da dediği gibi 'Komünistlikten hüküm giymiş olanlar, Türk Milliyetçiliğinin kökünü kazımak için kampanya açmış olan partiler, İslam beynelmilelciliği davası güdenler de hep milliyetçi olduklarını söylerler. Türkçülük bu türlü eksik ve yanlış milliyetçiliklerin hepsini reddeder.'


Konu Başlığı: Ynt: Atsızcıyız
Gönderen: BOZDOĞAN BEY üzerinde 29 Nisan 2020, 19:22:06
Türkiye’de şimdi bir sosyalizm modası çıktı. Sosyalizm Türkiye’yi kurtaracak tek yolmuş. Sosyalizm solculukmuş. Solculuk ileri düşünceyi temsil ediyormuş. Atatürk de solcu imiş. Hatta Muhammed Peygamber de solcu imiş. Bütün bu gülünç iddialar fikrin sefaletini gösteren sayıklamalardır. Büyük harfin nerelerde kullanılacağını bilmeyen liselilerin çikleti, liseli kültür ve seviyesini aşamayan üniversitelilerin sakızıdır. Sosyalizm şarkısı söyleyen sabıkalıların geçmişini bilmeyen sözde aydınların rüyasıdır. Komünizmin Rusya’da ne yaptığını, Çekoslovakya’ya ve Macaristan’a nasıl girdiğini, girdikten sonra ilk önce, kendilerine zemin hazırlayan sosyalistleri yok ettiğini bilmeyen zavallıların hülyasıdır.

Komünizm kanser gibidir. Yıllarca acı vermeden, belirti göstermeden bir gövdeyi kemirir. Ağrı başladığı zaman artık geç kalınmıştır. Bunu, daha önlenebilecek durumda iken ancak uzman hekimler seçebilir. Ortada ağrı sızı yok diye uzman hekime inanmayanların işi dumandır.

Türkiye’de kaç komünist vardır, biliyor muyuz? Bunu Millî Emniyet Servisi bile bilemez. Onun bildikleri göstermelik zavallılardır. Gazetelerde sütun sahibi olan maskaralardır. Aşağılık duygusu içinde kıvranan yozlardan. Hücreler kuran emirberlerdir.

Atsız Ata