Anneler Ağlıyor
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 26 Ocak 2021, 09:28:03


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Anneler Ağlıyor  (Okunma Sayısı 2449 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Motun_TR
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 384


Atsız' ın Çerisi


« : 24 Ekim 2009, 13:46:48 »MARDİN’de 1997 yılında şehit düşen Ali Gül’ün annesi ağlayarak yaptığı konuşmasında, “Oğlumun son 15 günü kalmıştı. Çeyizini hazırladım, gelir gelmez düğününü yapacaktık. Düğün yerine cenaze töreni yapıldı” dedi.

Öfke Meclis’e taşınıyor

Dağdan inen ve birer kahraman gibi karşılanan PKK’lıların gövde gösterisine, şehit aileleri ve gazilerin öfkesi dinmiyor: İçimiz kan ağlıyor Ankara’da büyük bir miting hazırlığı içinde olan şehit aileleri dernekleri, salı günü Meclis’e giderek muhalefet partileriyle görüşecekHaber: Fatih ERBOZ
AKP iktidarının başlattığı sözde açılım süreci çerçevesinde dağdan inen ve birer kahraman gibi karşılanan teröristlerin serbest bırakılmasına şehit aileleri ve gazilerin öfkesi dinmiyor. Ankara’da miting hazırlığı yapan şehit aileleri dernekleri, önümüzdeki salı günü Meclis’e giderek muhalefet partileriyle görüşücek. İstanbul Şehit Aileleri Derneği Başkanı Şencan Bayramoğlu, PKK’nın siyasi iktidar sayesinde ellerinden silahları bırakmadan istediklerini yaptırdıklarını belirterek, “İçimiz kan ağlıyor. Terörü bitirmek için teröre teslim olmak mı gerek?” dedi. Bayramoğlu şunları söyledi: “Başbakan’ı kutluyoruz. Çok güzel becerdiler Teröristleri muhatap aldılar. Bizim çocuklarımızın kanına ekmek doğradılar afiyetle yiyorlar. Bu şekilde olmamalıydı. Bizim çocuklarımızın canlarının karşılığı bu olmamalıydı. ”Devlete meydan okuyorlar

PKK’lıların şovuna yurdun dört bir yanından tepki yağıyor. ’Teslim oluyorlar’ denilen PKK’lıların açıkça devlete meydan okuduğunu söyleyen Şehit Babası Bekir İspirli şöyle dedi: “Hükümetin ve Cumhurbaşkanı’nın gözü aydın olsun. Bu insanlar resmen devlete meydan okuyor. Karşılamada  yüzlerce kişi orada PKK bayrağı açıyor. Devlet yetkilileri, savcılar, İçişleri Bakanı seyrediyor. Bizler şehit aileleri olarak bu yaşananları izlemeye bile dayanamıyoruz. ’İyi şeyler olacak’diyenlerin kastettikleri şeyler bunlar mı? ”Ankara’da miting hazırlığı

Zonguldak Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz da öfkesini şöyle dile getirdi: “Bizler 20 yaşlarında evlatlarımızı bu günler için şehit vermedik. Eğer devletimiz kendine gelmezse bize verilen övünç madalyalarını Cumhurbaşkanı’na iade edeceğiz. Terörist liderler ’Bizim başka isteklerimiz de var’diyor. Diyarbakır’da çocuklar oyuncak silahlarla oraya getiriliyor. Önümüzdeki hafta içinde Ankara’da büyük bir miting düzenleyeceğiz. Bu olaylara sessiz kalmayacağız.”

Gözünü kaybeden gazinin isyanı
Bursa Ülkü Ocakları Kadın Kolları tarafından şehit ve gazilerin hatırası için tertiplenen fotoğraf sergisinin açılışında şehit yakınları ve gaziler, PKK’nın gövde gösterisine tepki gösterirken, konuklar gözyaşlarına hakim olamadı. Açılışta konuşan Şehit Timur Atasever’in babası Emrullah Atasever  “Siirt, Şırnak ve Habur’da teslim olanların aslında teslim olmadıklarını, onların hükümeti teslim aldıklarını söyledi.  PKK’lılarla girilen çatışmada bir gözünü kaybeden gazi Beyazıt Tuna ise ”Çıkmış birileri annelerin gözyaşı akmasın diyor, o zaman ben sizin huzurunuzda gözümü çıkarıyorum. Peki ben bu gözümü kime verdim, ben kimin için gözümü kaybettim“ diyerek takma gözünü çıkarıp masaya koydu.


Katiller bandoyla karşılandı
Antalya Hukukçular Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Katibe Çiftlik, dağdan inişi şova döndürmenin tehlikeli bir davranış olduğunu söyleyerek ” Bu insanlar suçlu. Sanki çok güzel bir şey yapmışlar gibi şov yapılması hoş değil. Terör örgütüne üye olmuşlar. Cezaları da hafif değil “ dedi. Şehit Aileleri Derneği Adana Şube Başkanı Emine Kunt da ”Çocuklarımızın katilleri bandoyla karşılandı. Kan duracakmış, göz yaşı bitecekmiş, neyin gözyaşı bitecekmiş, gelsin benim gözyaşımı bitirsin” diyerek tepkisini dile getirdi.


Şehitlerimizin kemikleri sızladı
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Adana Şube Başkanı Mehmet Ersin Güluçar, Mehmetçiğe yıllarca kurşun sıkan terör örgütü PKK üyelerinin zafer kazanmış gibi karşılanmasının şehit aileleri ve terörle mücadelede uzuvlarını kaybeden gazileri kahrettiğini söyledi. Güluçar, ” Bu yaşananlar, şehitlerimizin kemiklerini sızlatmıştır “ dedi. Güluçar, açıklama sırasında bir grup dernek üyesi, madalyalarını ve protezlerini yere atarak protesto gösterisinde bulundu.


Oğlumun 15 günü kalmıştı
Hatay’ın İskenderun ilçesinde, şehit aileleri ve gaziler, terör örgütü PKK üyelerinin teslim olması sürecinde yaşananları düzenledikleri toplantıyla protesto etti.  Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri adına konuşan Rızkullah Durmaz, Türkiye Cumhuriyeti’ni bölmeye çalışanların, şölen havasında karşılanmasının kabul edilemeyeceğini söyledi. Mardin’de 1997 yılında şehit düşen Ali Gül’ün annesi de ağlayarak yaptığı konuşmasında, “Oğlumun son 15 günü kalmıştı. Çeyizini hazırladım, gelir gelmez düğününü yapacaktık. Düğün yerine cenaze töreni yapıldı” dedi.


Bizleri derinden yaraladı
Hakkari’nin Çukurca ilçesinde 1995 yılında vatani görevini yaparken Irak’ın kuzeyine yürütülen operasyonda mayına basarak sağ ayağını kaybeden, o dönemden sonra protez ayakla hayatını sürdüren Sivas Şehit Aileleri ve Gazileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Hızal, dernek binasında şehitlerin kişisel eşyalarının ve fotoğraflarının sergilendiği Şehitler Müzesi’nde, terör örgütü PKK üyelerinin teslim olması sırasında yaşanan görüntülerle ilgili olarak açıklamalar yaptı.  Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin 1994 yılından beri terörle mücadele konusunda Türk Silahlı Kuvvetleriyle, emniyetiyle her türlü gayret ve çabayı gösterdiğini ifade eden  Hızal, “30 yıldır şehit vermeye devam ettik. Hükümetin ‘açılım’ adı altında yürüttüğü bu tabloda yaşadığımız olaylar gerçekten biz şehit ailelerini ve gazilerimizi derinden yaralamıştır” dedi.


Tepkisini, protezb bacakla gösterdi
PKK’nın şovuna bir tepkide Gebze Gaziler Derneği’nden geldi. Dernek Başkanı gazi emekli jandarma astsubay Önder Kılınçaslan, “Eli kanlı teröristlerin sınırdan törenle girmesini hazmedemiyoruz” dedi. PKK’lılarla girdiği çatışmada bacağını kaybeden gazi Adem Aydın da tepkisini, protez bacağını göstererek dile getirdi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi’nin düzenlediği protesto gösterileri sırasında ellerinde “İmralı’da yatan çakala kim sayın diyorsa, vatan hainidir” pankartı ve Türk bayraklarını taşıyan şehit aileleri, bölücübaşının posterlerini yaktı.


Kaybettiği bacağının hesabını sordu

Van’da gazi olan İzzet Korcak, Osmaniye’deki protesto yürüyüşünde protez ayaklarını çıkarıp AKP iktidarına seslendi: “Alın, önce bunların hesabını verin.”

Şehit Aileleri Derneği Adana Şube Başkanı Kunt “Kan duracakmış, göz yaşı bitecekmiş, neyin gözyaşı bitecekmiş, gelsin benim gözyaşımı bitirsin” diyerek tepkisini dile getirdi.

ALINTIDIR

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATTİLABİLGEHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 973« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2009, 15:17:17 »

 Türkiye Ağlamayın Annelerim siz ağlamayın zamanı gelince kansızlar ağlayacak vakiy bulamayacaklar. albıza, kızıl tamuya gidecekler Tanrının izniyle.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Motun_TR
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 384


Atsız' ın Çerisi


« Yanıtla #2 : 24 Ekim 2009, 17:03:23 »

Ne zaman vakit gelecek ''bilge'' ağabey hep vakit gelecek diyoruz. Biz sessiz kaldıkça bu itler daha çok şımarıyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATTİLABİLGEHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 973« Yanıtla #3 : 24 Ekim 2009, 20:40:01 »

Canım Kardaşım, bu ateş hepimizi yakıyor. Ama Abine inan sabır değerli bir niteliktir. Ayrıca ani davranışlar çoğunlukla eyleme zarar verir. Bekleyeceğiz ve ona göre bir durum değerlendirmesi ve eylem düşüneceğiz. Atalar bilirsin boşa laf söylemezler. Esen kal.
                                                       SON GÜLEN İYİ GÜLER![/color]

                                     

                 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
orkunalp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 380« Yanıtla #4 : 24 Ekim 2009, 22:55:00 »

  Ulan soysuz piçler devşirme düzenin kahpe enikleri analarımızın akan her damla göz yaşı size misliyle kan olacak alçak hainler .Hani dedi ya vatandaş (anamızı aglattınız ) diye işte bu sefer soyut olan somut oldu gerçekten aglattınız bu milletin anasını .Hesabı sorulacak elbet
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!!!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.162 Saniyede 24 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.