AMERİKANIN SARIGÜL'Ü
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 10 Ağustos 2020, 22:56:58


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: AMERİKANIN SARIGÜL'Ü  (Okunma Sayısı 3171 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Irkçı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 79


Ne mutlu TÜRK'üm Diyene!


« : 20 Aralık 2009, 12:18:51 »

Amerikan’ın SARI GÜL’Ü!


AMERİKAN DIŞİLERİ BAKANLIĞINCA VAŞİNGTON’A DAVET EDİLEN İLK İLÇE BELEDİYE BAŞKANI OLAN, 15 GÜN BOYUNCA ÜST DÜZEY TEMASLARDA BULUNAN, ERMENİ LOBİLERİ VE YAHUDİ CEMAATİ LİDERLERİ İLE GÖRÜŞEN, AMERİKA DÖNÜŞÜ SONRASI HAVAALANINDA CHP LİDERLİĞİNE ADAYLIĞI AÇIKLAYAN MUSTAFA SARIGÜL BİZİ KİMDEN KURTARACAK?

MUSTAFA SARIGÜL TÜRKİYE’DE OYNANAN OYUNUN YIPRANAN OYUNCULARI YERİNE AMERİKA TARAFINDAN YEDEKTE ISINDIRILAN BİR İŞBİRLİKÇİ DEĞİLDE NEDİR?

İcazetini Amerika’dan alan, AKP’nin bütün politikalarını destekleyen MUSTAFA SARIGÜL, şimdi kurtarıcı (!) olarak TÜRKİYE’nin karşısına çıktı. Peki bu kurtarıcıyı(!) Türkiye’de hangi çevreler destekliyor?

1-Fethullah GÜLEN Cemaati
2-Taraf Gazetesi
3-Vakit Gazetesi
4-İstabul’daki azınlık liderleri, Ermeni ve Rum Cemaati
5-Ve kısacası AKP’yi destekleyen bütün çevreler bizi AKP’den kurtaracak(!) MUSTAFA SARIGÜL’Ü DE DESTEKLİYOR.

Yani? Yanisi şudur; Amerika asıl oyuncunun yerine sokacağı yedeğide kendisi gönderdi.
Peki yedekle asıl arasında ne gibi frklar var?
Birincisi Türkiye’de inkar edilemez bir MİLLİ YÜKSELİŞ var. Bu milli yükselişin iki tedirginliği var; birincisi CUMHURİYETİN yıkılması tehlikesi, ikincisi TÜRKLÜĞÜN anadolu coğrafyasında bir “alt kimlik” statüsüne düşürülmesi çekincesi.
Peki MUSTAFA SARIGÜL bu iki noktada çok mu hassas?
Hayır. Mustafa SARIGÜL’ÜN özelliği, bugüne kadar bu iki değere yönelik herhangi bir yanlış kelimeyi kullanmamış olmasıdır. Yani bu açıdan yıpranmamış bir yüzü var.

Tayyip ERDOĞAN’I bütün Türkiye’ye mal eden “İSTANBUL’DA BÜYÜK İŞLER YAPTI” görüşüne İstanbulu hiç görmeyenlerin bile inandırılmasıdır! Şimdi de bir başka belediyeci SARIGÜL bizleri kurtarmak için geliyor!!! Aynı Erdoğan örneğinde olduğu gibi; ŞİŞLİ’yi görmeyenlerce bile “ŞİŞLİ’DE ÇALIŞIYOR” bilinçaltı yargısının “medya” kanalı ile bütün Türkiye’de yer etmesi bu sinsi “oyunun” bir parçasıdır!.

Sarıgül ve Erdoğan siyaseti iyi bilen iki “tilkidir” . Belki çoğunuz unutmuştur hatırlatalım, Erdoğan ilk belediye başkanlığı seçimi döneminde “genelevleri”, “pavyonları”, “meyhaneleri” gezip oy istemişti! Sarıgül’de aynı yönde bir siyaset tilkisidir. Ermenin cenazesindede en ön saftadır Müslümanınkindede! Cumhuriyet bayramında en uzun bayrağı yaptırma rekoru kırar sonra gider Cumhuriyet düşmanlarının sözde Türkçe olimpiyatında boy gösterir! Yani her ikisininde siyaset uğruna girmediği delik yoktur. İkisininde kıblesi aynıdır , her ikiside VAŞİNGTONA secde eder bunların!

Nasıl ki Amerika KOKA KOLAYA karşı rakip olarak PEPSİYİ çıkarmışsa, nasılki her ikisine giden parada AMERİKANIN cebini dolduruyorsa; ERDOĞAN’a “KOKA KOLA” dersek, SARIGÜL’DE PEPSİDİR! Birinin gazı biraz fazla , diğerinin asiti; ikisininde tek farkı renkleri ve isimleri! ERDOĞAN, CUMHURİYET düşmanlığından gelme bir AMERİKAN UŞAĞIDIR! SARIGÜL’se CUMHURİYETÇİLİKTEN gelme bir AMERİKAN UŞAĞIDIR! Her ikisine verilecek oyların gideceği istikamet aynıdır! İKİSİNEDE VERECEĞİNİZ OYLAR AMERİKANIN SANDIĞINDA TOPLANACAKTIR!

TÜRK UYARIYOR! MUSTAFA SARIGÜL BİR AMERİKAN AJANIDIR VE AKP İLE AYNI İSTİKAMETTEDİR!

ARŞİVLERİ TARADIK VE MUSTAFA SARIGÜL’ÜN BİR AMERİKA YOLCULUĞU DÖNÜŞÜ NASIL GENEL BAŞKANLIĞA SOYUNDUĞUNU ORTAYA ÇIKARDIK. BU HABERİ HİÇ YORUMLAMADAN AYNEN YAYINLIYORUZ, LÜTFEN İYİ İRDELEYİN ! TANRI TÜRK’Ü İŞBİRLİKÇİLERİN ŞERRİNDEN KORUSUN..!Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP liderliği için adaylığına kendisinin değil, yurttaşların karar vereceğini söyledi.


Sarıgül, ABD dönüşü Atatürk Havalimanı VIP Salonu'nda bir grup partili tarafından çiçeklerle karşılandı.

ABD temaslarına ilişkin basın toplantısı düzenleyen Sarıgül, 15 gün süren gezinin son derece yorucu ve keyifli olduğunu belirterek, ”Yerel yönetimle ve ülke yönetimiyle ilgili kendi düşüncelerimizi aktardık. Amerikalı yetkililerden birçok konuda bilgi aldım” dedi.

Türkiye'nin ABD'den ileri olduğu noktalar bulunduğu gibi, ABD'nin de ileri olduğu noktalar bulunduğunu gördüğünü ifade eden Sarıgül, şunları kaydetti:

“Özellikle yerel yönetimler konusunda bizim Şişli'de uyguladığımız projeler, Amerika'nın son derece önünde. Şuna inanıyorum, ülkeler ve uluslar kendi ulusal bağımsızlığından, kendi ulusal birliğinden, örflerinden, geleneklerinden asla ve asla taviz vermeden, karşılıklı ilişkiler içerisinde mutlaka bulunmalı. Kimse yalnız bir şey yapamaz.”

CHP'NİN GÜCÜ

Sarıgül, CHP Gençlik Kolları'nda çok şeyler öğretildiğini ABD gezisinde gördüğünü anlatarak, “Özellikle Washington'da yaptığımız temaslar sırasında, gerek Senato, gerek Temsilciler Meclisi'nde, gerekse Beyaz Saray yetkilileriyle yaptığımız görüşmelerde, CHP ile onur ve gurur duydum. Kuvayı Milliye hareketinin, ulusal birliğimizin ne denli önemli olduğuna bir kez daha şahit oldum” dedi.

Sarıgül, “ABD Dışişleri Bakanlığı'nca bana yapılan davet, Mustafa Sarıgül'ün şahsına yapılan bir davet değildir. Beni Mustafa Sarıgül yapan, demokrasimizin, cumhuriyetimizin temel ilkeleridir. ABD'ye beni davet eden güç, önce hakkın gücü, sonra halkımızın gücü ve en büyük güç de CHP'nin gücüdür” diye konuştu.

"BENİM ADAYLIĞIMA BEN KARAR VEREMEM"

Sarıgül, Türkiye'ye dönmenin onurunu ve mutluluğunu yaşadığını kaydederek, “Allah kimseyi ülkesinden uzaklarda bırakmasın. Bundan sonra benim yapacağım iki tane iş var. Bu iki iş için canla, başla, azimle, gayretle, bıkmadan, usanmadan 'bismillah' diyerek yoluma devam edeceğim. Bu iki işin biri, inşallah Türkiye Cumhuriyeti'nin bayrağını en yükseklere taşımak. İkincisi inşallah, Cumhuriyet Halk Partisi'nin bayrağını en yükseklere taşımak” dedi.

Mustafa Sarıgül, gazetecilerin, “CHP'nin bayrağını en yükseklere taşıyacağınız sözünden CHP Genel Başkanlığı'na aday olacağınız anlamı mı çıkıyor?” şeklindeki sorusu üzerine de şöyle konuştu:

“Yok yok. Benim hiçbir yere aday olmam söz konusu değil. Benim adaylığıma ben karar veremem. Yurttaşlarımızın takdir duygusudur. Mustafa Sarıgül'ün makam ya da mevki hırsı olmaz. Benim rütbe heyecanım yok. Halkımıza inşallah hizmet heyecanım var.”

Sarıgül, daha sonra parti otobüsüne binerek havalimanından ayrıldı...

Alintidir..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #1 : 20 Aralık 2009, 15:12:01 »

 Türkiye GökTürk Görüşlere aynen katılıyorum. Bu adamı da gözüm hiç tutmuyor. Diğerleri gibi tam bir işbirlikçi ve karanlık biri. Sevmedim sevmiyorum. Böyle adamlardan kurtulamayacağız bu seçim sistemi yüzünden. Olmaz olsunlar hepsi de !.. Sinirli
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
ArslanYürekliTürkmen
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 295


Ergenekon'dan doğduk , Börteçine Ularken


« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2009, 15:52:55 »

Irkçı görüşlerine katılıyorum.Gerçektende amerikanın yedekte tuttuğu bir isim.TTK!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK'ün Dini Türkçülüktür.
 
Irkçı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 79


Ne mutlu TÜRK'üm Diyene!


« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2009, 15:58:30 »

Alevilere özgürlük demeye başladı zaten akp nin kürtçülüğünden farkı ne acaba ?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Tien san
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2009, 16:04:52 »

 Cok dikkat edilmesi gereken bir serefsiz oldugundan kimsenin süphesi olmasin. AKP´ye verdigi destekle,kendini fazlasi ile belli etti. Ne yazikki popülaritesi yükseliyor. Birde bunu milletin basina bela ederseler,vay geldi basimiza. Bu tür satilmis hainleri,dogmadan bogmanin,bir yolu yokmu ? Elimde imkanim olsaydi aninda infazini yapardim bu serefsiz,dislek köpegin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2009, 16:08:31 »

              Tıen Andam, hepsi bunlardan yukardakilerin, tanınmışların hepsi aynı yolun yolcusu ! Yolları batsın !.. Ha?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Motun_TR
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 384


Atsız' ın Çerisi


« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2009, 16:10:33 »

 Amerika adamını hazırda bekletiyor. Tayyip gittiği zaman yerine Sarıgül gelecek. Bizim insanımızda gerçeği bir türlü göremeyerek bu satılmış, kanıbozuğa oyunu verecek. Bir daha ki seçimlere kadar Sarıgül' ün ne mal olduğunu anlatmaya çalışacağız.
 Türkiye' de hain bitmiyor ki, Tayyip gider yerine Sarıgül gelir, Sarıgül giderse yerini dolduracak başka hain çıkar mutlaka.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.224 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.