amerika-iran-şeriat
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 12 Temmuz 2020, 04:11:54


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: amerika-iran-şeriat  (Okunma Sayısı 2142 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Ali Oğuzhan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 9« : 07 Temmuz 2010, 16:55:40 »

Sevgili arkadaşlar sizinde farkında olduğunuz gibi büyük bir şeriat tehlikesinin içindeyiz. Tahmin ediyorum ki aramızda aslında şeriatı amerikanın istediğini ve neden istediğini bilen kandaşlarımız vardır ama ben yinede bu konuyla ilgili konuşmak istiyorum. Öncelikle amerikanın neden şeriat istediğini söylemek istiyorum. Amerika bildiğiniz gibi emperyalist bir ülkedir. Ülkemizde dahil başka ülkeleri sömürmektedir. Yüce Ülkemizi sömürmeyi kolaylaştırmak ve hızlandırmak için Başbuğmuz Mareşal Mustafa Kemal'in kurduğu Cumhuriyetimizi yıkıp şeriat yönetim biçimini getirmek istemektedir. Bunun nedeni Atatürkçü Cumhuriyetimizde tamamen bağımsız,emperyalizme karşı bir politika izlenmesidir. Ayrıca ülkemizde emperyalizme karşı çıkan insanlarımız vardır. Bunlar onların işlerini zorlaştırmaktadır. Ancak şeriat yönetiminde kesinlikle insanlardan farklı sesler çıkması engellenmektedir ve insanların çok büyük bir çoğunluğu devlet büyüklerinin yediği haltlardan habersiz,ülkesine yapılanların farkında değildir(sömürü yapılması...) buda emperyalist alçakların işlerini hızlandırıp,kolaylaştırmaktadır. Ve sıra iranda,iran şeriatla yönetilmektedir ve insanlarımızı irana özendirmeye çalılışmaktadır. Örneğin ; '' Vay be şu irana bak hiçbir ülkenin sözünü dinlemiyo,tamamen bağımsız hareket ediyo,hemde çok güçlü bir orduya sahip nükleer bombaları felan var.Bizde şeriatla yönetilsek daha iyi olur .'' İşte medyada iran ile ilgili gördüğünüz haberler ve iranla ilgili bize yansıttıkları şeyler halkımızda böyle yada buna benzer fikirler,düşünceler ve sohpetler çıkmasına yol açmaktadır. Böylelikle halkımıza şeriatı sevdirmek,şeriata karşı sempati duymaları amaçlanmaktadır. İran aslında güçlü bir ülke kesinlikle değildir!İran Güney Azerbaycanlı kandaşlarımızın bir darbesiyle yıkılacak kadar aciz bir ülkedir! Ve amerika istese onların nükleer faliyetlerini durdurabilirdi ama durdurmadı. Zaten amerika bunları kendisi yaptırdı!!!

Kandaşlar yorumlarınızı,fikirlerinizi ve eklemek istediklerinizi bekliyorum...

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN!


Y.N.: İmla kurallarına uyalım. Cümle bitimi noktadan sonra bir boşluk bırakınız. Şad
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Boran
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2010, 17:08:09 »

   Kurt İnine hoş geldin Ali Oğuzhan kandaşım.

   Güzel bir giriş yapmışsın. Bende; Başbuğ Atatürk" hilafetten kurtulmak isterken ingilizlerin hilafetin Türkiyede kalması için çabaladıklarını " hatırlatarak ; konuna destek olmak isterim. Ne hilafetmiş ingiliz bizden çok istiyormuş . O sayede seninde belirttiğin gibi saf Türk haklı inanç sömürüsü altına alınacaktı. Şu anda durum pek farklı olasada Başbuğ Atatürk üzerine düşeni fazlasıyla yapmıştır.
   Şimdi biz Türkçülerin yapması gereken Ali Oğuzhan kandaşımız gibi iyi niyetli ve inançlı Türklere bunu anlatmak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Abalı
Kemâl'in Askeri
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 43


Kemâl'in Askeri


« Yanıtla #2 : 08 Temmuz 2010, 10:41:54 »

Gelişmiş ülkeler asla başka bir ülkenin sömürgesi olmaz. Çünkü hem insanlar eğitimli ve bilgilidir, hem de devlet işleyiş sistemi dünya standartlarında olduğu için kimse açıktan devlet aleyhine girişimlerde bulunamaz...

O zaman emperyalist devletler ne yapmalıdır? Sömürü hedefinde olan ülkelerin gelişmiş ülke olmasını önlemelidir. Bunu da ancak, o ülkeye gericilik tohumları atıp bu tohumların yeşermesi sayesinde gerçekleştirebilirler. Türkiye'ye biçilen şeriat kaftanının sebebi budur. Arap ülkelerinin tamamı ABD'ye göbekten bağlılar. Altlarından petrol gibi bir nimet çıktığı hâlde bunu kendileri alamıyor, ABD'ye veriyorlar. İşte bunun sebebi, bahsettiğim durumdur. Arapların halk tabakası sefalet içindedir ama arap şeyhleri, kralları ve devlet başkanları dünyalığını yedi sülalesine yetecek şekilde tutmuştur. Bütün bunlar, şeriatın getirileridir...

Çağdaş ve medeni insanlar tutsak olmayacağı için emperyalistler sömürge yapmak istedikleri toplumları var güçleriyle çağdışı bir alana itmeye, uygarlık safından çıkarmaya çalışırlar. Şeriat burada devreye girer... Şeriat, günümüz dünyasında en geri ve iptidai yönetim şekli olduğu için, bir toplumu, ülkeyi, milleti, rejimi vs. ilkelleştirmenin ve zayıflatmanın en kesin yoludur.

İşte ABD'nin, sürekli olarak Türkiye'deki irticai güçleri desteklemesinin sebebi budur...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.221 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.