Alevi-Sünni çatışması ile gündem değiştirmece.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Ocak 2020, 23:03:48


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Alevi-Sünni çatışması ile gündem değiştirmece.  (Okunma Sayısı 1811 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sadaktaki Ok
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 74


« : 22 Mayıs 2014, 23:32:21 »

Kömür ocaklarına gömülüyor canlar.
Cenazedeyken  vuruluyor canlar.
Fazla sözüm yok. Gözüm yaş doldu.
Geçmiş kalbime saplı hançer oldu.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sadaktaki Ok
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 74


« Yanıtla #1 : 22 Mayıs 2014, 23:38:30 »

Adisin!
Ederin yok!
Kahpesin!
Yüreğin yok!

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sadaktaki Ok
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 74


« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2014, 00:01:00 »

Seri katil!
Paranın eri katil!
Kömürde pişmiş et yediğin,
Kanla kokteyl gözyaşı içtiğin!
Yaktın anaları, ettin harap.
Îrin akmadan almasın canını yarab!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun Türk
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 473« Yanıtla #3 : 24 Mayıs 2014, 07:40:03 »

Gündem değiştirme değilde sanki daha büyük bir şeyler yapmaya çalışıyorlar gibi. Belki bir iç savaş çıkartmak istiyorlar olabilir. Böyle giderse ortalık kan gölü olur. Sanki suriyede ki mezhep savaşını burayada taşımak istiyorlar gibi. Tansiyon baya yüksek kanımca.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sadaktaki Ok
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 74


« Yanıtla #4 : 24 Mayıs 2014, 10:56:30 »

Bir oyun döndüğü kesin.Gülümseme Ben soma CINAYETinden sonra oluşan karşı duruşun etkisisini azaltmak, yön saptırmak diye düşünüyorum. Suriyedeki gibi bir çatışmanın Erdoğan'a da faydası olmamasına rağmen sürekli olarak tansiyonu yükseltiyor. Belli bir sınırda olduğu sürece onun işine yarıyor çünkü. Çünkü kendini en büyük görüyor. Fakat hareket, hareketi başlattığı andan itibaren başlatanın olmaktan çıkar o ayrıbir konu. Bir anda gündemin yoğunluğu başka yöne kaydı. Tabi her ne şekilde olursa olsun sonuçta kürt devleti heveslileri ve arkasındakiler ve para için yapmayacağı adilik olmayan şeref yoksunlar, vatansız, soyu bozukluklar kazançlı çıkıyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Mergen Kurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.023


« Yanıtla #5 : 24 Mayıs 2014, 11:38:58 »

Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde veya sonrasında birkaç yıl içinde çok büyük olaylar bekliyorum. Bunların tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama bir şey bekliyorum.
Kandaşlarım dikkat ettiniz mi bilmiyorum, yerel seçim öncesinde başbakan cemaat için inlerine gireceğiz açıklamaları yaptı, çok büyük operasyonlar olacağını düşünmüştük seçim sonrası. Önemli sayılacak bir süre geçmesine rağmen herhangi büyük bir adım atılmadı birkaç sözden ve yer değiştirmelerden başka. Bunda başka güç odaklarının etkisi ve karışması var mı bilmiyorum ama bunu ikinci plana atılması bence daha önemli bir meselenin olduğunu gösterir. Bu cumhurbaşkanlığı mı yoksa başka bir şey mi bilmiyorum. Abd menşeli düşünce kuruluşları Türkiye hakkında bazı şeyler yazmıştı. Bazı yazıları da var ancak onları kaldırmışlar galiba. Koskoca makaleleri bir satırlık  Gülümseme Tabi biz de yedik. Şu an abd Türkiye üzerinde bir etkileme peşinde veya danışıklı döğüş. Bunu da Avrupa ülkeleri üzerinden gerçekleştirmeye çalışıyorlar.
Bakın benden söylemesi, önümüzdeki günlerde Avrupa Birliği bir açıklama yapacak Türkiye ile ilgili. Türkiye bölgede yalnızlaşacak. Buna karşılık Türkiye karşı bir adım atacak ve Ab temsilcilerinin Türkiye' ye girişi engelleyecek. Özellikle güneydoğu bölgesine giden avrupalı temsilcilere yönelik engelleme. İkinci karşı adım da Irak üzerinden olacak. Güya bir anlaşmazlık varmış gibi bir bahane öne sürülecek ve petrol konusunda barzani Irak merkezi hükümetini işaret edip anlaşmadan vazgeçecek. Bu arada İran' a yaptırımlar hafifetilecek. Bu Abd-Rus anlaşması ile sağlanacak. Buna karşılık Türkiye ile uzaklaşacak. Kandaşlarım önümüzdeki zaman dilimi içerisinde bunlar olacak. Mezhep kavgası da bunun içinde sadece bir araç olarak kullanılacak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun Türk
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 473« Yanıtla #6 : 25 Mayıs 2014, 07:05:24 »

Amerika pasifiğe çekilip buralarıda rusyaya vermek istiyor gibi sanki. Hem böylece çine karşı rusyaya bir sus payı vermiş olur. Böylece çinin en çok güvendiği devlet onu arkadan hançerler. Gerçi israil varken amerika pek buraları gene bırakmaz gibime geliyor ama hadi neyse. Gerçi israilde sovyetler dağıldıktan sonra gelen bir sürü rus yahudisi var bunlar aracılığı ile belki rusya ile israil gene anlaşabilir. Türkiye için ise yine bir şey değişmiyor amerikada olsa rusyada olsa bizi burada rahat bırakmayacaklar yine olan bize olacak. Belki amerika  avrupayada bırakabilir buraları. Şimdi diyeceksiniz amerika hayatta orta doğuyu bırakmaz diye, internete yazın bakın amerika orta doğudan çekiliyor mu? Artık pasifiğe odaklanacak diye yazın. Bununla ilgili somut kanıtlar bulacaksınız. Çünkü amerikada ileride rakibi olacak çine odaklanmak istiyor. Buraları rusyaya bırakıp çini yalnız bırakmak istiyor olabilir. Sovyetler yıkılmadan önce bunu rusyaya uygulamıştı abd, çin ile yakınlaştı. Ona destek verdi. Sonra kendi yarattığı canavara(günümüzün çini) karşı eski düşmanı(rusya) ile gizli bir müttefiklik yapıyor olabilir. Bu diplomasi çok pis bir şey düşman olduğun devletle yeri geldiği zaman başkasına karşı böyle anlaşabiliyorsun. Ülke çıkarı neler yaptırıyor adamlara yahu.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun Türk
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 473« Yanıtla #7 : 25 Mayıs 2014, 07:07:45 »

Belki bu olaylar yukarıda anlattığım şeyleri hayata geçirebilmek için şimdiden harekete geçirilen olaylar zincirinin ilk halkası veya ikinci veya üçüncü halkası olabilir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.182 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.019s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.