Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Börü:Tegin üzerinde 08 Şubat 2016, 21:20:44Konu Başlığı: AKP’li belediyeden ‘şehit’ ayıbı
Gönderen: Börü:Tegin üzerinde 08 Şubat 2016, 21:20:44
AKP’li belediyeden ‘şehit’ ayıbı

AKP'li Yücel Çelikbilek'in başkanlığını yaptığı Beykoz Belediyesi, skandal bir karara imza attı.

Belediye şehit isimlerinin olduğu sokak tabelalarını önce kaldırdı, ardından da bu sokakların adını değiştirdi. AKP’li İlçe yönetimi 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 81. maddesine dayandırarak Beykoz Çubuklu Mahallesi’ndeki 56 sokağın ismini değiştirme kararı aldı.

Karara göre, Şehit Mehmet Ali Sokağı, Polatlı Sokağı, Şehit Murat Akgül Sokağı, Muştu Sokağı,Şehit Murat Güler Sokağı, Söğütlü Sokağı, Şehit Özcan Kan Sokağı ise, Düziçi Sokağı olarak değiştirildi. Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında alındığı öğrenilen karar uygulamaya konulunca ortaya çıktı.

Mahalleli bir bir değişen sokak isimlerine tepki gösterirken, konuyu uzun zamandır takip ettiğini belirten Ergenekon Davası Avukatlarından Vural Ergül, “AKP’li belediyelerin sokaklardan şehit isimlerini silmesi, “yeni açılım” için kamuoyunda PKK terörünün izlerini silip unutturmak gayreti” dedi.


Alıntı: http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/akpli-belediyeden-sehit-ayibi-1080501/


Konu Başlığı: Ynt: AKP’li belediyeden ‘şehit’ ayıbı
Gönderen: ATSIZALP üzerinde 08 Şubat 2016, 21:32:17
Akapelilerin yarın ne yapacağını kimse kestiremez, onları biz sadece Türk düşmanı olarak kesin biliyoruz, dün de böylelerdi yarında böyle olacaklar ha şu var ki şu an iktidarın kesin sahibi onlardır ve dolayısıyla devletinde bütün unsurları onların ellerinde.
Gün neyi gösterir bilemiyoruz lakin şu gün sadece şu piç kürtleri eziyorlar ya tek sevincimiz bu ha yarın ibreyi bize döndürdüklerinde etnik piçlere benzemediğimizi görecekler o başka.
Gün ola devran döne..