Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Genç Irkçı üzerinde 23 Şubat 2017, 16:22:21Konu Başlığı: AKP her zamanki pis ümmetçi zihniyetini sergiledi
Gönderen: Genç Irkçı üzerinde 23 Şubat 2017, 16:22:21
http://noluyor.tv/akp-den-referandum-icin-ilk-reklam-filmi-1
Klipte İslam öncesi Türk başbuğlarımızın hiçbirinden bahsetmiyor. Ulan insan göstermelik de olsa bir kişi koymaz mı?
İşte Gürcü Tayyip'in en milliyetçi, en Türkçü hali anca bu kadar oluyor.
Ülkücüleri etkilemek için bile olsa bir tane eski Türk tarihinden birisini sayamıyor. Bu kadar tiksiniyor adam Türklükten.


Konu Başlığı: Ynt: AKP her zamanki pis ümmetçi zihniyetini sergiledi
Gönderen: akıncıı üzerinde 23 Şubat 2017, 20:14:43
Ne yazık ki bunlara göre "Türk milleti" diye bir şey yok. Bunların millet olarak oluşturmaya çalıştığı şey "İslam milleti".
Bunun anlamı milletin bir dininin, imanının olması değil. Öyle olsaydı, kimse itiraz etmezdi. Bu zihniyet "İslam milleti" diyerek ırk kimliğini bütünüyle tasfiye etmeyi amaçlıyor.
Türk kimliğine sahip çıkmaya çalışan kandaşlarıma sesleniyorum. Aradaki farkı anlayın. İnsanların dini inançlarıyla uğraşmayın. Çünkü bizim karşımıza çıkanlar inançları olanlar değil. İnançları kullanarak insanları dinlerine göre milletleştirmeye çalışanlardır. Bunlar azınlık bir kesimdir, ancak uyguladıkları siyasetin verdiği destekle elleri güçlüdür. Bugüne kadar bu siyasetçileri güçlendirenler, din düşmanlığı yapanlardır. İnsanların inançlarını kısıtlamaya çalışanlar, Müslüman kesimleri bu siyasetçilere doğru itmiştir.  Bu büyük yanlışı artık yapmamak gerekmektedir.