AKP'ye Tam Destek !!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 26 Mayıs 2020, 17:02:44


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: AKP'ye Tam Destek !!  (Okunma Sayısı 2538 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
TANRI-KUT METE
Ziyaretçi
« : 09 Haziran 2010, 03:03:11 »

Bundan sonra AKP'ye tüm icraatlarında destek vermeye karar verdim.. Şuna gönülden inanıyorum ki ne yaparlarsa yapsınlar Türk milletinin hayrına ve bu milletin dirilişi için yapıyorlar.

Önce biraz geçmişe gidip Osmanlı'nın son zamanlarını gözümüzün önüne getirelim. Bu asil ırkın bağrından bir Atatürk'ün çıkmasına neden olan zor zamanları hatırlayalım..

Damat Ferit'in "Önce Allah'a sonra dostumuz İngilizlere güveniyoruz" sözü Osmanlı'nın ne derece bir batağa saplandığının göstergesidir. Ermeni, Rum çetecilerinin Türk milletine verdiği hasarın, dünya ölçütlerinde maddi ve manevi karşılığı yoktur. Paramparça olmuş topraklar, dindarlık derecesine göre ayrılan millet, kutsal sayılan bedeviler, kutsalına küfredilen bir ırk doğmuştu o dönemlerde.

Ve yine bu güzel millet kendinden bekleneni, en beklenmeyen zamanda yaptı! Yerde sürünen haysiyetinin çıkarttığı kıvılcımlardan Atatürk'ü yarattı!

Gelelim günümüze. Sayın(!) başbakanımız BOP eş başkanı olduğunu gururla söylüyor. Yahudi Üstün Hizmet madalyasını bir şeref beratı gibi göğsünde taşıyor. "Türk değil, Türkiyeliyiz" diyor. Dağlardaki ne mutlu Türk'üm diyene yazılarını sildirmeye çalışıyor. (S)Açılım adı altında etniklere yaranıyor.

Osmanlı'da Ermeni çetecileri vardı. Şimdi ise Ermenici çeteler. Yani sözde aydınlar. Bu aydınların zehirli düşünceleri ise genç dimağları kurutmak amacıyla herkesin ağzında dolanmakta.

Paramparça olmuş milli bilincimiz, dindarlık derecesine göre ayrılan milletimiz, kutsal sayılan bedeviler ve kutsalına küfredilen bir ırk yeniden dirildi şu dönemde..

Ne kadar da benziyoruz değil mi Osmanlı'nın son dönemlerine..

Peki şimdi sırada ne var?

Binlerce yıllık tarihinde dara düştüğünde içinde çıkardığı kahramanını yeniden çıkartacak mı? Elbette çıkaracak!

Şu halde, bir başbuğun çıkması için zemin oluşturan AKP yönetimine ve sayın başbakanımıza derinden saygı ve sevgilerimi sunmayı kendim ve milletim adına borç biliyorum..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Boran
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 09 Haziran 2010, 13:12:04 »

   Türk düşmanlarının Ergenekon Davası dediği bilmem kaç numaralı Silivri davasını da unutmayalım Kandaşım. Bu davada tayyipin Türk ırkına en büyük hizmetlerindendir.Davada Türklerin değerleri yıpratılmak isteniyor.Türklüğe karşı darbe yapılmak isteniyor.Sağolsun! İlker Beyinde pek bir itirazı yok buna . Daha bugün gazetede" kışlaya sakallı girişin olabileceğini ve arap bezinede eskisi kadar dikkat etmediklerini" okudum.
   Neyse; Ancak tayyipin ve hamilerinin unuttuğu konu , değerlerini ayaklar altına almak istedikleri kişiler" Bozkurt ruhlu Türklerdir", fare değil. Bunun farkına varan bizlerin Türkleri uyandırmak en kutsal görevidir. Tayyipin boynuna yağlı ilmeğin geçirileceği gün yakın yada benim rüyalarim fotomontaj  Sırıt.
   Tayy Öpücük ipe hizmetlerinde başarılar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
tunga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 129« Yanıtla #2 : 09 Haziran 2010, 16:47:02 »

Yalnız M.Kemal ve onun gibi büyük Subayların yetişmesini sağlayan  Atsız Ata nın da deyimiyle bir Dahi vardı o zaman.

1.Dünya Savaşının ve Kurtuluş Savaşının tüm Subayları o büyük Dahi nin yetiştirmeleriydi.O Ermeni ve Rum çeteleride O nu çok iyi tanır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TÜRK NEFERİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 50


KARAMANOĞLU


« Yanıtla #3 : 09 Haziran 2010, 16:59:36 »

Ama Tanrıkut Mete kandaşım, evet Osmanlı'nın son zamanlarına çok benziyoruz ama o zamanlar Enver,Talat,Cemal Paşa gibi Türkçü askerler,Ziya Gökalp,Yusuf Akçura,Ömer Seyfettin,Namık Kemal,Ahmet Vefik Paşa gibi Türkçü ulularımızın etkileride vardı.Şimdi bunlar gibi adamlar kaç tane?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Turk Oguz begleri, budun, esidin uze tenri basmasar asra yir telinmeser Turk budun ilinin, törüngün kim artati udaçı? / Türk Oğuz beyleri, ulus, işitin; üstte gök Tanrı basmasa, altta yer delinmese, Türk ulusu, ülkeni, töreni kim atar, bozar?
TANRI-KUT METE
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 09 Haziran 2010, 19:51:52 »

Kandaş şimdi başbuğun varlığından bir haber yaşıyoruz belki de.. Belki o ulu başbuğ şuanda kundakta henüz süt ile besleniyor. Belki daha doğmadı. Belki de ilkokul öğrencisi.

Onun yetişmesi için kimsenin varlığına ihtiyacı yok. İçinde bulunduğumuz durum zaten Türklerin çelik kalplerine çifte su vermektedir. O Türk başbuğu tıpkı kendisinden önceki başbuğlar gibi bir başına çıkacaktır. Attila'nın Orta Asya'nın bozkırlarında atının kanını içerek yaşama tutunduğunu hepimiz biliyoruz. Atilla'yı yetiştiren okuduğu kitaplar, fikir babası kabul ettiği bilgeler değil, içerisinde bulunduğu durumdur.

Her nerede olursa olsun şuanda o başbuğun bizlerle aynı havayı solduğuna adım gibi eminim. Ve gün geldiğinde o Türk başbuğunun bir emriyle ölüme koşmak her şeyden kutsal olacaktır..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Mavi-Kurt
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 58« Yanıtla #5 : 09 Haziran 2010, 20:37:01 »

Atatürk gibisi bir daha gelmez !! Boş umutlar bunlar ...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

İmzasız Kahraman Peynir
TANRI-KUT METE
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 09 Haziran 2010, 21:10:22 »

Atatürk gibisi bir daha gelmez !! Boş umutlar bunlar ...

Ne demek gelmez.. Mete Han, Attila, İlteriş Kutluk Kaan, Bumın Kaan gibi onlarcası ve en önemlisi Kürşat Ata Atatürk'ten daha mı aşşağıdaydı? Atatürk de bu bahsettiğim ulu kişilikler arasında sadece birisidir. Hiç birinin bir diğerine üstünlüğü yoktur. Çıkacak olan başbuğ da o şanlı tarih arasında yerini alırken ne diğerlerinden aşşağı seviyede ne de üstün olacaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.242 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.018s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.