Açılımın Geldiği Son Nokta:"Ayaklanma Denemesi"
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Ocak 2021, 14:24:43


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Açılımın Geldiği Son Nokta:"Ayaklanma Denemesi"  (Okunma Sayısı 3084 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Bozkurt Eren
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.305« : 24 Eylül 2009, 01:09:37 »

HAKKÂRİ’deki çatışmalarda ölü ele geçirilen kadın teröristin Van’daki cenaze töreni, PKK’nın provokasyonu ve DTP’li vekillerin katılımıyla bir isyan provasına dönüştü. ‘İntikam’ diye bağıran grubu polis zor dağıttı.

Bayramda bile tahrik etmeye ara vermediler
Ramazan Bayramı dolayısıyla bölgelerini ziyaret eden DTP’li vekiller, öldürülen PKK’lı teröristleri ’şehit’, öcalan’ı ’k.rt halk önderi’ ilan etti ve ’k.rt açılımı’na karşı çıkan CHP ve MHP’ye saldırdı

DTP Diyarbakır Milletvekili Selahattin Demirtaş, AKP iktidarının ’k.rt açılımı’nın başlangıçta doğru çerçevede başladığını belirterek, “Ama ırkçı cephenin baskısı sonucu AKP boyun eğdi. Mesele sadece Baykal ile Bahçeli’yi ikna etme meselesine dönüştü” dedi. Diyarbakır’ın Ergani İlçesi’nde düzenlenen bayramlaşma törenine katılan Demirtaş, “Baykal ya da Bahçeli ile anlaşsanız ne olur anlaşmasanız ne olur? Önemli olan k.rtlerle anlaşmanızdır” ifadesini kullandı. Bayram gününde bile cenazelerin defnedildiğini ifade eden Demirtaş, k.rtlerin, bayramı, bayram havasında kutlamaması için devletin elinden gelen her şeyi yaptığını dile getirdi. DTP Milletvekilli Aysel Tuğluk ise Diyarbakır Silvan’da sahnedeydi.

Sesimizi yükseltmeliyiz
DTP ilçe binasında yandaşlarıyla bir araya gelen Tuğluk, “öcalan’ın hazırladığı ’yol haritası’ halkın çözüm iradesini ifade ediyor” dedi. ’Yol haritası’nın sıradan bir yazı olarak ele alınamayacağını ileri süren Tuğluk, sözlerini şöyle sürdürdü: “Yol haritasının bir an önce teslim edilmesi, devletin dikkate alması için sesimiz ve eylemliklerimizi yükseltmeliyiz. Bu onurlu yolda sizlere başarılar diliyorum. Sizlere layık olmaya çalışıyoruz. Sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Çok güzel şeyleri hak ettiğinize inanıyorum. Elimizden geldiği kadar, gücümüzün yettiği kadar, bunun çabası içinde olacağız. Şehitlerimize, mücadelemize, layık olmaya çalışacağız.”

Oyuna gelinmesin
“Bu günlerde çok dikkatli olmalıyız. Bir takım kaygı ve kuşkularımız var” ifadesini kullanan DTP’li Tuğluk, bebek katili öcalan’dan ’k.rt halk önderi’ olarak söz etti. Tuğluk, “Hiçbir zaman bu süreci engelleyen taraf biz olmayacağız. İşin içinde bir oyun var ise de. Ben, zaman, zaman bunu düşünüyorum. Savaşla yapılmayanı siyaset yolu ile mi yapmak istiyorlar diye soruyorum. Böyle bir oyuna karşı da dikkatli olmak zorundayız” diye konuştu. DTP’li Sevahir Bayındır da, Şırnak Cizre’de küstahlaştı. k.rtçenin konuşulamadığı günlerden bu günlere gelindiğini ifade eden Bayındır, “Önceden evlerimizde hapiste gibiydik. Şuan baktığımızda şehitlerimizin emekleri sonucu bunlarla beraber çok sayıda kazanım elde ettiğimizi görmekteyiz. Bu nedenle diplomatik, siyasi ve toplumsal alanlarda var gücümüzle çalışıp bu kazanımları korumalı ve daha da arttırmalıyız” diye konuştu. “Hala gençlerimizin kanı akıyor, analarımızın gözyaşları dinmiyor” diyen Bayındır, söylemlerle yapılanların birbirini tutmadığını ifade ederek, “AKP açılım diyor. Bir yandan da operasyonlar sürüyor. k.rtler bir daha oyuna gelmeyecek” dedi.

Miting gibi terörist cenazesi
Hakkâri Çukurca ilçesi Kazan Vadisi’nde 6-13 Eylül’de düzenlenen operasyonlarda ölü olarak ele geçirilen kadın teröristin Van’daki cenaze töreni terör örgütü PKK’nın mitingine döndü. Cenaze törenine yüzlerce PKK yandaşı katıldı. Terör yandaşları, sürekli PKK ve elebaşışı abdullah öcalan lehine sloganlar attı. Terör örgütünün sözde bayrağı ile öcalan’ın posterleri açıldı. Grup, ’intikam, intikam’ sloganları atarken cami minaresine asılan DTP bayrağı dikkat çekti.

Polise saldırdılar
Cenazeye DTP Van Milletvekilleri Özdal Üçer, Fatma Kurtulan, Van Belediye Başkanı Bekir Kaya, İl Başkanı Selim Ertaş, çevre ilçelerin belediye başkanları ve parti yönetimi katıldı. Bu arada Kazan’daki çatışmada ölü ele geçirilen ve Hakkari Devlet Hastanesi morgunda bekletilen cesetlerinin ailelerine verilmediğini iddia eden bir grup bölücü olay çıkardı. Kentin Biçer Mahallesi’nde yola barikat kuran bölücüler, polislere taşlarla saldırdı. Polisin gaz bombası kullanarak müdahale ettiği olaylarda göstericiler ara sokaklara kaçtı.

   Alıntıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Milli Türk Devleti, Laik Cumhuriyet ve kutlu Türk Silahlı Kuvvetleri Atamın mirasıdır. Korumak ve yüceltmek her Türk bireyin görevidir.
GÖÇMENTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 36« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2009, 19:42:20 »

bu o itlerin son çırpınışları kandaşım,onların kışkırtmalarıyla haraket etmeyecek kadar atalarımızdan tecrübeliyiz.ama olacağa çare yok malesef,bedelini ödeyecekler. KURT
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BEN BİR TÜRKÜM DİNİM CİNSİM ULUDUR...
Bozkurt Eren
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.305« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2009, 00:44:05 »

   Kandaşım bu soysuzlar daha acunda yok iken Türk acunu yönetiyordu. Onların tüm tarihleri kadar biz cenk meydanlarında zaman geçirmişiz. Bedelini ödeyecekleri günleri toy günü gibi bekliyoruz. Türk Budunu her an hazırlıklı ve uyanık olmak zorunda. Zor günler geliyor. Türk Budun titre ve kendine gel. TTK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Milli Türk Devleti, Laik Cumhuriyet ve kutlu Türk Silahlı Kuvvetleri Atamın mirasıdır. Korumak ve yüceltmek her Türk bireyin görevidir.
KökTürk
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 45« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2009, 01:07:45 »


sU KÖPEK soylarina bölücü demeyin kandaslarim.. Bu kan emici asalak sürüsü eneayimide Istanbul, Mersin, Ankara, Izmir, Bursa gibi sehirlerimizden gidip k.rdistan kursunlar? hangi enayi ödeyecek bunlarin elektrigini, yesil kartini? Kimi sokak ortasinda gasp edip malina, canina, hatta  namusuna göz dikecekler? k.rt denen bu asAGILIK KAVIMIN AYRI DEVLET KURMAK ISTEDIGINI zanneden enayiligine doymasin!! Bir kan emici parazit sömürdügü vücat'tan ayrilmak istermi hiç? |Siz kekolarin bukadar milli bilinci oldugunu saniyorsunuz? bu soysuz köpeklerin tek derdi yüce "Türk milletinin" kanini bir asalak gibi emip, bütün Türkiye'yi bir kiroistan haline çevirmek. Inanin bana bölünmek isteyen Türkler, bölünmek isteyen keko'dan fazla.. cünkü onlar kan emiyor. Türkler ise keko varligindan sadece zarar görmekte.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Türk'ün alamet i farikası brakisefal kafatasındadır" Basbug Atatürk.
Dr.azerkan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 608« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2009, 20:24:16 »

Bozkurt gardaşım doğru demişsin zor günler yakındır..Ancak bizlerde bu yürek olduğu sürece zorluk nedir bilmeyiz,asıl zorluğu hükümetin desteğini arkasına alıp pervasızca atıp tutan dtpliler görecek Türkün yumruğu kürt soysuzlarının içi boş kafalarına indiğinde herkes anyayı konyayı farkedecek...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türük Oguz begleri, budun eşiding. Üze tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türük budun, ilingin törüngin kim artatı udaçı erti ?

TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR,BOZKURT ÖZGÜRLÜĞÜN SİMGESİDİR!!!
Bozkurt Eren
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.305« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2009, 00:44:05 »

Bozkurt gardaşım doğru demişsin zor günler yakındır..Ancak bizlerde bu yürek olduğu sürece zorluk nedir bilmeyiz,asıl zorluğu hükümetin desteğini arkasına alıp pervasızca atıp tutan dtpliler görecek Türkün yumruğu kürt soysuzlarının içi boş kafalarına indiğinde herkes anyayı konyayı farkedecek...

   Kandaşım tabi ki de her durumda bu soysuzların hakkından geliriz. Bundan zerre kadar şürhem yok. Türk Budunu olarak Türkiye Cumhuriyeti'nin bir Türk Devleti olduğunu;dostu ile yağısı ile tüm acuna göstereceğiz. Sadece Türkçü kandaşları değil tüm kandaşlarımızı her türlü k.rt hareketlenmesine karşı uyanık tutmalıyız. Bu hepimizin görevi olmalı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Milli Türk Devleti, Laik Cumhuriyet ve kutlu Türk Silahlı Kuvvetleri Atamın mirasıdır. Korumak ve yüceltmek her Türk bireyin görevidir.
ATTİLABİLGEHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 973« Yanıtla #6 : 26 Eylül 2009, 00:58:42 »

KÖKTÜRK KANDAŞIM, DOĞRU DÜŞÜNMÜŞSÜN. abd ve kolları da BUNLARI BU YÖNDE KULLANIYOR ZATEN. ONLAR ADAMA TOPRAK MI VERİR ?..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
umut1
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 85« Yanıtla #7 : 30 Eylül 2009, 12:03:31 »

şu piçlerin isyanını coşkuyla bekliyoruz artık nasıl yapacaklarsa yapsın bu isyanı asalak sürüsü elbet bizimde atacak üç-beş taşımız şunumuz bunumuz vardır hep korkutuyor bu milleti medya denen satılmış soysuzlar yok sivil isyan olursa yok iç savaş çıkar filan böyle diyerek bu piçlerin ekmegine yag sürüyorlar bilinçlice çıksın ulan iç savaşta çıksın görelim bakalım bu sivil isyan nasılmış korkumuz mu var üç-beş piç soylu döküntüden onların isyan günü inanın Türk ün toy günü olacak .
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

İNADINA TÜRKÜZ
İNADINA TURANCI!!!
yalniz_kurt0634
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 262« Yanıtla #8 : 30 Eylül 2009, 12:12:07 »

Değerli kandaşlarım ayaklanma kelimesinin ne demek olduğunu çok iyi  bilirsiniz.Gereken cevabı her zaman alacaklardır.Kandaşlarıma tavsiyem her zaman eğitim seviyelerini yüksek tutsunlar ve en önemlisi imkanları varsa devletin önemli kadrolarına girmeye çalışsınlar, hemen neden demeyin lütfen.Devletin her zaman Türkçü kandaşlarıma ihtiyacları vardır.Kürtler istedikleri kadar ayaklanma provası yapsınlar, onlara gereken cevabı verecek stratejik kurumlar var ve bu kurumlar içinde milletini, vatanını seven insanlar var..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.193 Saniyede 24 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.015s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.