Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: akıncıı üzerinde 28 Nisan 2017, 14:11:50Konu Başlığı: 3 Mayıs Türkçülük Günü Etkinlikleri
Gönderen: akıncıı üzerinde 28 Nisan 2017, 14:11:50
Birçok Türkçü grup ve dernek , 3 Mayıs 2017 için ortak hareket kararı alarak “3 Mayıs Türkçüler Birliği” adı altında ortak etkinlik düzenleyecek

Geçtiğimiz günlerde 3 Mayıs’ta ortak hareket etme kararı alan birçok Türkçü grup  ve dernek, düzenleyecekleri etkinliği Turancı hareket Platformu’nun sosyal medya sayfasından duyurdu. Haber şöyle:

“BÜTÜN TÜRKÇÜLERİN RUHLARINI ŞAD ETMEK AMACIYLA, ERK YURTSEVER’İN VASİYETİ ÜZERİNE, ATSIZ ATA’NIN YOL ARKADAŞLARININ VE TÜRKÇÜ TEŞKİLATLARIN KATILIMIYLA DÜZENLENECEK BU ETKİNLİĞE BÜTÜN TÜRKÇÜLER DAVETLİDİR.

NİZAM-I ALEM İÇİN TANRI TÜRK’Ü KORUMAK MECBURİYETİNDEDİR!

Not: Kadıköy Rıhtımda bulunan Haldun Taner Tiyatro binasının yanında toplanılacaktır. Fener alayı şeklinde yürüyüş yapılacaktır.

3 Mayıs Türkçüler Birliği adına katılım sağlayan oluşumlar;

*Turancı Hareket Platformu
*Anadolu Kurtları
*Bağımsız Türkçüler Birliği
*Kadıköy Türk Ocakları
*Kızılsancak Gençlik Hareketi
*Kuvvayı Milliye Çağrısı
*Kuvvayı Milliye Hareketi
*Safkan Türk Birliği
*Turan Ocakları”


Konu Başlığı: Ynt: 3 Mayıs Türkçülük Günü Etkinlikleri
Gönderen: akıncıı üzerinde 03 Mayıs 2017, 21:15:21
Bugün bu etkinliğe ya da başka yerlerde düzenlenen herhangi bir Türkçü etkinliğe katılan oldu mu? İzlenimlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşın lütfen.


Konu Başlığı: Ynt: 3 Mayıs Türkçülük Günü Etkinlikleri
Gönderen: ALBASTI üzerinde 03 Mayıs 2017, 22:00:03
Kam Otağındaydım gün boyu.
Bir çok Türkçü olmak isteyen börü geldi gitti yanıma.
Benden hayır gelmez size dedim bir çoğuna, çizginizi devam ettirin..


Konu Başlığı: Ynt: 3 Mayıs Türkçülük Günü Etkinlikleri
Gönderen: Komutan.Baybars üzerinde 04 Mayıs 2017, 00:19:33
Ankaradaki Tanrıdağlı Türkçülerin yapmış olduğu yürüyüşe katıldım.Katılım nasıl derseniz kalabalık bakımından idare ederdi.Aşırı kalabalık yoktu.Güzelce slogan attık.Marşlar söyledik.Daha sonra Ulu Başbuğumuz Mustafa Kemal Atatürk liderimizin mezarını ziyaret ettim.

Gözüme takılan bir olay oldu.Kızılay alışveriş merkezi önünde Genç Atsızlarda  ufak bir masa kurmuş. Sloganlar eşliğinde  3 Mayıs'ı kutladılar.Asıl soru şu Ankarada bir sürü Türkçü dernek var ama hiç birisi demiyorki kardeşim bugün 3 Mayıs bütün dernekler birlikte ortak bir miting yapalım demiyorlar.Hepsi kafasına göre işler yapıyorlar.Birlik ve beraberlik olsa  şuna eminim.Daha güzel bir 3 Mayıs olurdu Ankarada
 :GokTurk: