18 Yaşında Şirket Müdürü
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 27 Mayıs 2020, 12:54:20


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: 18 Yaşında Şirket Müdürü  (Okunma Sayısı 2844 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Bozkurt Eren
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.306« : 13 Şubat 2010, 23:31:36 »

   Cumhurbaşkanı'nın 'girişimci' küçük oğlu Mehmet Emre Gül 18 yaşını doldurur doldurmaz kendi şirketine müdür oldu.

   15 yaşında 'Adresime Gelsin Bilişim Teknolojileri Limited' adlı şirketle ticarete başlayan Cumhurbaşkanı Gül'ün oğlu Mehmet Emre Gül reşit olunca, şirkette tam yetkili müdürlüğe getirildi.

   11 Ocak 2010 tarihli Ticaret Sicili Gazetesi'nde yayımlanan karara göre Mehmet Emre, şirketi bakanlıklarda, kamu kuruluşlarında ve bankalarda ortağı Ali Can Akkaş ile birlikte temsil edebilecek.

   Mehmet Emre, 2006'da kurduğu şirketteki ortaklığına rağmen, hukuki açıdan 'küçük' olduğu için şirket kararlarını imzalayamıyor, imzaları Cumhurbaşkanı Gül ile Hayrünnisa Hanım, 'veli' sıfatıyla atıyordu. Şirket son dönemlerde, Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.memlekettengelsin.com
üzerinden sattığı yöresel ürünlerle satış portföyünü genişletti.

   Ankara 35. noterliğinin 5 Ocak'ta onayladığı karar, 6 Ocak 2010'da tescil edildi. Ticaret Sicili'nde yayımlanan karar şöyle: 'Şirket müdürleri olarak, 5 yıl süre ile Ali Can Akkaş ile Mehmet Emre Gül'ün atanmalarına, şirketi bankalar, bakanlıklar, kamu kurum ve kuruluşları idare makamları, üçüncü şahıslar ile tüm resmi ve özel idareler nezdinde tam bir yetki ile ilzama, şirketi borç ve taahhüt altına sokmaya, bankaların merkez ve şubelerinde şirket adına açılmış ve açılacak olan hesap ve kredilerden dilediği zaman ve miktarda dilediği gibi paralar çekmeye ve yatırmaya ahzu kabza şirketin iştigal konularında atacakları imza imza ile temsil ve ilzam etmek üzere Mehmet Emre Gül ve Ali Can Akkaş'ın ayrı ayrı atacakları tek imza ile yetkili kılınmalarına oybirliğiyle karar verilmiştir.'

   Alıntıdır.


Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Milli Türk Devleti, Laik Cumhuriyet ve kutlu Türk Silahlı Kuvvetleri Atamın mirasıdır. Korumak ve yüceltmek her Türk bireyin görevidir.
DAĞLICA KURDU
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 502« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2010, 23:43:45 »

Al gülüm ver gülüm bitecek bir gün bu zulüm yanlarına kalmayacak fitil fitil burunlarından gelecek ..........
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KURT   OTAĞI  ÇAKAL   GİREMEZ
TANRI-KUT METE
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 13 Şubat 2010, 23:49:44 »

           Küçük beyin bu büyük başarılarının arkasında elbette kusursuz ticari zekası bulunmaktadır. Küçük yaşlarda zehir gibi çalışan kafasının sayesinde dikkatleri üzerine toplayan ve bu sayede  6 yaşında şirketin yönetim kurulunda görev yapmaya erişen beyefendinin üstün zekalılığı TSE tarafından da tescillenmiş bir gerçektir. Kendisinin bize göre tek artısı Kayserili olması ve bu zekasını doğru yönde kullanmasıdır. Bunun haricinde hiç bir şekilde bir yerden yardım almadan hem çalışıp hem okuyarak bugünlere gelmiştir. Bulunduğu noktayı kesinlikle haketmekle beraber bu aziz şahsiyetin bu makamla yetinmeyeceğinide adımız gibi biliyoruz. Ha bu arada ufak bir ayrıntı var ancak bu başarılarında herhangi bir rol oynamamıştır; kendisi Cumhurbaşkanının oğludur..

Kanı bozuk hainler! Bu memleketi soyulacak kaz gibi gören bu gayr-i Türk unsurlar ölümü hakediyorlar. Türk milletinin sırtında bir kamburdan başka bişey olmayan bu leş kargalarının boğazından geçen her lokmanın hesabını tek tek sormak lazım gelir. Soyunu domuza kırdıran O...pu ninelerini yattıkları yerlerden çıkartıp ibreti alem olsun diye torunlarıyla birlikte il il maymun gibi dolaştırılmalıdır.  Atalarından taşan Türk kininden yeterince nasiplenen bu nasipsiz hainler tarihin verdiği ezilmişliğin gereği tüm kinlerini kusuyorlar Irkmıza. Ama hesap günü geldiğinde Türk tüm nefretini kusacaktır bu piçlerin meymenetsiz suratlarına. Tanrı o günlere tez zamanda ulaştırsın bizi..

TTK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 13 Şubat 2010, 23:54:22 »

Gerçekten Helal olsun çocuğa Gülümseme bu yaşta bu zeka,bu hüner,bu yetki Gülümseme her velede nasip olmaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt Eren
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.306« Yanıtla #4 : 13 Şubat 2010, 23:57:34 »

   21 yaşındayım bırakın birikimi şirketi, üniversite okumak için 17 yaşında devlete 12 milyar borçlandım. Nerede hata yaptık acaba?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Milli Türk Devleti, Laik Cumhuriyet ve kutlu Türk Silahlı Kuvvetleri Atamın mirasıdır. Korumak ve yüceltmek her Türk bireyin görevidir.
TANRI-KUT METE
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 14 Şubat 2010, 00:00:48 »

  21 yaşındayım bırakın birikimi şirketi, üniversite okumak için 17 yaşında devlete 12 milyar borçlandım. Nerede hata yaptık acaba?

Sen doğarken hata yapmışın kandaş.. Türk soylu olmaktan daha büyük hata mı olur bu memlekette ?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.054 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.