"A.Ö", Apo'dan önce "A.S", Apo'dan sonra!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Şubat 2020, 09:48:10


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: "A.Ö", Apo'dan önce "A.S", Apo'dan sonra!  (Okunma Sayısı 4288 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
KÜR-AÇİNA
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 366


Kurt Katun


« : 17 Ağustos 2009, 14:22:02 »

   "A.Ö", Apo'dan önce "A.S", Apo'dan sonra!
 
  “Miladı” -yeniden doğumu- bekler gibi Apo’nun İmralı’dan neler söyleyeceğini, “yol haritasını” bekliyoruz... Hükümet, Apo’nun  açılımının, kendi “açılımı” olgunlaşmadan açıklanmasını istememiş... Eşkıyabaşı da, “açılmadan”, iktidarın “açılımının” daha da gelişmesini bekliyor! Kısacası, “al gülüm-ver gülüm” danışıklı bir durum. Erdoğan ve Atalay istedikleri kadar, “Bu bizim açılımımızdır” desinler; ilk işaretleri, Karayılan-Apo verdiler. DTP talepleri açıkladı ve şimdi “açılım” onların zaman ve zemininde ve inisiyatifiyle, gelişiyor... Ve anlaşılıyor ki açılımın bam teli, Atalay’ın deyimiyle “anahtarı”, yeni Anayasa, “Kimlik” meselesi, “Türklüğün” Anayasa’dan ve ortadan kaldırılması!... Bu da aslında, Türkiye’nin bölünmesinin “yol haritası” ve AKP-DTP ortaklığında yürütülen “açılımın” aslını, faslını, maksadını gösteriyor!  CHP ve MHP, işte bunun içindir ki, Türkiye’nin iç-dış “barışına” son verecek bu “açılıma” karşılar!

   STK’lar
  “Koordinatör” Atalay STK’larla görüştü ve çoğundan, “şartlı- şartsız”, destek aldığı anlaşılıyor. Başta TÜSİAD, tabii, “business as usual”-yani işlerinin bozulmamasını, Kuzey Irak’ta da tıkırlarında devam etmesini isterler. Bakalım gerçek Gazi-Şehit anne ve babaları, Atalay’a ne diyecekler! Onları kandırmak güç! AKP’liler, başta Arınç, Erdoğan’ın, “tarihi” konuşmasını, ağlayarak, dinlemişler... Acaba kaçı şehitler arkasından gözyaşı döktü?

  Çarşambanın gelişi
  Ve herkes şimdi “Çarşambayı”, Eruh’ta Apo’nun “yol haritasını” açıklamasını bekliyor... Ama “Çarşambanın gelişi Perşembeden belli”. Ne acı tecelli; katil, 1999’da idamdan “kurtarıldı” ve bugün onun ağzına bakar, ondan medet umar olduk... Sadece bu “gafletin”, Apo’nun idamdan kurtarılmasından bugüne “taviz-ver kurtul açılımına” gelişin özeti!

  Eruh-Şemdinli
  Eruh, 25 yıl önce PKK’nın, ilk saldırısını lyaparak Türk devletine savaş açtığı yerdir ve ihanetin başlangıç yıldönümüdür. 15 Ağustos’ta Eruh’ta ve Şemdinli’de, şenlikler yapıldı... DTP’nin organizasyonuyla, ellerinde, PKK bayrakları ve “biji Apo” diye bağırdılar... “Apo’suz, yani PKK’sız barış olamaz” dediler. DTP’liler, bölücüler, iktidar ve yalakalarının  “aman şu sırada dilinizi tutun, açılım sürecine limon sıkmayın” uyarılarına aldırış bile etmiyorlar! 15 Ağustos “zafer” bayramı onlar için... Nasıl kutlamazlar!
Yandaş yalakaların önde gelen temsilcisi, “2. Cumhuriyetçi” Mehmet Altan, Kürt bölücülüğünün “Türk” ideologu İsmail Beşikçi’yi, “saygıyla” anarken,“bölücülüğe” karşı çıkanlara, “Türk faşistleri” diyor. Binlerce insanımızın Apo ve adamları tarafından katledilmelerinin başlangıç noktaları Eruh ve Şemdinli, Mehmet Altan ve şürekâsı için, ilk defa, sorunun çözülmesi yönünde bir umut “kalesi”!

  Erdoğan Prinkipo’da
  Erdoğan, Başbakan sıfatıyla mı AKP Başkanı olarak mı “açılımı”, adalara PRİNKİPO (Büyükada’nın Rumca adı) diyerek “diğer” azınlıklara uzattı. Özellikle Rumlara inkâr edilmiş haklarının verileceğini mi vaat etti? Bu “açılımın” organizatörü, Patrikhane avukatı Kezban Hatemi...

  Fesat kutusu
  Potamyalı Erdoğan açtığı “kutudan”, daha ne fesatlar çıkacağının farkında mı? “Çerkez açılımı, Laz açılımı, Gürcü açılımı, Arnavut açılımı“ vb... Dün bunu bir dergiden sordular: “Apo açılımında, yol haritasında ne derse memnun olursunuz?“ diye... Ben kıvırmadım: “Eşkıyabaşı ne söylese, “Allah Bir” dese, hatta “Ne mutlu Türküm diyene”, “Türküm” dese, ona asla inanmam ve onun “yol haritasıyla” yola çıkacaklara da şaşarım!” dedim ve diyorum...

  Altemur KILIÇ- Yeniçağ
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karlı dağların ardında biri yaşarmış...
Dr.azerkan
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 608« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2009, 18:00:20 »

Altemur Kılıç yaşayan en büyük Türkçü kalemlerden biridir...yazdıklarında en ufak bir hata payı olmamakla birlikte bizlerin takip etmesi gereken bir yazardır...geçtiğimiz günlerde birgün gazetesi yazarı akp yalakası kürt Mehmet metiner kendisiyle(sağlık durumu ve yaşıyla)dalga geçmiş olsa bile yaşına ve sağlık durumuna rağmen davasını bir an olsun yanlız bırakmayan kutlu bir kandaşımızdır kendisi....
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türük Oguz begleri, budun eşiding. Üze tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türük budun, ilingin törüngin kim artatı udaçı erti ?

TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR,BOZKURT ÖZGÜRLÜĞÜN SİMGESİDİR!!!
SELENGA
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 17 Ağustos 2009, 21:26:36 »

Zaten bu eniğin yakalanması ile beraber ..ürtler için yeni bir süreç başlamıştı fakat Türkiye'de kimse bunun farkında olamadı..

Yaşam garantisinin sözünü alan bu enik,verdiği talimatlar ile günümüz açılımın baş mimarıdır fakat bunuda kimse farkedemedi ..

Yarın öbürgün emperyalizm diyecekki sen bu kadar hakkı bunlara verdin fakat neden başsız bırakırsın ? apo'yu sal ve demokratik süreci bütünü ile tamamla ..

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATTİLABİLGEHAN
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 973« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2009, 00:53:47 »

SONBAŞBUĞUN ARKADAŞI DEĞERLİ TÜRKÇÜ KILIÇ ALİ'NİN OĞLU ALTEMUR KILIÇ BEĞ'E ESEN OLSUN. YAĞILARIN CANI KIZIL TAMUYA!


     Türkiye
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
yalniz_kurt0634
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 262« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2009, 03:27:00 »

HATIRLAR MISINIZ BİLMEM APO DENEN NE OLDUĞU BELİRSİZ ŞAHSİYET, YAKALANDIĞI AN NE DEMİŞTİ...<TÜRK MİLLETİNİN HİZMETİNDEYİM > HATIRLADINIZ MI.....İÇİNİZDEN KAÇ KİŞİ DOĞUDA BULUNDU BİLMEM AMA BU KÜRT DENİLEN İNSANLARIN HAKKINI SAVUNDUĞUNU SÖYLEYEN P.K..K YA DA DTP NEDEN ZAMANINDA KÜÇÜÇÜK BEBEKLERİ KATLETTİ..HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ...PEKİ O KADAR ÖLÜ ELE GEÇİRİLEN PKK LI TERÖRİSTLER..İÇLERİNDEN KAÇ TANESİ GERÇEKTEN KÜRTTÜ...ÇOĞU AFEDERSİNİZ BAYANLARDA ÖZÜR DİLİYORUM SÜNNETSİZ ERMENİ PİÇLERİYDİ...DOĞUDA KÜRT DENİLEN İNSANLARIN İÇİNDEN İNANIN 20-30 TANE SOYDAŞIMI GÖSTEREBİLİRİM...SİZE BİR SORU URFADA HİÇ KARAHAN AŞIRETİNİ DUYDUNUZ MU YA DA DİYARBAKIRDAKİ ÇİĞİL KÖYÜNÜ....BİRAZCIK O BÖLGELERE İLGİMİZİ YOĞUNLAŞTIRIRSAK SONRADA OLMA BİR KÜRT HALKININ OLDUĞUNU GÖZLERİMİZLE GÖRECEĞİZ..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Dr.azerkan
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 608« Yanıtla #5 : 18 Ağustos 2009, 14:06:32 »

gardaşım sünnetsiz kürtler konusunda şunu söylemek isterim kürtler sadece anadolu kürtlerinden ibaret değil...1980de mardin ve çevresinde küçük bir grup olan pkk,ihtilalin baskı ortamıyla birlikte önce ırağa ordan da suriyenin yardımlarıyla el fetih in bekaa vadisindeki kamplarından 2sine yerleşti...1984ün başına kadar burada kalan örgüt mensupları yurtdışındaki çalışmalarıyla pkk hareketini uluslararası bir boyut kazandırdı...böylece ıraktaki farklı dinlere mensup kürtler(sünnetsiz) ve ermenilerden de destek buldu...ölen sünnetsizler işte bunlar gardaşım...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türük Oguz begleri, budun eşiding. Üze tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türük budun, ilingin törüngin kim artatı udaçı erti ?

TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR,BOZKURT ÖZGÜRLÜĞÜN SİMGESİDİR!!!
yalniz_kurt0634
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 262« Yanıtla #6 : 19 Ağustos 2009, 00:49:55 »

kandaşım ben senin anlattıklarını bizzat yaşayarak görmüş biriyim...çok değerli T.Ozal zamanın da çekiç güç helikopterleri az mı pkk ya yardım attıı...Ya da usa nın delta force birimi neden bu pisliklere dağlarda gerilla eğitimi verdiği,,,bunların hepsi gerçek...Sonra ne oldu şanlı askerimizin kafasına geçti çuvall..Farkında mısın?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Dr.azerkan
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 608« Yanıtla #7 : 19 Ağustos 2009, 14:22:03 »

kusura bakma kandaş da ya sen beni anlamadın ya da ben senin yazdıklarını yanlış okuyorum...ben pkk herhangi bir dış güçten yardım almadı veyahut senin söylediklerin gerçek değil tarzında bir açıklama yapmadım ki...düşüncelerini yazıp bunlar gerçek farkında mısın demişsin...bu yazdıklarının benim mesajımla ne alakası var anlatırsan sevinirim...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türük Oguz begleri, budun eşiding. Üze tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türük budun, ilingin törüngin kim artatı udaçı erti ?

TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR,BOZKURT ÖZGÜRLÜĞÜN SİMGESİDİR!!!
yalniz_kurt0634
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 262« Yanıtla #8 : 20 Ağustos 2009, 13:26:03 »

DEĞERLİ KANDAŞIM AMACIM SENİN DİKKATİNİ ÇEKMEKTİ O ANLAMDA KULLANDIM FARKINDA MISIN KELİMESİNİ...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
horasan
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 20« Yanıtla #9 : 22 Ağustos 2009, 12:00:44 »

Apo nun mahkemede yargilanmsi sirasinda cekilmis sesli goruntulu
videosu var (dolasiyor)

Bunda ibret alinacak isin ozeti var.ozetle soyle demekte ;

"bende seyh sait gibi kullanıldım (emperyalistlerce) "

dun mahkemede bu itifta bulunan apoya belki senin gorevin bitmedi
daha isin var, hakkindan gelene kadar Türklerin (Türkiye'nin)
denilerek yeni misyonlar yuklendi.

Herkesin imkansiz dedigi umutlarin tukendigi bir anda
"kursad" az sayidaki yandasiyla cin sarayini basti.
 Nasilki bandirma vapuruyla samsuna gelen ATATÜRK'ün yaninda yuzlerce arkadasi osmanli pasasindan ikisi vardi
 Nasilki  son TÜRK Devletini tarihin sayfalarina gomdugunu dusundugu anda
emperyalistler ve onlarin usaklari  "  CILGIN Türkleri "   hesaba katmamanin agir bedelini odediler.

Bugunde bir ucu Amerikada olan bir ucu icerdeki ummetci tarikatlar ll. cumhuriyetciler sozde kimi aydinlar elbirligiyle cennet vatanin  kazanimlarini yikmak icin ihanetin pencesindeler.
Ama onlarinda hesaba katmadiklari "cilgin Türkler" in refleksi.En umutsuz anda YILDIRIM , KASIRGA  olup bu cemberi kumpasi dagitacaklardir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.09 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.022s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.