" Soruları Cemaatten Aldım. "
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 27 Mayıs 2020, 02:09:51


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: " Soruları Cemaatten Aldım. "  (Okunma Sayısı 3787 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tengri_Kurt
Atsızcılar - Karaman
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 235


Türkçü- Turancılar


« : 25 Eylül 2010, 09:02:26 »"Reis" takma adlı zanlı, sınav sorularının cemaate yakın kişilerden sızdırıldığını öne sürdü.Kopya skandalında tutuklanan “reis” lakaplı öğretim üyesi, soruları cemaate yakın kişiler aracılığı ile ele geçirdiğini öne sürdü. Sözkonusu kişi, Polis Meslek Yüksek Okulu sınavlarını kendisinin iptal ettirdiğini de söyledi.

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan 4 sınavda sınav sorularını sızdırarak para karşılığı satmakla suçlanan "kopya şebekesi" zanlılarının savcılık ifadeleri çarpıcı detaylarla dolu.

Çete lideri olmakla suçlanan Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Okulu’nda öğretim görevlisi olan O.A.U., ifadesinde, geçtiğimiz yıl yapılan Polis Meslek Yüksek Okulu sınavlarını da kendisinin iptal ettirdiğini itiraf etti.

“Reis” lakaplı zanlı, sınav sorularının cemaate yakın kişilerden sızdırıldığını öne sürdü.

O.A.U., ifadesinde "Polis Meslek Yüksek Okulları öğrenci adaylığının iptalini sağladığım yönündeki suçlama kısmen doğrudur. Ancak soruları çalan ben değilim. Cemaatten aldım. Kadirli’li olan bir hemşerim cemaate mensup bazı kişilerin sınav sorularını tanıdıkları kişilere dağıttıklarını söyledi. Ben de cemaatle içli dışlı olan akrabam Ö.L.E’ye söyledim. Soruları aldı ve bana faksladı" diye konuştu.

Daha önce çok sayıda sınava girerek başarısız olduğunu belirten diğer bir zanlı, "M.D. isimli arkadaşıma rica ettim, internet ortamına sızdırılan soruları alarak bana tüyolar verdi. Telefonla söyledi, bunun suç olabileceğini bilmiyordum" değerlendirmesinde bulundu.

Diğer tutuklu zanlı S.G. ise ifadesinde "Kopya vermek suretiyle sınav kazandırma gibi bir amacımız ve birliğimiz yoktur. Telefon kayıtlarında internet ortamında sınav sonuçları ile ilgili bilgileri birbirimize verdiğimiz yönünde beyanlar varsa da benim çevrem geniştir. Birçok arkadaşım sınavlara girip çıkar, ben de girerim. Birbirimizin sınav sonuçlarını merak ederiz. Konuşmalar bu konularla ilgilidir" dedi.

Son Ulak

------

Hiç şaşırmadık zaten ! Cemaatine tükürdüğümün nurunu ....min şerefsizleri ! Hani lan kul hakkı köpoğulları ? Fettoş itinin krallığının kurulması ve daha sağlam bir yapılanma için yapılmış ilk adımdı belkide sınav sorularının çalınması.Ve bu sınav sorularının çalınması olayı ilk değildi,kim bilir kaç kişiyi yerleştirdiler şimdiye kadar.Hoş artık yüzlerinden kaktığımın nuru akan,tipinden fettoşçu olduğu anlaşılan birçok kevaşe tohumu doldurdu kamu kuruluşlarını ! Artık polisimizin içinde de daha belirginleşmeye başladı harfine tükürdüğümün f tipi ! Kadrolaşmanın nerelere kadar uzandığının en açık kanıtıdır ve fettoş şerefsizinin ülkemizdeki kurumlara uzanan o nuruna tükürdüğümün iğrenç elinin neler yapabileceğinin göstergesidir !

Kıyamete kadar mücadele ! Kanımız aksa da zafer TÜRK Irkı'nın olacaktır,ümmetçi köpekler beyninizi .....im !


Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türküz | Türkçüyüz | Atatürkçüyüz
BAYCU NOYAN
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2010, 12:49:38 »

Cemaatin soruları arakladığını birçok kimse zaten biliyor halk arasında. Yani ben hiç şaşımadım bu olaya.
Ayrıca bu kopya çetesinden bir zanlı habercilere gidin fetullahın evlerini basın diyordu, yani bu adamların birçoğu  fetullahcı değil, ellerler mi hiç onlara.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
hun_turk58
or-ok-on
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 419


Rehber KAN, hedef TURAN


« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2010, 13:40:48 »

İşte sözde müslümanların, hakları olmadan, kul haklarını çiğneyerek elde ettikleri kazanma yolu: Sahtekarlık!
 Din artık amacının dışına çekilip, bir çıkar sağlama yöntemi olarak kullanılmaya başlandı. Cemaatin, İslam inancına öylesine büyük bir zararı olduki, artık bu memlekette iş yapmak için bir dindar, oda yetmez bir cemaat mensubiyetine gereklilik oldu. Eşin açıksa kapanmalı, sen namaz kıolmıyorsan başlamalısın. Hercumaya mutlak gitmelisin. Kendini oralarda cemaatlere göstermelisin. Zaten amaç, Tanrı'nın adını öğmek yada O'na yakarmak değil, amaç, günümüzde egemen sınıf olmaya başlayan cemaatler içerisine girip, g.tü sağlamak almak.

  Ne olursan ol yine gel. İster ateist, ister dinsiz, ister satanist, ister ibne, ister pezevenk yeterki gel. Devletin malı deniz, yemeyen keriz, beraber yiyelim gel. Sanada yeter banada, üç günlük dünya, nasılsa namazda kılmaya başladın, cennet garanti nasıl olsa, gel.

Yani, din bir inanış olmaktan çıktı, çıkarların sağlandığı bir yol oldu. Kısacası din din olmaktan çıktı. Tabi bunlar, milletin tamamını içermez. Toplumiçerisinde inancını layıkıyla yaşayanlarda var. Onlara sözüm yok. Bir inancı, çıkar amaçlarına göre yorumlayan, buna göre yaşam şeklini bile değiştiren sahtekarlarıdır sözüm.
 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

--"Biz dogrudan dogruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanagı Türk toplulugudur. Bu toplulugun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluga dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur." Atatürk
Erlik Tanrıöğen
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2010, 21:02:18 »

               Kişi neye inanırsa inansın Türk Töresi çizgisinden dışa çıkmamak ve taassube dökmemek kaydı ile başım üzerine yeri var. Kimse kimseyi bir nesneye inanıyor diye yargılayamazsa, kimse de Türk yurdunda Türk Töresine aykırı işler edip bunu inanç kılıfına sokamaz. Sokarsa işte böyle gülünç duruma düşer.
               
               Toplum, zaten bu ''hırsızlığın''  cemaat tarafından yapıldığını biliyor ve bundan dolayı ne yazık ki ''mübah'' görüyor. ''Kul hakkı'' yiyen bu zihniyet, ama siz Türkçe konuşur da ''Tanrı'' derseniz (Tanrı bağışlasın) ''Allah'' olur sizi ''aforoz'' eder ''cehennemlik'' ilan ederler. Bir Başvekile düşünmeden ''peygamber'' der, sefil bir ''k.rdü'' eleştirince ''günah'' sayarlar.


Olan şey ne kadar acıysa, dini terimlerin böyle alalade kullanılması da o kadar ahlaksızlıktır. Tanrı Türk milletini bağışlasın. Bu kadar güçlenmelerine izin vermemeliydik.

TTK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ERGENOKON
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 26 Eylül 2010, 13:59:50 »

Bu cemaatin piçleri hep hırsızlıkla bir yerlere geldiler zaten Polis sınavlarında sorular bunlara veriliyor, en yüksek puandan girip hemen polis oluyorlardı şimdi Bütün sınavlarda sorular veriliyor yüksek makamlardada  mevki sahibi olmaya başladılar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
atilapars
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 190Site
« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2010, 23:10:26 »

Bu dönem bu yobazlar çok "moda" heryerde bunlar çalıyor,tabi bu şarkının modası geçecek çünki klasik deyil.İnsanlar hergün duyduklarından çabuk bıkarlar, basın istemeyerekte olsa bunları hergün haber yaparak iyilik yapıyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ya hepsin ya hiç,Ya TÜRK'sün ya piç..
ötüken delisi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 6« Yanıtla #6 : 02 Ekim 2010, 01:41:00 »

Eskiden cemaat dershaneleri soru bankası hazırlardı şimdi cevap anahtarı dağıtıyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
SARUKAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 184« Yanıtla #7 : 02 Ekim 2010, 03:46:57 »

Arabin kulturunu aldiklari gibi hirsizliklarini,kalpazanliklarinida yanlarinda almis ummetin uc paralik kavat Tarikatlari.

Calmadan,cirpmadan bir yerlere gelemiyeceklerini  bildikleri icin hep bu tur yollara bas vurmaktalar.Din,kitap,ibadet edebiyati yaparaktan hirsizliklarini ort bas ederler.

Hangi ahlaksizligi,pisligi,serefsizligi kaldirsan altindan Tarikatlar ve Cemaatler cikmaktadir.

En buyuk picleride "Fetullah Gulen" denen ibnedir bunlarin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

turatbek_aytmatov
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 703


KIRGIZ TÜRK


« Yanıtla #8 : 02 Ekim 2010, 10:29:57 »

Hırsız müslolar!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KIRGIZ TÜRK
KUDAY TÜRKÜ KORGOSUN!!!
LAİKLİK TÜRKÇÜLÜĞÜN DİREĞİDİR!!!
Türkçü Gizem
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 14


« Yanıtla #9 : 02 Ekim 2010, 13:01:52 »

Cemaatçilerin şimdiki amaçları da YÖK'ü yıpratarak, üniversite giriş sınavları ve kamu personeli seçme sınavlarını kendi tekellerine alıp laik yapıyı bozarak Türkiye'nin geleceğini karanlık emellerine alet etmektir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.14 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.021s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.