Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Bengü Hatun üzerinde 07 Eylül 2012, 00:27:40Konu Başlığı: ''TÜRK ÖĞÜN ÇALIŞ GÜVEN'' yazılı tabela kaldırıldı
Gönderen: Bengü Hatun üzerinde 07 Eylül 2012, 00:27:40
''TÜRK ÖĞÜN ÇALIŞ GÜVEN'' yazılı tabela ''tartışmalı'' olduğu gerekçesiyle Siirt valiliği tarafından kaldırıldı...

TÜRK'E AİT NE VARSA YOK EDİLECEK, ÜSTÜ ÖRTÜLECEK, KAZINACAK!
 
Önce NUTUK 'suç unsuru' sayıldı! ATATÜRK resimleri çöp kutuları yanından çıktı! Atatürk'ün sözleri caddelerden kaldırıldı! Bayraklar indirildi.. Askeri araçlara terör sembolleri takıldı! Bir ayda yüze yakın vatan evladı şehit oldu! EY TÜRK MİLLETİ ve bu milletin 'aydınları', bu daha başlangıç... Giderek kötüleyecek.. Eğer bir an önce bir araya gelmeyi beceremezsek, bunalım öyle kesif bir hal alacak ki, ağlama ve inlemeler tüm çözüm önerilerini örtecek!


Konu Başlığı: Ynt: ''TÜRK ÖĞÜN ÇALIŞ GÜVEN'' yazılı tabela kaldırıldı
Gönderen: Giray-han üzerinde 07 Eylül 2012, 01:35:31
Şuursuz ve korkar Siirt valisi, elbette bunu kaldırır.
Bizim yapmamız gereken aslında orada sadece bu tabelayı yerine yerleştirmek değil, orada öğünecek, çalışacak ve güvenecek Türk nüfusunu yerleştirmektir.

Bu tabelanın indirilmesi bir başlangıç, dediğiniz gibi. Oradan yavaş yavaş Türk'e ait ne varsa kazıyorlar. Bizim yapmamız gereken, Türk olmayan neyse onları bulup kazımak!
Ne yazık ki zamane şartlarında tek yapabileceğimiz, milli kinimize tutunmak, ve öç için and içmek. Gün gelir devran döner.
Devran Türk'ün lehine döndüğünde ise soysuzun vay haline.


Konu Başlığı: Ynt: ''TÜRK ÖĞÜN ÇALIŞ GÜVEN'' yazılı tabela kaldırıldı
Gönderen: TürkKaan üzerinde 07 Eylül 2012, 09:50:32
Ne zaman bizim partimiz kurulacak ? Bu böyle giderse yarın bir gün ben Türküm diyenleri hapse atarlar. Bu yüzden mecliste bizleri savunan partinin olması gerek. Tanrı yüce Türk ırkını korusun !!!