Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

KURT İNİ'NE GİRİŞ => Türk Töresi ve Kültürü => Konuyu başlatan: Mergen Kurt üzerinde 12 Mayıs 2014, 16:19:33Konu Başlığı: Türk acımasız ve sert olmalı !
Gönderen: Mergen Kurt üzerinde 12 Mayıs 2014, 16:19:33
Movses Kaghankatvats, Derbent kale´sinin kuşatmasını şöyle dile getirir .

"Türkler, denizdeki dalgalar gibi bir anda Kariye'ye girdiler ve önlerine çıkan her şeyi yok ettiler. Şehirde terör estiren saldırganlar gözleri çekik ve kapaksızdı. Önce şehre doğru okçuların okları yağdı, sonraysa şehrin cadde ve sokaklarında önlerine çıkan herkesi vahşi bir kurt gibi katlettiler."


Kandaşlarım Batı GökTürk devletinin kağanı Tong Yabgu' nun sasanilerin Kariye şehrini yok edişinin anlatımıdır yukarıda yazanlar. Kuzeyin efendisi Tengri' nin yeryüzündeki gölgesi Yabgu, elçisini öldüren Sasanilerden çok büyük intikam almıştır. Karşılarına çıkan herkesi yok etmişlerdir. Çocuk yaşlı demeden hiçbir yaşayan canlı bırakmadan.

Kandaşlarım, üstün Türk ırkı, Tengri tarafından savaşçı yaratılmıştır. Bu yüzden Türk ırkı için merhamet, acıma gibi hissiyatlara yer yoktur. Bunlar Türk' ü uyuşturur. Türk kininden, intikamından uzaklaştıkça kaybeder. Türk acımasız ve kinli olacak ki her zaman uyanık kalsın. Türk' ün uyuşmaya ve insancıl davranmaya değil sert olmaya ihtiyacı vardır. Bozkurt nasıl vahşiyse öyle olunmalı.