Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

KURT İNİ'NE GİRİŞ => Türk Töresi ve Kültürü => Konuyu başlatan: Bozkurtbey üzerinde 08 Şubat 2014, 15:39:44Konu Başlığı: BOZKURTLAR DİRİLİYOR!!
Gönderen: Bozkurtbey üzerinde 08 Şubat 2014, 15:39:44
TÜRK IRKININ ASKERLERİ :GokTurk: :Turkiye:
EY TÜRK;

BU SAĞLAM VUCUT, YALNIZ ASKER ELBİSESİ GİYMEK, BU SERT PENÇELER YALNIZ SİLAH KULLANMAK, BU KALIN SES YALNIZ KUMANDA VERMEK İÇİN YARATILMIŞTIR.. SENİN O TABUR HALİNDE BİR PULAT KİTLESİ KATILIĞINDA YÜRÜRKEN TAKINDIĞIN O SALABETİ, O VAKARI GÖRÜP DE SANA GÜVENMEMEK SENİ SEVMEMEK KABİL DEĞİLDİR......

SEN GÜRBÜZ NİNENİN, GÜR VE TEMİZ SÜTÜNÜ EMERKEN NEFSİNİN AZAMETİ, SEBAT VE TAHAMMÜL, İTAAT VE TAHAKKÜM GİBİ, ÂMİR OLMAK İÇİN YARATILMIŞ BİR CİNSİN FAZİLETLERİNE MALİK OLMUŞSUN. BU HAKİMİYET ESASLARINI BAŞKA MİLLETLER; MEKTEPLERDE , MEDRESELERDE, ANLARLAR. SANA BU MEZİYETLERİ NİNENİN İRİ SİYAH BAKIŞI, BABANIN KÜKREYEN DİK SESİ, TANRININ ESRARENGİZ AHENGİ ÖĞRETMİŞ.....

EY TÜRK! CİHANIN TARİHİ, VATANININ UĞRUNDA SENİN KADAR UĞRAŞAN, KANINI DÖKEN, BİR MİLLET DAHA GÖSTEREMEZ! SENİN KADAR KİMSE KENDİ VATANINA SAHİP OLMAYA HAK KAZANAMAMIŞTIR! BU VATAN YA SENİNDİR! YA HİÇ KİMSENİN!

SEN DOĞUNUN KININA SIĞMAYAN BİR KILICISIN: DÖĞÜLE DÖĞÜLE TAVLANIR, VURULA VURULA KIRILIRSIN! YİNE HER PARÇANDAN BİR KIVILCIM, HER KIVILCIMINDAN BİR ŞİMŞEK ÇAKAR! İLAHİ BİR KUVVETİN, EBEDİ BİR FEYZİN VAR! EY TÜRK..!

TÜRKÇÜ GELECEK...

TENGRİ TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN !! ALAŞ . :GokTurk: :kurt: :Turkiye:


Konu Başlığı: Ynt: BOZKURTLAR DİRİLİYOR!!
Gönderen: ALBASTI üzerinde 08 Şubat 2014, 19:27:25
Güzel!!!

Lakin yazılarımızı küçük harfler ile ve Türkçe imla kurallarına uygun olarak yazalım da iti, götü kendimize güldürmeyelim Erenim.


Konu Başlığı: Ynt: BOZKURTLAR DİRİLİYOR!!
Gönderen: Bozkurtbey üzerinde 08 Şubat 2014, 20:30:05
Haklısın. Daha dikkatli olacağımdan şüpheniz olmasın.!