Norveç katliamı ve Batının "Sevr" sevdası
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 11 Temmuz 2020, 00:55:23


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Norveç katliamı ve Batının "Sevr" sevdası  (Okunma Sayısı 4653 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Dedeefendi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 125« : 26 Temmuz 2011, 11:32:12 »

91 yıldır vazgeçilmeyen batı fantazisidir Sevr.

Mustafa Kemal ve ulusperver ekibinin emperyalistlerin bu rüyasını kabusa çevirmesinin ardından, 100 yıla yakın zaman geçmesine rağmen; Asala, EOKA, PKK, Hizbullah gibi terör oluşumlarını, şahsi menfaatini milletinin üzerinde tutan basiretsiz politikacıları, gerici yobazları desteklemekten vazgeçmediler.

Okullarımızda hala 19ncu ve 20 yy siyasi tarihi öğretilmiyor. Gençler yaşadığımız olayların sonucunu görüyor ama nedenini göremiyor.

19. yy a girerken dünyada sadece 3 müslüman devlet kalmıştı. Osmanlı, Afganistan, İran. Sadece Osmanlı büyük devlet kabul ediliyordu. Bugün nicelik olarak çok ama nitelik olarak zayıf bir müslüman devletler bloğu var. Atatürk kazanımları sayesinde bir yerlere kadar gelebildik. Batılıların düşman oldukları İslamı ve İslami hareketi Türkiye de desteklemesinin sebebi açıktır. Hakimiyet milletten alınıp, ilahi güçlere verilmiş (laik olmayan) bir Türkiye de; hayat - hürriyet - mülkiyet gibi haklar Allah adına bu hakları sınırlandırma gücü olanlara verildiğinde kimse haklılık / yerindelik denetimi yapamayacaktır. Özgür düşünce, yaratıcı fikirler, ifade hakkı, bilimsel gelişme sona erecektir. Dinsel eğitim ve iktidar halkı sadece Allaha karşı işlenen suçlarda (misal: Muhammed karikatürleri) harekete geçecek bir karaktere sokacak ama, adım adım geleceğinin (varlığının) yok olmaya gidişini göremeyecektir. 1,500,000,000 lık müslüman dünyasının 15,000,000 luk musevi dünyası kadar, bilimsel-kültürel eser verememesi, sadece temel ihtiyaçları için emeğini ve zekasını kullanması en güzel kanıttır.
 
Norveç katliamı sanığı Breivik in manifestosundan da Sevr  benzeri haritalar çıktı. Breivik e göre "İstanbul dahil Batı Anadoluyu Yunanistan'a, doğu ve güney bölgelerini Ermenistan'a katıyor. Breivik, Yeni Avrupa inşa edilirken Türkler İç Anadoluya sürülsün. NATO varlığını sürdürmek istiyorsa, Rusyayı üye olarak alıp Ankarayı ihraç etsin. Yeni NATO üyeleri Ortadoğu ve Anadoluya yönelik haçlı seferini desteklemek zorunda diyor. Breivik, tüm Müslüman Arnavutları ve Kuzey Kıbrıslıları da gemilerle İç Anadoluya sürmekten yana.  

Norveçlisi, Uruguaylısı Türkiye aleyhine plan yaparken biz hala; türbanı, laikliği tartışıyoruz. Tam da onların istediği gibi.
Din gibi binlerce yıl tartışılsa bile bir yere varmayacak mevzular yerine, zoru başarıp yarınımızı biçimlemeye ne zaman başlayacağız. Unutmayın Fatih İstanbul'u kuşatırken, Bizans meleklerin cinsiyetini tartışıyordu...


Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın


Sevr haritası

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın


Breivik haritası

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 26 Temmuz 2011, 11:59:36 »

N e büyük bir ırksın ki, Tanrının geri zekalı yaratığı Breivik bile işini gücünü bırakmış, Türkleri yok etme planları kurmuş. Bu planları gerçekleştirmek içinde kendi ırkına katliam uygulamış. Uyan artık Yüce Türk ırkı. Tüm dünya sözbirliği etmiş seni yok etmek için uğraşıyor. Acunda bu güne dek seni yeryüzünden silecek bir ulus daha çıkmadı. Ancak sen kendi kendini yok etmekte kararlısın. Tarihte Türk Devletlerin yıkılışı da hep bu yüzden değil mi? Kendi içinden çıkan hainler tarafından parçalanmadın mı? Hiç mi tarihten ders almazsın? Bırakın artık kardeşlik masallarını. Anlayın artık. Türk soylu bir Türkiye tek çıkış yolu.  Yoksa Gürcü bir başbakanla, arnavut bir genel kurmay başkanıyla, ermeni bir cumhur başkanıyla, rum arap karması bir meclis başkanıyla, Ermeni-kürt karışımı bir muhalefet lideri ile nerelere geldik anlayın artık. Türk'ün Türkten başka dostu olamaz, olmayacak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gumus Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2011, 12:04:33 »

Bu ruh hastası herif bile Türk düşmanı çıktı. Zaten Türkün Türkten başka dostu olamayacağı gibi Türk'ü gerçekten Türkten başkasıda sevemez. İşte görüyoruz. Büyüğü, küçüğü her kesimden insan bize düşman olarak yetişiyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
GöKTÜRK KÜRŞAD
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 400


TTK


« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2011, 16:42:45 »

it herif aklınca plan yapmış,Türk korkusu gibi olanı varmı?Ne Mutlum Türküm Diyene.Ayrıca dost isteyen varmı kandaş kendine etnik itlerden,dostluklarını napalım?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK,bu ülkenin yegane efendisi,yegane sahibidir.Saf TÜRK soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır;hizmetçi olma hakkı,köle olma hakkı.Dost ve düşman,hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler.                          M.Esat Bozkurt
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2011, 23:07:17 »

Bu herif tam bir öküz. Bence ruhsal sorunları var. İdeolojik açıdan aklı çok karışık.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.233 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.016s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.