Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

KURT İNİ'NE GİRİŞ => Türk Sporu => Konuyu başlatan: Bozkurt58 üzerinde 05 Haziran 2017, 01:00:05Konu Başlığı: Türkiye'de spor fanatikliği ezilmeli!
Gönderen: Bozkurt58 üzerinde 05 Haziran 2017, 01:00:05
Ülkede spor, amacı dışında her şeyde kullanılıyor. Bir futbol maçı için soydaşlarını dışlayan mı dersiniz, döven mi dersiniz, öldüren mi dersiniz ne ararsanız var. Üstelik bu kişilerin ülkeye hiçbir katkısı yok. Aldıkları nefes bile zarar. Takımlarımız güya Türk takımı ama kadrolara baksanız sanki evrensel takımlar dersiniz. Gelen yabancı oyuncularda 30 yaşından sonra geliyor. Resmen futbolda Avrupa'nın Katar'ı olmuşuz. Deseniz ki hadi gençler spor yapıyor, bedensel olarak güçlü oluyorlar bizi Dünya'da temsil ediyorlar. Yok o da yok. Sokakta güzel top oynayan herkes tutturmuş bir futbolcu olacağım diye gidiyorlar. Okulla falan alakaları yok.

Tüm bu saçmalığın yanında bir de milli duyguları sömürüyor. Bakın geçen sene Beşiktaş şampiyon olduğu gün şehitlerimiz vardı ama kimse umursamadı. Eğlenmeye devam ettiler. Bu eğlencelerde öyle sıradan değil. İçerisinde her türlü kaşarını, piçini bulursunuz. Bu sene de aynısı oldu. Sanki Mehmetler bunlar sikişsin diye şehit oluyorlar.

Kısacası, bir TÜRK devletinde bu fanatikliğe yer olmaması gerekiyor. Türkçü bir devlet için fanatiklik yoktur.


Konu Başlığı: Ynt: Türkiye'de spor fanatikliği ezilmeli!
Gönderen: ALBASTI üzerinde 05 Haziran 2017, 17:45:04
Evet!! bunlar iyi sikişsinler diye şehit oluyor Mehmetlerimiz!


Konu Başlığı: Ynt: Türkiye'de spor fanatikliği ezilmeli!
Gönderen: Kaan ULAŞ üzerinde 05 Haziran 2017, 17:53:01
Din afyonu gibi futbol da bir milleti uyuşdurma araçıdır. O kadar mal fanatikler vardır ki, evde yiyecek ekmeği  yoktur ama bir maça bilet parası verir. Her şeyin fazlası nasıl zararsa, futbol vs. fanatikliği de zarardır.