Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

KURT İNİ'NE GİRİŞ => Türk Sporu => Konuyu başlatan: Takiyyeci üzerinde 02 Kasım 2009, 19:51:35Konu Başlığı: Bursaspor-Diyarbakır maçındaki olaylar Gaziantep-Diyarbakır maçında tekrarlandı
Gönderen: Takiyyeci üzerinde 02 Kasım 2009, 19:51:35
Birkaçgün önce Kahramanmaraş-Adıyamanspor maçındaki bayrak olayı hakkında fikirlerimi yazmıştım. Bu olaydada aynı şeyleri uzun uzun yazmayı gerek görmüyorum ama değinmedende geçemiyorum.

Bundan seneler öncede aynı şeyler olmuş bir Gaziantepspor-Diyarbakırspor maçında Gaziantep taraftarları Diyarbakırsporu PKK dışarı gibi sloganlarla karşılamışlardı. Şimdi Bursa örnek alınarak tekrarlandı. Bu tür olaylar ancak PKK'yı sevindirir. Bunu yapanlar iyi bilmelilerki biz henüz çok şükür bölünmedik ve Diyarbakır sınırlarımız dışında bulunmuyor. Sınırlarımız içinde bulunan her karış toprak her şehir, kasaba, köy Türktür takımlarıda Türktür. Oraları Kürdistan yapıp PKK'yı sevindirmeyelim. Daha önce öbür konudada yazmıştım. Eğer bir Diyarbakır futbolcusu yada taraftarı maçta PKK gösterisi yaparsa girin linç edin. Kaldıki Diyarbakırspor antrenörü Bursa olaylarında 'biz Türk değilmiyiz!Futbolcularımızında 1-2 si hariç hepisi batı illerinden' diyordu. İnşallah ne Diyarbakır şehri Türkiyeden kopar nede Diyarbakırspor Türkiye liglerinden. Aksi PKK'yı sevindirir.