İslamcı Terör Örgütü Azerbaycan Uçağını Düşürdü
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 12 Ağustos 2020, 12:16:23


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: İslamcı Terör Örgütü Azerbaycan Uçağını Düşürdü  (Okunma Sayısı 6132 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Erlik Adana
Ziyaretçi
« : 06 Temmuz 2011, 13:26:13 »


Taliban güçleri dün gece Afganistan'ın kuzeyinde Azerbaycan Silkway şirketine ait uçağı vurdu.Trend Haber Ajansı'nın haberine göre Afganistan Eski Devlet Başkanı Molla Ömer liderliğindeki Taliban temsilcisi Zabibulla Mücahid Afganistan semalarında hareket eden uçağın vurulmasıyla ilgili sorumluluğunu üstlendiklerini duyurdu.

Azerbaycan Sivil Havacılık Merkezi bugün saat 00:10’da Baqram Havalimanı’ndan hareket eden uçakla irtibatın kesildiği bildirildi. Taliban güçleri tarafından vurulan uçağın alev alıp düştüğü 9 kişinin hayatını kaybettiği gelen haberler arasında.

Alıntıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Börü Kağan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 507


Ben, Selim Pusat!..


« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2011, 15:18:14 »

Şu İslamcılar ne içip bu kafaya ulaşıyorlar anlamıyorum. Düşüre düşüre halkının neredeyse tamamı Müslüman olan ülkenin uçağını düşür, Dünya'da onca sinagog varken gidip Müslümanlar'ın çoğunlukta olduğu ülkedeki sinagogları vur ve bu bombalarla kendi ''dindaş''larını öldür. Keşke birbirlerini öldürseler de gereksiz yere cephane harcanmasa.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gözler ki birer parçasıdır sende İlahın,

Gözler ki senin en katı zulmün ve silahın,

Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;

Sen öldürüyorken de vururken de güzelsin!
Aşina
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 121


[☾✫] [☾✫]


« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2011, 15:34:55 »

Bu İslamcı örgütlerin başındakiler  ya Müslüman değildir ya da Müslüman olmayanlarla işbirliği içindedir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Börü Kağan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 507


Ben, Selim Pusat!..


« Yanıtla #3 : 06 Temmuz 2011, 15:38:33 »

Bu İslamcı örgütlerin başındakiler kesin ya Müslüman değildir ya da Müslüman olmayanlarla işbirliği içindedir.

ABD'nin ''bir zamanlar'' uyguladığı Yeşil Kuşak projesini ve Sovyetler'e karşı savaşan Afganlar'a eğitim veren Amerikanlar'ı düşününce gayet mantıklı geliyor aslında..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gözler ki birer parçasıdır sende İlahın,

Gözler ki senin en katı zulmün ve silahın,

Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;

Sen öldürüyorken de vururken de güzelsin!
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #4 : 06 Temmuz 2011, 16:15:40 »

Bu İslamcı örgütlerin başındakiler  ya Müslüman değildir ya da Müslüman olmayanlarla işbirliği içindedir.
             
                Bizdekiler dahil ne kadar müslüman kurulus varsa, hacli emperyalistlerin tasmali köpekleridir. Müslüman olmak katiiyyen örnek insan anlamina gelmez,tersine müslümanlik sahtekarlik düzenbazlik cikarcilik,akliniza gelen ne kadar serefsizlik varsa ,müslümanlarda mevcuttur. Bunun gecmistede sayisiz örnekleri vardir. Bakiniz kurtulus savasi dönemine. Günümüzdeki misallere bakalim. Cumhurbaskani Gül kayip trilyonlardan hükümlü,Erbakan yine kayip trilyon hükümlüsü, RTE yahudi isbirlikcisi,keriz feneri cetesinin kurucu lideri. Kisaca ben müslümanim deyipte namuslu serefli bir siyasetciye din adamina rastlamaniz olanaksizdir. Müslümanin iyisi kötüsü olmaz,hepsi ayni kapiya cikar. Sonucta verdikleri mücadele,sahsi cikarlarini tatmin etmek icin,cennet nimetlerinden faydalanmak ugrunadir. Cennet olmasaydi müslümanlikta olmazdi. Demekki ne kadar cennet o kadar müslümanlik. Yer su yüce irkimi müslümanin serrinden korusun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #5 : 06 Temmuz 2011, 20:51:38 »          Yapma Tien Andam yahu... Her dinin her düşüncenin sahtekarı bozuğu yamuğu var. Sadece müslümanları bu katagoride görmek doğru olmasa gerek. Bence yanlış düşünüyorsun. Benim dinimi bilen bilir ancak ben hiç bir din için böyle bir söylemde bulunamam doğrusu. Dediğin kişiler tabi bozuk düşüncenin örneği olan kişiler ama herkesi aynı sınıftan sayamayız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
KurtayKağan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 36« Yanıtla #6 : 06 Temmuz 2011, 21:32:33 »

Bari kuzeydeyken düşürelim de düştüğü yerde de bir kaç Özbek, Türkmen, Kırgız... ölür nasılsa demişlerdir. Bunlar öyle bir Türk düşmanıdır ki bilinmez. Taliban sırf Türkleri baskı altında tutmak için kurulmuştur bile denilebilir.

10 yılda ABD oraları rahat rahat temizlerdi bi güzel. Ama temizlemedi. Gözetim altına aldı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #7 : 06 Temmuz 2011, 21:39:49 »          Yapma Tien Andam yahu... Her dinin her düşüncenin sahtekarı bozuğu yamuğu var. Sadece müslümanları bu katagoride görmek doğru olmasa gerek. Bence yanlış düşünüyorsun. Benim dinimi bilen bilir ancak ben hiç bir din için böyle bir söylemde bulunamam doğrusu. Dediğin kişiler tabi bozuk düşüncenin örneği olan kişiler ama herkesi aynı sınıftan sayamayız.


               Güldürdün beni aksam aksam. Ne yazdiysam lafimin arkasindayim. Müslümanlikta yalan söylemekte en büyük günahlardan. Laf aramizda sen bilirsin o yalanci günahkarlari.Mesela hayal aleminde pkk´lilarla kahramanca vurusup bicaklandim diye ortaligi velveleye veren müslüman arkadaslar. Birde pic isanin dini var hiristiyan diye anilirlar. Kendilerine son derece dürüsttürler. Öyle oldugu icinde dünyanin efendisi oldular,müslümanlarida kendilerine usak yaptilar. Yalanmi bunlar ?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #8 : 06 Temmuz 2011, 21:57:43 »            Uşak olanlar her yerde var ancak ben bir müslüman olarak hiçbir biçimde uşak olmadım ve olmayacağım. Ben Türk çocuğu olarak üstünlüğümün bilincindeyim. Oralardan nasıl görünüyor bilemiyorum ancak buralarda tabi yanlışlar var ancak Türk kanıyla dimdik ayakta olan kişiler çok. Yabancılarla bulunduğum sayısız ortamda da kendimi hissettirdim. Orjinal Türk diye üzerime atlayanlar yada kıskançlıkları başlarına vuran kişiler gördüm. Bu sözler Türk çerisi olan benim kendimi yansıtma derdinden değil tam tersi her ortamda Türk'ü yüceltme anlamındadır. Dinlerle ilgili yorumların sadece seni bağlar ve öte acunda olaylar ne olur sadece Tanrı bilir. Dinlerle ilgili düşünceler Türkçü düşünceye en küçük bir katkı yapmaz. Sadece ayrılma noktası olur. Tanıdığım sayısız Türk çocuğu hatasıyla sevabıyla İslam dininden ve çoğu eylemsel anlamda ortada kavganın içinde. 15 yıldır sadece beğenmediğimiz ülkücülerin yada işçi partililerin savaşlarını gözlerimle gördüm. Düpedüz savaş diyorum. Herkes kendi yorumuyla bayrak sevdasında. Bizlerse dinle ilgili söylemlerle birbirimizi mi yiyelim ? Bunun yanlış olduğunu haykırıyorum her ortamda. Bu din davası yüzünden Türk bir araya hiç gelemeyecek diye ödüm patlıyor. Umarım yanılırım.  Ha?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #9 : 06 Temmuz 2011, 22:27:01 »

 Biz burda sahsi tartismiyoruz. Senin usak olmaman islam alemini kurtarmaya yetermi ? Asena anda ,islamci örgütlerin basindakiler müslüman degiller diye bir kelime kullaninca,bunu islami yüceltme anlaminda kullandigindan hareketle,o yorumda bulundum. Ister kabul et istersen etme,islam kendi icindede ,cesitli mezheplerle,hatta tarikatlarla,cemaatlerle zaten parcalanmis durumda. Buna en iyi örnek Alevi Sünni ayrimciligi. Biz irkciyiz,ister müslüman olalim isterse olmayalim. Hangi sentezci ülkücü ümmetci,bizim fikirlerimizi benimsiyor.? Irkciligi savundugumuz icin bize kafir gözüyle bakmiyorlarmi ? O nedenle burada korkulacak bir durum yok. irkcimisin zaten ne isaya yaranabilirsin ,nede musaya. Git birde ecnebi irkcilara bak bakalim,agizlarindan tek ilahi bir söz cikiyormu ?  Din davasi yüzünden bir araya gelemiyeegimizden söz etmissin. Bizi birbirimize dinmi bagliyor? Irkci irkini bilir,gerisi safsata. Benim irkim din tüccarlarinin tahakkümünde yok olma sinirina gelmis,sen tutmussun hala islam savunuculugu yapiyorsun. Sen bana önce Türk düsmanlarinin ne adina örgütlendiklerini söyle. Yok öyle iki tarafida idare etmek. Islamin Türklügün en sinsi düsmani oldugunu idrak demiyorsan senden zaten Türkcü olmaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.258 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.02s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.