Helal Organ !
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 24 Eylül 2020, 04:55:47


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Helal Organ !  (Okunma Sayısı 2204 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 56


« : 15 Ocak 2010, 13:12:04 »

ALINTIDIR


Metin Yener

Değerli okurlar.

‘Bastır parayı al Uygur’u götür as’ başlıklı yazıma bir kardeşimiz yorum yazmış.

Hem de çok uzaklardan…

İnanın yazdıkları karşısında donakaldım!..

Olayın ciddiyetini kavramanız açısından; bu maili sizlerle paylaşmak istedim. Okuyun ve biraz daha derin düşünün!..Yazılan makaleye sözüm yok; doğruları yansıtıyor.

Ancak; lafla peynir gemisi yürümüyor: Ben yıllardır Asya Pasifik ülkelerinde yaşamaktayım. Burada olanlar ve algılananlar Türkiye’den çok farklı. Bir kere Asya ülkeleri arasında Türkiye adam yerine kesinlikle konulmuyor. Türkiye’nin tanıtımı için devletten teşvik alanlar; Atatürk ve Türk düşmanı tarikatlar. Dolayısıyla; Türkiye geri kalmış yobaz bir Ortadoğu ülkesi olarak algılanıyor.

Türkiye Cumhuriyeti Konsolosluk görevlileri hiç umursamadan, gözden uzak olmanın keyfiyle kendi alemindeler. Kamboçya’nın satılmış y…k liderlerinin olduğu doğrudur ancak Çin’den başka Kamboçya’ya kafa tutacak veya para ile baskı uygulayacak güçler de mevcut. Mesela; Singapur, Malezya, Endonezya ve en önemlisi Asya Pasifik Ülkeleri’nin Avrupa Birliği niteliğindeki ASEAN. Bu ülkeler ve güçler nezdinde Türkiye’nin şöyle yada böyle hatırı var. Ancak Türkiye’nin beceriksiz temsilcileri sayesinde bu avantajı kullanamıyoruz.

Öyle ki; Singapur Başkonsolosluğu neredeyse Kamboçya’nın yaptığını tebrik etmekte… Asyalı hukukçulara Türkiye’nin Çin’in yaptıklarına saygılı olduğunu söylemiştir. Hatta terörist bir eyleme katılmayan suçsuz günahsız bahtsız Uygurlardan Sayın Konsolosluk yetkilileri ‘terörist Uygurlar’ olarak bahsetmiştir.Yorumcu arkadaşlar da halen dünyanın bu konuya bir şekilde ‘insafla’ bakabileceğini umut ediyorlar.

Böyle bir umut, kesin gaflettir!...

Dünya kalleş olmuş!...

Özellikle Müslümanlar Uygurların acılarına kulak asmadan bayram ediyorlar.

Arap zenginler Çin’i ticaret meskeni yapıp, Çin’in ayaklarını öpüyorlar. Aynı anda binlerce Uygur’un her gün organları, derileri collagen (*) için katledilmekte. Hatta katledilen Uygurların organlarının hatırı sayılır bir kısmı HALAL organ olarak Arap ülkelerine satılmakta... Organ için günlük katledilen Uygurlu sayısı abartmış olmayayım ama; 200 ile 1500 arasında değişmektedir. Organ için katledilenler 9 ile 26 yaşları arasındadır. Ayrıca yeni doğmuş ve zorla kürtajla alınan bebekler de ayrı ticari bir kategori ile alıcı buluyor. Özellikle dünya çapındaki lüks estetik cerrahlar, (büyük paralarla özel şartlarda hazırlanmış laboratuarlarda) Uygur bebeklerin doku ve cildini satın almakta. İngiliz The Guardian Gazetesi bu konuda kanıtları da bularak bir haber yayınlamıştır. İsrail kaynaklı Bilimsel ve İnsan Hakları yetkilileri de bunu doğrulamıştır. Çin kökenli collagen ürünlerinin katledilen Uygurlardan elde edildiğini tespit etmiş ancak Türk makamları; İsrail’e olan garez itibari ile bu verileri yok saymıştır.

Sayın arkadaşlar; bu kalleşlikle mücadele etmenin en iyi yolu barışçıl ancak kararlı yöntemlerdir. En önemlisi kendimize şunu öğretmeliyiz: Çin mallarına verdiğimiz her kuruş, geleceğimizi cehenneme çevirecek ‘Şeytani bir güce hizmet’ etmektir.

Lütfen uyanın!..

Araplara, Arapçılara, Birleşmiş Milletler’e, Avrupa Birliği’ne güvenmek gaflettir.

Tek yol; kendi içimizde ‘birlik, beraberlik ateşini’ körükleyip, Tek yumruk olmaktır!..

Bizim bu gücümüzü görenler; Osmanlı’nın parlak döneminde olduğu gibi bize yalakalık yapacaklardır.

Unutmayın!..

Düşmanlarımız uyumuyor.

Biz de uyanık kalmalıyız!..Mail aynen böyle…

Ben bunlarla da yetinmedim ve bu konuda çok ciddi çalışmalara imza atmış bir isme; araştırmacı-gazeteci dostum Abdülhamit Avşar’a danıştım. Biraz bilgi istedim.

Gönderdiği metni sizlerin taktirine bırakıyorum.…Ölüm nişancısının yerine getirdiği görev: O, beyaz eldivenleri ile tutukluların arkasında duruyor , onların kafasını tutuyor, öne eğiyor ve tabancanın namlusunu kafatasının altına dayıyor. Sonra ateş ediyor. İdam edilen kişi yere yığılıyor ve hemen ölüyor.

İnfazdan sonra olan olaylar aynen korkunç bir film gibi ve yıllardır insan hakları derneklerinin protesto konusu. Hemen infaz yerinde özel bir hasta arabasında doktorlar ölülerin kalbini, böbreğini, akciğerini ya da pankreasını keserek alıyorlar ve bu ‘organları’ sabırsızca organ nakli bekleyen müşterilerin bulunduğu en yakın bir hastaneye götürüyorlar.Amnesty International (**) ve Human Rights Watch’in (***) tahminlerine göre Çin’de nakil yapılan organların yüzde doksanı tutuklulardan alınıyor. Amerika’da yaşayan ve 19 yıl Çin hapishanelerinde çile çeken ünlü hükümet karşıtı Harry Wu’nun iddiasına göre; tutuklular devamlı olarak parçalanıyor ve Çin hükümeti de bu organ ticaretine katılıyor.

Harry Wu, bu insanlık dışı olayı kendi yaşamından bir örnekle şöyle belirtmektedir: Her yıl binlerce insanın idam edildiği Çin’de, idam edilen kişilerin derileri soyuluyor, böbrekleri alınıyor. Organları alındıktan sonra atık konumuna gelen kişi bir torbaya konulup, çöpe atılıyor. Çalışma kampında tutulduğum 19 yılda ailemden hiç kimse beni görmeye gelemedi. Eminim ki o zaman idam edilseydim, ben de sahipsiz ya da ailesi tarafından reddedilenler konumunda olacaktım ve bedenim hükümetin kar etmesi için kullanılacaktı.Mahkumların organlarının izinsiz olarak Çinli yetkililerce alındığı yine Çinli bir doktor tarafından New York’da yapılan bir açıklamada şöyle dile getirilmektedir: Harry Wu ABD’de açıklama yapmadan önce izin diye bir şey yoktu, ama şimdi Çin hükümeti mecburiyetten bazı formaliteler icat etti. Dolayısıyla şimdi bir yabancı bu konuda bir şey sorduğunda artık ona verecek cevabımız var: ‘Elbette, merak etmeyin.’Uluslararası Af Örgütü’nün bir raporuna göre idam edilen mahkumların neredeyse \% 90’ının organlarının alındığını belirlenmiş. The Washington Post gazetesi 27 Haziran 2001 tarihli sayısında, organ ticareti içerisinde yer alan bir doktorun itiraflarına yer vermiş ve bu ticaretin Çin’de ne derece yaygın olduğunun altını çizmiştir. Habere göre yanık uzmanı olan Wang Guoqi isimli bu doktor 100’den fazla defa mahkumdan organ alınması operasyonuna katılmıştı. Bu operasyonlarda mahkumların derilerinin ve kornealarının toplanmasına yardımcı olan Guoqi, çalıştığı ‘Tianjin Yarı Askeri Polis Hastanesi’nde bu organların fahiş fiyatlara satıldığına da tanıklık etmişti. İdam tarihlerini ve yerlerini, operasyona katılan doktorların isimlerini ve tıbbi prosedürlerin grafik dökümünü de detaylı olarak veren Dr. Wang Guoqi, mahkumların vurulduktan sonra hemen ambulansa götürüldüğünü ve ölümünden birkaç dakika sonra organlarının alındığını anlatıyordu. Daha sonra ceset krematoryuma götürülüyor ve burada Guoqi ve diğer doktorlar cesedin derisini yüzüyorlardı. Dr. Guoqi bu manzarayı şöyle anlatıyordu: Çıkarılabilir tüm organlar ve dokular alındıktan sonra geriye çirkin bir et yığını kalıyordu. Daha sonra ceset krematoryumun yetkilileri tarafından alınıp götürülüyordu.Dahası Çinli yetkililer organların alınması için her zaman mahkumun ölmesini beklemiyorlardı. Guoqi’nin yaşadığı bir olay bu durumun çarpıcı örneklerinden birisiydi: Görevli mahkuma ateş etmiş, ancak kurşun mahkumu anında öldürmemişti, mahkum yerde titremeye devam ediyordu. Buna rağmen doktorlara mahkumu ambulansa götürmeleri emredilmişti. Ürologlar hemen böbreklerini alırken, diğer yanık cerrahları deriyi soymuşlardı. Daha sonra da yarı ölü olan mahkumu plastik bir torbaya koyup çöpe atmışlardı.(*) Collagen: İnsan organizmasının en önemli proteinlerinden biridir. Cildin nem oranını düzenleyen faktörler arasında kolajen \%60 lık oranla bu oluşumdan en fazla sorumlu olan öğedir ve bu nedenle cildin toparlanmasını işlevselliği,esnekliği ve gerginliğini sağlar.

(**) Amnesty International: Uluslararsı Af Örgütü.

(***) Human Rights Watch: İnsan Hakları İzleme Örgütü.


Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Kaynak
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Madem ki Unuttunuz Kürşad Adlı Çeriyi , Hatırlatırız Yağmur Kokan Geceyi !
MoTuN
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 15 Ocak 2010, 15:09:46 »

Albızın Pislikleri, Yecüc Mecüc Artıkları, Şerefsiz Kansızlar...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #2 : 15 Ocak 2010, 23:30:16 »


          çinliler bu acunun köküne kibrit suyu dökeceklerdir. Bunu acun anladığında çok geç olacaktır. Geleceğin en büyük tehlikesi bunlardır. 1,5 milyar pislik vay vay vay !..  Acunun işi çok zor bunu görebiliyorum. abd, rusya, avrupa falan derken bela başka yerden gelecektir.  Ha?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Işbara Kağan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 212


Atsız' ın Çerisi


« Yanıtla #3 : 15 Ocak 2010, 23:57:02 »

Ucuz diye bu şerefsiz çinlilerin mallarını satın almamaya özen gösterin kandaşlarım. Birçok kandaşımız dikkat etmeden çin malı kullanıyor.
Bu şerefsizler ''KARAKURUM'' ağabeyin dediği gibi dünyanın başına bela olacaklar. Dikkat edelim. Doğu Türkistan' lı kandaşlarımızı da düşünerek hareket edelim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.232 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.