Doğu Türkistanlı kandaşlar çinli avına çıkmış
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 22 Ocak 2021, 03:55:30


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Doğu Türkistanlı kandaşlar çinli avına çıkmış  (Okunma Sayısı 3332 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Mergen Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.014


« : 05 Mart 2014, 12:04:36 »

Uygur Türkleri 30 Çinliyi gebertti.

Çin'in güneydoğusundaki Kunming kentinde bir tren istasyonunda Uygur Türkleri tarafından gerçekleştirilen saldırıda 30 Çinli öldürüldü, 113 kişi yaralandı.

Olay Türkiye saatiyle 21.00 sularında gerçekleşti. Saldırı 8 Uygur tarafından gerçekleştirildi. Saldırıda balta, kılıç ve bıçakların kullanıldığı bildiriliyor.

Saldırının ardından 6 Uygur Çin polisi tarafından yakalandı, 2 kişi ise kaçmayı başardı.


Kandaşlarımla gurur duyuyorum, çinli kancıkları avlamışlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Mergen Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.014


« Yanıtla #1 : 05 Mart 2014, 12:07:56 »

Olay üç gün önce gerçekleşse de bunu duyup sevinci bugün yaşıyoruz. Niceleri olsun böyle haberleri çok duyalım. Tengri Türk'ün kinini artırsın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.149« Yanıtla #2 : 05 Mart 2014, 12:17:19 »

 Konuyla ilgili aydınlık medyası ne haber yapacak acaba. Amerikanın desteklediği Uygur teröristler, hiç bir suçu olmayan masum ç.nlileri katletti şeklinde mi?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #3 : 05 Mart 2014, 12:29:16 »                 Aynen öyle olur Kandaşım. Türk ölürse oldu bitti, mikrop ölürse vah vah !!!   Sinirli
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.149« Yanıtla #4 : 05 Mart 2014, 14:39:14 »

 Bunun üzerine hiç üşenmeden aydınlık isimli paçavranın Uygur Türkleriyle ilgili arşivine göz attım. Mehmet Ali Güller isimli köşe yazarının çookkk değerli !!!! köşe yazısını paylaşarak takdiri değerli soydaşlarıma bırakıyorum.

    MEHMET ALİ GÜLLER/ Çin’de Türklere zulüm var mı? -(TAMAMI)

  Çin’in Sinciar-Uygur Özerk bölgesindeki ayrılıkçı örgüt üyelerinin El Kaide lideri Ayman El Zevahiri‘nin çağrısıyla Beşar Esad‘a karşı savaşmak üzere Suriye’ye gitmesi üzerine yazdığımız makale, bazı Türkçü kesimlerle düzeyli ve yararlı tartışmalara vesile oldu.
Kuşkusuz MHP üyesi olduğunu belirten ve beni sosyalist olmamdan ötürü Çin yanlısı gören okurlar da oldu. Yanıtladık, tartıştık...
Hakaret içermeyen her türlü eleştiriye açığız. Bu nedenle “biri” hariç “Çin maşası” gibi sıfatlar kullanan okurlardan hiçbirine yanıt vermedik.
Çin’in Doğu Türkistan’da zulüm yaptığını söyleyen okurlarımızdan ellerindeki somut kanıtları paylaşmalarını özellikle istedik. Özerk bir yapı olan Sincian-Uygur’da yaşayan Türklerin dillerini kullanmak ya da dini vecibelerini yerine getirmek konusunda ne gibi sıkıntılar yaşadıklarını sorduk. Doğrusu genel geçer ifadeler dışında somut bir veri sunan da olmadı. Her neyse...
MHP heyetinin Sincian ziyareti
Bugün özellikle MHP üyesi olan okurlarımıza partilerinin 2011 yılında yaptığı Sincian-Uygur gezisiyle ilgili değerlendirmesini anımsatacağız.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş‘in başkanlık ettiği ve milletvekilleri Tunca Toskay, Mehmet Gürel, Mustafa Erdem, Ruhsar Demirel, Enver Erdem, Sinan Ogan, Atilla Kaya ve Hasan Hüseyin Türkoğlu‘ndan oluşan bir parti heyeti, 2011 yılında, Çin Komünist Partisi ÇKP’nin davetlisi olarak bu ülkeye 11 günlük bir ziyaret gerçekleştirdi.
Heyet Çin’in Sincian-Uygur Özerk Bölgesi’ndeki Urumçi, Turfan ve Kaşgar’da çeşitli temaslarda bulundu.
MHP heyetinin değerlendirmelerini aktaracağız ama gelin önce Çin’in ne dediğine bakalım.
Çin: MHP memnun ayrıldı
ÇKP Merkez Komitesi Dış İrtibat Başkanlığı Ortadoğu İlişkiler Daire başkan Yardımcısı Guo Yamin, önceki gün Çin Uluslararası Radyosu’na, ÇKP’nin Türk partileriyle temasları hakkında bir değerlendirmede bulundu.
Guo Yamin, özellikle AKP, CHP ve MHP ile çok yakın ve yoğun temaslar sürdürdüklerini açıkladı. Ayrıntılara girmeyeceğiz ancak konumuzla doğrudan ilgili olduğu için ÇKP yetkilisinin şu sözlerine dikkatinizi çekiyoruz:
“2011 yılının ocak ayında MHP, ÇKP’nin daveti üzerine Çin’e bir inceleme heyeti gönderdi. Bu heyet, Sincian-Uygur Özerk Bölgesi’ne gelip inceleme yaptı. Sincian’ın gelişmesini öğrendi ve azınlık etnik gruplara mensup halkın evlerine misafir oldu. Heyet, farklı etnik gruplara mensup şirketleri ziyaret etti. Ziyaretten sonra heyet üyeleri söyledi ki, Çin’in farklı etnik gruplara mensup vatandaşlar dayanışma içinde yaşıyor, Çin’de farklı dinler uyum içinde bulunuyor. Sincian bölgesinin ekonomik gelişmesinin başarılı olduğunu kendi gözleriyle gördüler. Bu ziyaretle Çin’in etnik ve dini politikalarını, uygulamalarını somut olarak öğrendiklerini söylediler. Gerçekten Çin’in başarılarını gördüler. Bu ziyaretten sonra, ÇKP ile ilişkisini geliştirme arzusu daha da güçlü oldu.”
Denilebilir ki, bu açıklama Pekin’indir ve yanlıdır. O zaman arşivleri açalım ve MHP heyetinin kendi değerlendirmelerini okurlarımıza sunalım:
MHP: Çin’in kendi sorunu
Çin dönüşü değerlendirme yapan MHP heyetinin açıklamaları Milliyet‘te yayınlandı. Tunca Toskay‘ın Çin’in Sincian-Uygur’a yaptığı olağanüstü yatırımlara övdüğü, Atilla Kaya‘nın Turfan’da Uygur çocuklara bozkurt işareti yapmayı öğrettiği, Çin heyetine “Doğu Perinçek’i tanıyor musunuz“ diye sorup, “tanıyoruz” yanıtını aldığı, Türkeş‘in “Her iki kesim farklılıklarını biliyor. Diyaloglar bu saygı çerçevesinde oluyor. Kimsenin karşı tarafı kendi tarafına çekmesi söz konusu değil“ yorumunu yaptığı gezi notları, haliyle bazı Türkçü kesimleri memnun etmedi.
Öyle ki, MHP heyetinin “Çin’i kızdırmamak için yuvarlak konuştuğu” bile iddia edildi. Oysa “Uygur bölgesindeki rahatsızlıklar bizi de rahatsız eder” diyen Tuğrul Türkeş, net bir şey söylüyordu: “Ancak her ülkenin konuyu kendi içinde çözmesi gerektiğine dikkat çektik.“
MHP üyesi okurlarımız, hâl⠓milletvekillerimiz Çin’den korkmuş, o yüzden asimilasyondan, zulümden bahsetmiyorlar” diyorlarsa, bizim söyleyecek bir lafımız kalmaz elbette... Herkes istediğine inanmakta özgürdür!


      Görüldüğü üzere, Türk'ün Türk'ten başka dostu olmadığı gibi, Türkçünün de Türkçüden başka dostu yoktur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #5 : 05 Mart 2014, 14:56:10 »

Geberen köpek suratlı çinlilere kızıl tamuda iyi bir yer hazırlanmıştır.
Yakalanan kandaşlarımıza ne tür bir son hazırladıklarını düşünmek bile istemiyorum. Tanrı onlara güç versin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #6 : 05 Mart 2014, 16:10:14 »              Sayısız duyum sayısız görseller yok sayılmış ve üstü kapatılmış görünüyor. Türkçünün Türkçüden başka dostu yoktur söylemi de gerçeği yansıtıyor. Her yerde sıkıntıdayız be. Olmaz olsun böyle acun !!!  Sinirli
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.381


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #7 : 05 Mart 2014, 18:14:52 »

Bu 30 cinli itin gebermesi haberini bazi solcu haber sitelerindeki yorumlara bakdimda, gercekten sok oldum. Kimisi rahmet okumus, geberen cinlilere veya Uygur Türklerine terörist demis.
Türk Türklügünü ve kaninin kiymetini bilmedikce, biz hicbirsekilde Türk soyu olarak ilerleyemeyiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.161 Saniyede 24 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.022s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.