ÖZELKURMAY BAŞKANİ- Yılmaz Özdil
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 06 Temmuz 2020, 20:47:11


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: ÖZELKURMAY BAŞKANİ- Yılmaz Özdil  (Okunma Sayısı 3516 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.814


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« : 13 Ağustos 2016, 10:03:25 »

Sene 2010…
Yüksek Askeri Şura'ya bir hafta kala 28'i general-amiral, 102 muvazzaf subay hakkında yakalama kararı çıktı. Ne tesadüftür ki, yakalama kararı çıkarılan subayların tamamı, terfi listelerinde birinci sıradaydı. Akp yandaşı Yeni Şafak gazetesi “genç subaylar Balyoz'dan rahatsız” manşeti attı. Haberin spotunda “Balyoz sanıkları rütbelerini koruduğu için, Yüksek Askeri Şura'da terfi bekleyen subayların rahatsız olduğu” belirtiliyordu. Yani… Bugün “fetocular bizi kandırmış” filan diyorlar ama, o gün açıkça fetoculara çalışıyor, “Balyoz sanıklarının hepsini ordudan ihraç edin” diyorlardı.
*
Yüksek Askeri Şura bu baskıyla başladı. Kuvvet komutanlıklarının görüşüleceği gün, şırrak… Kara kuvvetleri komutanı olmasına kesin gözüyle bakılan Birinci Ordu Komutanı Hasan Iğsız “acil” koduyla, Ergenekon'dan ifadeye çağrıldı. İmzasız ihbar mektubu savcılığa 10 ay önce gelmişti ama, acilen ifade çağrısı 10 ay sonra, tam Yüksek Askeri Şura'ya denk gelmişti! Yandaş medya “Ergenekoncu” manşetleri attı. Tayyip Erdoğan zart diye veto etti, Hasan Iğsız zurt diye emekliye sevkedildi, tasfiye edildi.
*
Necdet Özel jandarma genel komutanı yapıldı. Jandarma genel komutanı Atilla Işık, kara kuvvetleri komutanlığına kaydırılacaktı. Tarihi protesto gerçekleşti… Atilla Işık, Hasan Iğsız'ın tasfiye edilmesini, onun yerine kendisinin oturtulmasını kabul etmedi. Emeklilik dilekçesi verdi, bıraktı. Hasan Iğsız'ı imha edelim derken, teamüller bozulmuş, komuta kademesi allak bullak olmuştu.
*
Akp yandaşı medyada ve cemaat medyasında tuhaf bir telaş başladı.
*
“Necdet Özel'in önü kesiliyor” yorumları yapılıyordu. Çünkü… Atilla Işık bırakınca, Necdet Özel'in kara kuvvetleri komutanlığına atanma ihtimali doğmuştu. E ne var bunda derseniz? Şu vardı… Işık Koşaner genelkurmay başkanı oluyordu, üç sene görev yapacaktı, Necdet Özel kara kuvvetleri komutanı olursa, iki sene görev yapacaktı. Böylece… Necdet Özel iki sene sonra, genelkurmay başkanı olamadan emekliye ayrılmak zorunda kalacaktı. Yandaş ve cemaat medyasının telaşı buydu. Her akşam televizyon ekranlarına çıkıp “Necdet Özel'in önü kesiliyor” diye anlatıyorlardı. Necdet Özel'i pek seviyorlardı.
*
Netice?
Erdal Ceylanoğlu kara kuvvetleri komutanı yapıldı, terfi sırasında Ceylanoğlu'nun önünde yeralmasına rağmen, Necdet Özel jandarma'da kaldı, yeniden genelkurmay başkanlığı yolu açılmış oldu.
*
Sene 2011…
Yüksek Askeri Şura'ya iki gün kala, gene kriz çıktı. Ege ordu komutanı, genelkurmay istihbarat başkanı, genelkurmay adli müşaviri ve Hasan Iğsız hakkında yakalama kararı çıktı.
*
Cumhuriyet tarihinde bir ilk yaşandı. Genelkurmay başkanı Işık Koşaner, kara kuvvetleri komutanı, deniz kuvvetleri komutanı, hava kuvvetleri komutanı istifa etti. Necdet Özel hiç istifini bozmadı, koltuğunda oturmaya devam etti. Genelkurmay başkanı olabilmesi için, kuvvet komutanlığı yapmış olması gerekiyordu, jandarma genel komutanları kuvvet komutanı sayılmıyordu. Ne yapıldı? 23 Nisan çocukları gibi, bir günlüğüne kara kuvvetleri komutanı yapıldı, ertesi gün genelkurmay başkanı yapıldı. İttire kaktıra, amaca ulaşılmıştı.
*
Bismillah ilk iş… Yüksek Askeri Şura'nın oturma düzeni değiştirildi. Eskiden, genelkurmay başkanıyla başbakan, masanın başında, yan yana otururlardı. O gün, Tayyip Erdoğan masanın başına tek başına oturdu. Necdet Özel kenara oturdu.
*
Sonra?
*
Genelkurmay'ın evsahipliğinde yapılan geleneksel 30 Ağustos resepsiyonu, Necdet Özel döneminde, Akp'nin cumhurbaşkanına devredildi.
*
Necdet Özel döneminde, Türkiye'nin dinleme ve istihbarat konusunda en donanımlı kurumu, Genelkurmay Elektronik Sistemler Komutanlığı, tüm teçhizatıyla birlikte MİT'e devredildi.
*
Genelkurmay başkanlığı resmi isternet sitesindeki “Anıtkabir ziyaretçi sayısı” bölümü… Yani, Anıtkabir'i gün gün kaç kişinin ziyaret ettiğini gösteren istatistik, Necdet Özel döneminde kaldırıldı.
*
Harp Akademileri Komutanlığı'nın mezuniyet töreninde, tarihte ilk defa, Necdet Özel döneminde iftar verildi.
*
Akp ve cemaat gazetecileri, asrın iftirasına uğrayan subaylarımıza açık açık “rezil, ahlaksız, tecavüzcü, kepaze, iğrenç, pislik, kafatasçı, namussuz, vatan haini, lekeli, onursuz, katil, dinsiz” dedi. Bunlara gıkını bile çıkarmayan Necdet Özel, varlığıyla onur duyduğumuz Bekir Coşkun'a “hakaret davası” açtı.
*
Necdet Özel döneminde savaş uçağımız düşürüldü, pilotlarımız şehit oldu, Necdet Özel “savaş çıkaracak halimiz yok herhalde” dedi.
*
Cephanelik patladı, 25 şehidimiz henüz morgta yatarken… Akp valisi “tanıtım potansiyeli olan popüler kişi” dediği Necdet Özel'e törenle sucuk hediye etti, Necdet Özel objektiflere poz vererek sucuğu aldı.
*
Necdet Özel döneminde, askeri üssümüzden bayrak indirildi.
*
Necdet Özel döneminde, Mahsum Korkmaz heykeli dikildi.
*
Necdet Özel döneminde, şehit babası hapse mahkum edildi.
*
Necdet Özel döneminde, Libyalıları, Yemenlileri, Mısırlıları, Suriyelileri ambulans uçaklarla Türkiye'ye getirip, özel hastanelerde tedavi ettirdiler, kendi şehitlerimizin cenazelerini kamyonet kasasında taşıdılar, gazilerimizi evlerine şehirlerarası otobüslerle gönderdiler, gazilerimiz otobüs biletlerini kendi cebinden ödedi.
*
Necdet Özel döneminde bedelli çıkarıldı, ensesi kalınsa canı sağolsun, garibansa vatan sağolsun haline getirildi.
*
Necdet Özel döneminde, Necdet Özel'i eleştiren generallerin, hatta o generallerin eşlerinin orduevlerine girişi yasaklandı.
*
Herkes Suudi kralının Tayyip Erdoğan'la Abdullah Gül'e taktığı madalyayı konuşuyor ama, Suudi kralı aynı madalyadan Necdet Özel'e de taktı. Üstelik… Necdet Özel'e nazar değmesin diye “Maşallah” isimli at hediye etti.
*
17/25'te bakanların kendisi bile kabul ettiği halde… Necdet Özel çıktı, “bakan çocuklarının evine dışardan para sayma makinesi yerleştirildiğini, sanki orada bulunmuş gibi bir hava yaratıldığını” söyledi.
*
Necdet Özel döneminde vatan toprağı terkedildi, Süleyman Şah Türbesi'ndeki boş sandukalar tanka yüklendi, götün götün kaçıldı.
*
İmralı'yla muhabbet edilmesine sesini çıkarmayan Necdet Özel, Hasdal'da söyledikleri afişe edildiği için, CHP'yi mahkemeye verdi.
*
Necdet Özel döneminde, PKK tanık oldu, TSK sanık oldu, genelkurmay başkanı terörist ilan edildi.
*
Amerika Birleşik Devletleri ikinci dünya savaşında Avrupa'dan Afrika'ya Atlantik'ten Pasifik'e kadar yerkürenin her yerinde savaştı, 45 general-amiral kaybetti. Türkiye Cumhuriyeti devleti, Necdet Özel döneminde, mermi sıkmadan, 58 general-amiral kaybetti.
*
Necdet Özel döneminde ilaç için bir tane fetocu bile ordudan atılmadı, 122 Atatürkçü subayın general-amiral olma hakkı elinden alındı, 237 Atatürkçü subay, darbeci-casus diye tasfiye edildi.
*
Bir savaş gemisi üç senede inşa ediliyor, buna kumanda edecek subay 15 senede yetişiyor. Necdet Özel döneminde donanma imha edildi.
*
Bir pilot anca 11 senede harbi pilot olabiliyor, senede anca 25 savaş pilotu yetişebiliyor. Necdet Özel döneminde 350 civarında savaş pilotumuz yazıklar olsun dedi, hava kuvvetlerinden istifa etti.
*
Necdet Özel döneminde “bunlar en başarılı” denilerek terfi ettirilenlerin, general-amiral yapılanların yüzde 70'i fetocu çıktı!
*
Genelkurmay deniyor…
Özelkurmay başkanıydı.
*
Üç günlük ikbal uğruna dut yemiş bülbül gibiydi.
Şimdi ötüyor.
“Yüreğim yanıyor, milletten özür dilememiz gerekiyor, millet hepimizi affetsin” falan diyor.
*
Millet affeder mi, bilmem ama…
Tarih affetmeyecek necdet bey.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Börü:Tegin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.950« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2016, 10:19:37 »

 Bu memleketin gördüğü en hain dönemi geçirdik, hala da geçiriyoruz. Ama gözleri kulakları bağlanmış, cahil halk bunları görmekten aciz. Ya da görüyor ama, kendi çıkarlarını, yolları, köprüler, hastaneleri, vatanın ve devletin çıkarlarından üstün tutuyor. İşte bu yüzden ben HALK denilen güruhun bir parçası değilim, onlardan birisi olamam. Ben, tek amacı vatan ve devletin bekası, Türklük davası olan olan bir Türk'üm. Halk ise benim düşmanımdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK:KANI:KURUMASIN:
TURAN:TUGU:YIKILMASIN:
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.814


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2016, 10:46:29 »

Necdet Özel gibi suratı hintliye benzeyen alçak beyfendileri Türkçüler asla unutmasın, hep kinle anın bu uniforma giymiş hainleri..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
KHAZAR Manash
Khazar Manash
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4.175


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #3 : 14 Ağustos 2016, 16:48:32 »

Yerleştir, yerleştir sonra papaza gidip günah çıkar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
Budurgan
Turan Çerisi
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 167


Üstünlük Türklüktedir


« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2016, 23:23:44 »

Onun döneminde fetocu abiler gidip öğrencileri okullara bırakıyordu bunları da unutmayın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.814


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #5 : 16 Ağustos 2016, 14:39:30 »

Necdet Özeli utandıracak Belge. Tabiki o şerefsiz de utanacak yüz varsa.

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.814


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #6 : 17 Ağustos 2016, 13:10:55 »

“Siz bunları sevmezsiniz ama bence doğru yapıyorlar"
O Korgeneral için yakalama kararı çıkınca Necdet Özel böyle demişti:


Geçtiğimiz günlerde 28. Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, 15 Temmuz Darbe Girişimi ile ilgili günah çıkarmış ve “Millet hepimizi affetsin. Yüreğim yanıyor, ömrüm oldukça da yanacak, ben artık böyle bir yürekle yaşayacağım. Ergenekon ve Balyoz’dan mağdur olan arkadaşlarım için üzüntüm çok büyük, vicdanımda bir sızı olarak kaldı. Benim için en önemli şey vicdan artı hukuktur. Hukuku izledik ama vicdanım sızlıyor” demiş. Necdet Özel için Genelkurmay Başkanı olmak büyük şanstı ama, ülkemiz ve Türk Silahlı Kuvvetleri için büyük şanssızlıktı.


 
Hangi hukuktan bahsediyor Necdet Özel! Emperyalizmin; Türk Silahlı Kuvvetleri’ne karşı AKP’nin ve açılımların önünü açabilmek için, 4. Nesil Savaş’ın bir silahı olarak kullandığı hukuk mu? Tek çare vardı; yok saymak, silah arkadaşlarını bu kahpe silahın önüne atmamak ve sahip çıkmak.

DOĞRU YAPIYORLAR, BENİM ÖNÜM AÇIK!

Daha 2. Ordu Komutanı iken, Korgeneral Nejat Bek’in yakalama kararı çıktığı dönemde kendisine; “Siz bunları sevmezsiniz ama bence doğru yapıyorlar, dolayısıyla benim önüm açık” demediniz mi? Bana bu olayı, size yemek servisi yaparken olanlara şahit olan bir Mehmetçik anlattı. İsmi bizde mahfuzdur.

Aralık 2013’te; emperyalizmin ülkemiz ve bölgemiz hakkında geliştirdiği projeleri, Ergenekon, Balyoz ve Casusluk gibi operasyonel hukuk davalarını, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne karşı yapılan tertibi anlatmak için gittiğim Mersin’de, geceyi geçirmek üzere gittiğim Orduevi’ne, sizin gayri hukuki şekilde yasaklamanız nedeniyle alınmadım. Hangi nedenle bize Orduevlerine giriş yasağı koydunuz? Ülkemize, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve silah arkadaşlarımıza sahip çıktığımız için mi?

SACAYAKLARI KİMLERDİ?

Türk Silahlı Kuvvetleri’ni, sizin çok saygı duyduğunuzu söylediğiniz hukukla tuzağa düşürdüler. Tuzağın nedeni ise; emperyalizmin ülkemize ve bölgemize yönelik planları için Türkiye’yi başkalaştırmak ve Büyük Ortadoğu Projesi’ni realize etmekti.

Kurulan bu tuzağın sacayakları; ABD, Cemaat ve 2002’de proje nedeniyle desteklenerek iktidara getirilen AKP idi. ABD sınırsız destek verdi, AKP bu tuzağın idari ve yasal alt yapısını hazırladı, referandumu ve atamaları yaptı, Cemaat ise yargıda, poliste ve askerde bulunan ve yetkili yerlere getirilen uzantıları vasıtası ile saldırıyı gerçekleştirdi.

İMAM DA VAR, KÖSTEBEK DE!

Hukuk eğer size veya kurumunuza yönelik kumpasın bir enstrümanı olmuşsa; yapılacak en iyi mücadele, bu enstrümanı yok saymaktır. Zamanın Başbakanı Erdoğan, bunu bildiği için kasetleri ayyuka çıkan adamlarına bile sahip çıktı. Ama siz Necdet Özel, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve vatana kahramanca hizmetten başka suçu olmayan masum askerlerinize sahip çıkmadınız.

Siz Genelkurmay Başkanı olarak; “Türk Silahlı Kuvvetleri’nde imam yok” dediniz. Ayrıca; “Türk Silahlı Kuvvetleri’nin bazı mensupları ile ilgili yürütülen soruşturma ve davalara yönelik, hukuk devleti olmanın gereği olarak yargılamayı etkilemekten kaçınılmıştır” açıklaması yaptınız. Biz ise “Türk Silahlı Kuvvetleri’nde, her seviyede imam da var, köstebek de” dedik, bunun için bizi cezalandırdınız ama imamları ve köstebekleri mükâfatlandırıp, terfi ettirdiniz!

KOMUTAN KİMDİR?

Ayrıca biz Pensilvanya dahil her yerde ve ekranlarda; “Gülen Cemaati dört dörtlük karşı devrim örgütüdür. Amaçları bir askeri darbe ile yönetimi ele geçirmek, Gülen’i Humeyni örneğinde olduğu gibi yurda döndürmek ve Halife yapmaktır” dedik. Bizi belki paranoyak gördünüz ama, 15 Temmuz’da ne kadar haklı olduğumuzu sanırım anladınız, değil mi?

Kimi vardır oturduğu makama şan ve şeref verir, kimi vardır oturduğu makamın itibarını aşındırır ve beş paralık eder. Emperyalist projelerin önünü açabilmek için kafeslenmiş ve zindanlara atılmış askerlerinizi korumadınız, Cemaatin imamlarını ve köstebevklerini temizlemediğiniz gibi, terfi ettirip etkin yerlere getirdiniz. Bu yüzden; ülkemizin 15 Temmuz Darbe Girişimi noktasına gelmesinde, ağır sorumluluğunuz var. Hesabını en ağır şekilde vermeli, ayrıca benden de özür dilemelisiniz!

Bilgisi, tavrı, önderliği ve yıkılmaz iradesi ile kıtayı, birliği, uçakları, gemileri, orduları ve donanmayı peşinden gelmeye mecbur eden kimse, komutan da odur! Siz böyle birisi asla değildiniz!

Saygılar sunarım.

Türker Ertürk
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.245 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.02s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.