Ordumuz ve dimdik bir şekilde karşıladığı çaşud saldırıları
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 31 Ekim 2020, 05:31:24


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ordumuz ve dimdik bir şekilde karşıladığı çaşud saldırıları  (Okunma Sayısı 2221 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« : 01 Ağustos 2011, 15:38:06 »

Ordumuzun şu son senelerde sürekli bir kuşatma altında olduğu açık bir şekilde ortadadır.
Şanlı ordumuz, güneydoğuda terörist enikler, ve Türkiye genelinde de Ordu düşmanı kanı bozuk çaşıdlar tarafından saldırı altındadır.
K*rt teröristlerin ülkemize saldırması bizi çok şaşırtmasa da içimizde bu kadar çaşıd hainin bulunması beni ve eminim tüm otağdaki kandaşlarımı üzüyordur.
Çaşıdlarla girdiğim bazı tartışmalar sonucu, orduya belli başlı suçlamaları, pişirip pişirip tekrar yönelttiklerine şahid oldum.
Nedir peki bunlar?
Ordumuzun hainlere karşı bilerek bir şey yapmadığını iddia edenlerden tutun, ordunun bir terörü bitirmekten aciz olacak şekilde beceriksiz olduğunu söyleyenlere kadar devam ediyor.
Ordunun "darbeci" olduğunu söylemeleri o kadar ağırıma gitmedi açıkçası, çünki ordumuzun gerekli olmadığı sürece yönetime el koymadığını ve koymayacağını bizler de biliyoruz.

Ama şu an sadece şu ilk iki suçlamalara yanıt vermek gerekirse;
Ordunun terörü bitiremediğini söyleyenlerin, kendi oy verdikleri partiye öncelikle bir göz atmaları gerekir. Olağanüstü hal varken, güneydoğuda sinek uçurulmuyordu. Teröristler kendilerine saklanacak delik arıyorlardı şehirlerde, ama eninde sonunda geberiyorlardı, çünki bunları tutuklayıp mahkemelerde yargılamanın hukuk sistemimizde ne derece uzun bir süreç olduğunu bizde biliyoruz. Çaşıdlar bundan rahatsız oldular. Faili meçhul, faili meçhul diye bağırdılar, sanki ordumuz suçsuz insanları gidip orada infaz etmiş gibi.
Bundan dolayı, olağanüstü hali kaldırdılar. Asker artık şehirde görevini yapamaz oldu. Sonra, terörle mücadele etmiş gazilerimiz katil olmakla suçlandı ve içeri atıldı. Bunu alkışladılar, orduyu canilikle suçladılar.

Aynı anda, hükumet, k*rt açılımı projesini açıkladı. Açıkladı açıklamasına, ama açılım niyetine herhangi bir şey yapılmadı. Ne AKP'li politikacıların dediği gibi terör sona erdi, ne de teröristler dağdan inip teslim olmaya başladılar. İnenler ise "teslim" bile olmadı, omuzlarda kahramanlar gibi taşınarak, üniformaları ile geldiler, ve gururumuzu ayakları altında çiğnemeye çalıştılar. Çaşıdlar buna binbir kulp uydurmaya çalıştı, ardından ise Türk halkının da bundan rahatsız olduğunu görünce, kınadılar, ayıp oldu dediler. Ama sonuçta, terörü bitiremediler. Elini kolunu bağladıkları askerler ise, Terörün asıl can damarı olan şehir ve kasabalardan, teröristlerin kolayca izlerini kaybettirebildikleri dağlara doğru açıldılar. O zamana kadar ise doğudan terör neredeyse atılmıştı. Toprağı silahla koparamayacağını anlayan PKK, toprağı koparacaksa bile, cingözlükle koparmayı seçti, ve federal yapı politikasını Türkiye'ye kabul ettirmek için, Irak sınırından Türkiye'ye saldırıları çoğalttı. Genel olarak küçük karakolları hedef seçti.
Şehit haberleri geldikçe, şakirtlerin ve çaşıdların ağzı sulanmaya başladı. Çünki şehitlerin gelmesinin asıl sebebi olan AKP'nin üzerine kalacak bu haberi, ordunun başına yıkarak, ordunun ne derece beceriksiz olduğunu göstermeye çalışacaklardı.
Aynı anda, ordudan ihraç edilen nurcu ve fetullahçı subayları sürekli halkın önüne koyarak, "fişlendiklerini" ve sadece dindar veyahut karısının başı kapalı olduğundan dolayı ihraç edildiklerini iddia ettiler, ve ordunun bu işlere daha fazla zaman harcadığını söylediler.
Ama açılım kimseyi ilgilendirmiyordu, çünki unutulmuştu, aynı şu an olduğu gibi.
Ve hükumet tüm vebali sırtından bir ceket gibi attı, ve bu ceketi Ordumuzun sırtına astı. Ordumuz her zamanki gibi güçlü olmaya çalıştı ve kendisine atılan iftiralar karşısında sessiz kaldı, çünki ordudan gelen her açıklamada çaşıdlar demokrasi kartını oynuyorlardı, ordu açıklama yapamaz sivil ülkelerde diye.
Şu son Yüksek Askeri Şura'da başbakanın yanında genelkurmay başkanının oturmamasını bile bir zafer olarak karşılayan bu gözü dönmüş çaşıdlar, terörün aldığı canları, şehitlerimize kelle diyen başbakan ve onun yönetiminden başka herkesin sırtına yüklüyorlar.

Aynı zamanda, bunlar olurken süren balyoz ve Ergenekon davaları, askerlerimizin içeriye neden atıldığını bile bilmeden, çamur at izi kalsın kampanyaları sürüyordu. Yandaş medya, asılsız haberler yaparak, askerlerimizin birer hain gibi göstermekten çekinmiyordu. İnsanların orduya olan güvenleri bir bir sarsılıyordu. Bunlar olurken, ordu hala terörle mücadele veriyor, ama verilen mücadele her seferinde başımıza gelen ilk ters şeyde orduya ağır bir biçimde yükleniyordu, bunun sebeplerinin ise subaylar olduğu söyleniyordu.
Adnan Menderes döneminde başlatılmış subay düşmanlığı, devam ettiriliyordu. Komutanlar sanki PKK ile işbirliği yapıyormuş gibi gösterilip, heronlardan gelen bilgileri dikkate almamışlar gibi gösteriliyor, ordumuzun hainler tarafından yönetildiği kanısına vardırılmaya çalışılıyordu.

Görüyorsunuz, kandaşlarım. Ordumuz şu son yıllarda çok şey atlattı. Ama bu son başımızdan geçen istifalar ile beraber, görüyorsunuz ki, bıçak ordunun da kemiğine dayandı. Yapabileceğimiz bir şey yok. Tek çözüm, AKP'nin başımızdan defolmasıdır, bu da şu an için mümkün gibi gözükmüyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2011, 18:38:48 »           Ordu bu vatanın evlatlarının özü değil mi sonuçta ?.. Ancak balık baştan kokar gerçeği ile yıllardır gerektiği gibi görev yapamadılar. Engellendiler ve setler çekildi önlerine devletin türlü çaşıt unsurlarından. Yazıklar olsun kutlu ordumuzun elini bağlayan itlere !
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2011, 18:50:39 »           Ordu bu vatanın evlatlarının özü değil mi sonuçta ?.. Ancak balık baştan kokar gerçeği ile yıllardır gerektiği gibi görev yapamadılar. Engellendiler ve setler çekildi önlerine devletin türlü çaşıt unsurlarından. Yazıklar olsun kutlu ordumuzun elini bağlayan itlere !
Şakirtler ve çaşıdlar, ordumuzu kendileri ne ise o olarak göstermeye çalışıyorlar. Millet düşmanı. Şakirtlerin kimden emir aldıkları belli, liboşların da. O yüzden kendileri neyse, insanlara o yaftayı yapıştırıyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.238 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.028s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.