Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

KURT İNİ'NE GİRİŞ => TSK => Konuyu başlatan: BOZKURT KEMAL üzerinde 25 Ağustos 2009, 21:25:52Konu Başlığı: Hava Kuvvetleri Komutanı'ndan SON SÖZ
Gönderen: BOZKURT KEMAL üzerinde 25 Ağustos 2009, 21:25:52

“Son terörist ölene kadar mücadelemiz sürecektir”

Org. Aydoğan Babaoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda düzenlenen törenle görevini Org. Hasan Aksay'a devretti. Hava Kuvvetleri'nin yeni komutanı Org. Hasan Aksay, devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, “Son terörist ölene kadar mücadelemiz sürecektir” dedi.

"MÜCADELEMİZ DEVAM ETMEKTEDİR"
Hava Kuvvetleri Komutanlığı devir-teslim töreninde konuşan yeni Hava Kuvvetleri Komutanı Hasan Aksay,”TSK, 1984 yılından bu yana yasaları hiçe sayarak dağa çıkan kanlı terör örgütüne karşı silahlı mücadelesini kararlılıkla, taviz vermeden, artan şiddetle devam ettirmektedir. Hava Kuvvetleri olarak, bu mücadeledeki başarılı hava operasyonlarımız eskiden olduğu gibi kararlılıkla, son terörist ortadan kaldırılıncaya kadar sürdürülecektir. Bölücülerin hayallerini bir an evvel söndürmek için güvenliğin yanında, ekonomik, sosyo-kültürel, psikolojik harekat ve uluslar arası alanlardaki çalışmaların bir an evvel sonuçlandırılması, sorunun en kısa sürede çözümü için, en uygun hareket tarzı olarak değerlendirilmektedir,” dedi.