ATADAN MİRAS ASKER DÜŞMANLIĞI
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Eylül 2020, 05:38:17


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: ATADAN MİRAS ASKER DÜŞMANLIĞI  (Okunma Sayısı 2949 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Bozkurt 147
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 49


varlığım TÜRK varlığına armağan olsun.


« : 15 Şubat 2011, 18:42:58 »

          Yedek subay Kubilay’ın başını kesen... Girit’teki kamplarda İngiliz ve Yunan subayları tarafından eğitilen Bedrani (ve Nakşibendi) tarikatının temsilcisi Derviş Mehmet. Manisa’yı düşmana satan, 9 Eylul 1922 gününün sabahı da Yunanistan’a kaçan Manisa Valisi Hüsnüyadis adıyla namlı Hüsnü Efendi’nin kuzeni Derviş Mehmet.           

            Bilin bakalım bu yobaz katil kimin dedesidir?           

            İddia şudur. Bu yobaz katil ordunun komutanlarına, “Otur oturduğun yerde. Sen benim memurumsun” diyen adamın dedesidir. Şu günlerde iyice şımarıp, azıtan, burnu havalarda gezen adamın. AKP-Cemaat iktidarında, bizzat Nakşibendi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Devlet Bakanlığına ve Başbakan Yardımcılığına yükseltilen Bülent Arınç’ın! 

            Orduyu lekeleme oyunlarıyla, ordu bana süikast yapacak iftiralarıyla ağlayıp sızlayarak, kendisini acındırmak için vaveyla koparan ayni Bülent Arınç değil miydi? 

            Oynanmakta olan oyunları hala anlamadınızsa... Ordusuyla, Türkiye Cumhuriyeti’nin düşürüldüğü durumu hala algılamadınızsa... A. Nedim Çakmak’ın “İşgal Günlerindeki İşbirlikçiler: Hüsnüyadis Hortladı” başlıklı kitabını okuyunuz. 

            Hortlayan Hüsnüyadis, AKP’de Şeriat politikasını yönlendiriyor! 

            Ülkenin düşmandan kurtuluş yıllarında... binbir güçlükle, yokluklar içinde çağdaş reformların başarıldığı yıllarda, düşmanla işbirliği yapan vatan hainlerinin söylediklerini unutmayınız: Şapka giyen kafirdir, din elden gidiyor, saltanatı geri getireceğiz, yakında Şeriat’a dönülecek diye bağıranların torunları şimdi meydanı boş buldular. Ordu ve Laik Cumhuriyet’e karşı, ülkenin varlığına karşı ümmetçiliğin cihadını açtılar. 

            Bülent Arınç televizyonda utanıp arlanmadan milletin yüzüne baka baka, “(Süheyl) Batum’u kurtarmak için beni hedef gösteriyorlar” diyebiliyor. 

            Ordu hakkında, ordunun generalleri hakkında, “(...) Türkiye bunların zamanında bir savaşa falan girmemiş. Yoksa bunların savaşacak halleri yok. Askerlikten başka herşeyi yapmışlar” diyen Bülent Arınç değil de bir başkası mıydı? 

            Bülent Arınç, olayları sapıtarak kimi aldatmaya çalışıyor? 

            Derviş Mehmet’in Yedek Subay Kübilay’ın boynunu bağ bıçağı ile kestiği günden bu güne 81 yıl geçti. Yobazın orduya, laik sisteme, cumhuriyete karşı bu kadar zamandır güttüğü kin, AKP-Cemaat iktidarıyla gün yüzüne çıkmış bulunuyor. 

            Manzara budur. Ülke olarak, yurtdaş olarak hainlerin kucağına düşmüş bulunuyoruz.

ALINTIDIR

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KAN KOKSUN BURAM BURAM. KAN, KAN, KAN...!
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2011, 19:55:09 »              Evet o da onlardan biri sadece ne diyelim ?.. Bunlar artık aştı gerçekten aştı ben bir şey demiyorum onlara ama diyeceğim hala onları candan savunan ben Türküm diyen kişilere. Yazıklar olsun !!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2011, 20:00:19 »

Ben çok merak ediyorum Acaba başka ülkelerde de bizde olduğu gibi bu derece mankurtlaşmış varmıdır? örneğin mankurtlaşmış bir ingiliz, mankurtlaşmış bir rus, yada çinli, amerikalı varmıdır?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2011, 20:16:42 »

Bunlar Mankurt işi değil, içimize yerleşmiş olan kanıkırık piçlerin işleridir, Türk olduğunu bilen kişlerin bu günkü Devre başkaldırısının nasıl olması gerektiğini kanı ona dikte eder. Türk asla Milletine yapılanları affetmez, kendisine yapılana belki hoş görü gösterebilir ama Milletine asla.

Bu yönetimin gerilerden gelen bir asker düşmanlığı mevcuttur, Bu müslüman olan şıh sait itinin darağacında sallandırılmasından önce Cumhuriyetin ilanı ile başlar, bunlar asıl Cumhuriyet düşmanıdırlar neden peki derseniz  Cumhuriyet Dincilerin taasubunda olan Hilafete son vermiş ve halifeliği bitirmiştir. O gün ile bütün sözlerin bağlamındaki Halifenin işi bitmiş Söz Cumhuriyetin olmuştur, kuyruk acıları buradan gelir. Daha sonraları ise irtica yasaları yürürlüğe konarak bu dinci gurubun halk üzerindeki hakimiyetine sınır konulmuştur.

Cumhuriyet herhangi bir dincinin kabul edebileceği yönetim şekli değildir, Onlar başıbozukluğu severler bu yüzden de Cumhuriyetimize kurulalı beri düşmanlık beslemektedirler ki bu  bu düşmanlıkları silsileyi takip eder.
Adnan Menderes denen Gavatın iktidarı ele geçirmesi ile o zamana kadar sinmiş olan bu yavşaklar guruhu yeniden palazlanarak Menderesin bir köpek gibi asılmasına kadar varacak olan olaylara da sebebiyet vermişlerdir.

1968 Gençlik olayları ile başlayan devrimci daha doğrusu kendilerini öyle sanan Kominist uşaklarının Türkiye gündemini 12 yıl meşgul edecek ve Kardeş kavgaları ile geçirecek oldukları o günlerde bu dinci kesim gerçekten bilinçli olarak geriden geriden palazlanarak bir güç olma yolunda maddi ve manevi olarak kendilerini sağlama almışlardır. Bizler vatan aşkıyla Toprağa bir göz damlası gibi düşerken onlar işte bu günlerde ne yapacaklarını Milli görüş adı altında planlamaktaydılar. Ve olan oldu İşte sahnedeler, bunları alaşağı edecek güç şimdilerde Kağıttan Kartona benzetilmektedir, öylemidir değilmidir çok yakında göreceğiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.238 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.