Afrin'deki Askerlerimize Mektuplar
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 24 Ocak 2020, 09:26:20


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Afrin'deki Askerlerimize Mektuplar  (Okunma Sayısı 1775 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AttilaHunTürk
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.923


« : 07 Mart 2018, 16:52:58 »

                    

  Kahraman asker,  Afrin'in Taşını Toprağını Sikin !

Papaya diz çöktürtüp tekmeleyen Avrupa Hun'unun lideri Atilla'nın kanını taşıyan, Çin'e göt korkusundan sekiz bin kilometrelik duvar ördüren, Avrupa'ya korku salan, yıkılmaz denilen kalenin altını oydurup çökerten, büyük coğrafyalara hükmeden dünyanın ilk düzenli ordusunun kahraman askerlerine...

İçinizdeki kini ve ateşi kaybetmeyin. Türkiye'yi parçalamak isteyen teröristlerin ve uşaklık ettikleri batılı devletlerin heveslerini kursaklarında bırakın. Oradaki teröristlere acımayın. Afrin'de sivil-terörist ayrımı yapmaya kalkmayın. Taş üstünde taş, baş üstünde baş bırakmayın. Ortalığı yıkın, ele geçirdiğiniz yerleri yağmalayın, yağmalamayacaksanız ateşe verin. Rüyalarınızda bile Afrin'i yok ettiğimizi, intikamımızı aldığımızı görün.

Kimseye de acımayın. Unutmayın damarlarınızda, savaş sonrası yakaladıkları çocuklara düşman artığı deyip onları atlarla çiğnettiren kahraman Türk hakanı Timur atanın kanı dolaşmaktadır.

Afrin'i yok edin ve Türkiye'ye döndüğünüzde hainleri nasıl yakaladığınızı gururla anlatın.


Türk Tanrısı size güç versin ve savaşlarda can veren atalarımızın kutsal ruhları yanınızda olsun. Her şeyden önce intikam ateşiniz hiç sönmesin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 8.989


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 08 Mart 2018, 22:23:45 »
Gökteki Tanrının yeryüzünde ki gölgesi, onun keskin kılıcı, motunun eri sen korkusuz yiğit Mehmetçik bütün selamlarım sana size olsun, Tanrının gölgesi  üzerinizden eksilmesin, kahpelerin kurşunları size değmesin, cephede siz kürtler ile savaşırken bizim varlığımız size armağan olsun unutmayın bunu bütün yüreğimizle seninleyiz Bozkurtum!

Sen, siz binlerce yıllık bir ırkın yıkılmaz evladı olarak tarihte düşmanlarınıza öyle dersler verdiniz ki işte bu yüzden karşınıza adam gibi çıkacak yürekleri kendilerinde bulamıyorlar ve taşeron piçler ile seni yıkmanın hesabını yapıyorlar, biliyorum ki bunun bilincindesiniz. Daha dün 15 temmuz denen kahpe kasığından fırlamaların tertipleyip icraya koymaya çalıştıkları o geceyi unutmadık, unutmadınız.  O gece bütün düzen tertibat seni yoketmek içindi, yıllarca iktidarında 15 temmuz gecesine gelmeden evvel bu şerefsiz vatan haini güruha yardım ettiğini en azından göz yumduğunuda gördük, işte bunun içindir ki sen onun bunun değil sadece ama sadece yüce Türk milletinin yıkılmaz armadası askeri, Mehmetçiğisin!

Dikkat et sana bişey olmasın, karşındakine asla acıma elinde silah varsa, boyu kamyon tekerine denk geliyorsa elinde silahı ile karşına çıkan sana senin geride bıraktıklarına acımaz yiğidim, sende onlara acıma! Ata topraklarındasın, dilin kemiği yok ağzı olan konuşuyor, eline çubuğunu alan her hangi bir televizyon kanalında  senin adına ahkam kesip plan yapıyor buralarda da senin düşünceni biz biliyoruz mehmedim, yola çıkarken haykırdın ya KIZILALMAYA diye, evet hedef  Kızıl elma!!

Bildiğinizi hissediyorum, kanınız la Afrini vatan yaptınız, ne arabı ne kürdü Afrin Türk yurdu. Oralar YIVA ların öz yurdu değilmiydi daha düne kadar ki son yüz yılda orada kalan ırkdaşlarımızın çektiği acılarıda biliyoruz biz, dikkat et oralardaki araba kürde onlar senin kardeşlerin değildir, TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA KARDEŞİ YOKTUR olmamıştır tarihimizde. Arap kalleş kürt kahpedir!!

Tanrıdan dileğim size olan bu içimden geçenleri  yazdığım satırları okursunuz MEHMEDİM, Vatan size minnettardır Türkiyeden size Türkçe dualarımızı iletiyoruz, bütün dualarımız sizinle, ‘’ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN’’ TANRI TÜRKÜ KORUSUN, NE MUTLU TÜRK DOĞANA, NE MUTLU SİZE!!

Veysel TOP turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Karluk Han
Ötüken'den yayılan KAN
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 490


Tanrı Türkü Korusun


« Yanıtla #2 : 08 Mart 2018, 22:57:03 »Tanrı dağlarından Kâinata yayılan asaletin evlatları

O topraklar zaten bizimdir. Ayak basarak Türk'ün gücünü 7 milyara gösterdiniz. Bu mücadele sadece ve sadece vatanın içindir asıl Türk askeri.
Hangi din ve mezhepten olursa olsun damarlarında taşıdığın kutsal cevherin olduğunu unutma. Gücünü yüreğinden al. Çünkü Türk'ün gücü yüregindedir. İnancın sadece sonsuza dek zafer olmalıdır. Türk'te yenilmek inancı yoktur. Türk'ün bakışı bile zaferdir. Sıktığın kurşun Türk'ün düşmanına ölüm vatana hayat getirsin.
Tanrı Türk'ü korusun ve yüceltsin...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Tanrı dağları Bozkurdu
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 12 Mart 2018, 14:53:05 »

ŞANLI TÜRK ORDUSUNUN BOZKURTLARINA!

Şanlı Türk Ordusu bu zamana kadar nice savaşlara girmiştir. Bu savaşlarda kaybettiği de olmuş fakat her seferinde daha güçlü olarak ayağa kalkmasını bilmiştir. Ona diş bileyen çakalları her seferinde adeta bir Bozkurt edasıyla hallaç pamuğuna çevirmiştir, karşısında durmaya yeltenen itlere haddini bildirmiştir. Türk evladı için konu vatansa hiçbir şey önemli değildir. Vatanın bir karış toprağını vermemek için, bayrağının ilelebet dalgalanması için, soydaşlarının kılına zarar gelmemesi için yeri geldiğinde can alıp can vermemekten çekinmemiştir. Dünya'da Türkler kadar fedakar bir millet daha yoktur. Biz İstiklal Savaşı'nda bunu yeterince kanıtladık. Siz 'Önce Vatan' diyip geride gözü yaşlı anasını, kundaktaki bebeğini bırakan bir milletin evlatlarısınız. Bu millet her daim sizin arkanızdadır. Bu millet karşılığı ne olursa olsun size bütün fedakarlıkları yapmaya hazırdır.

Savaşta düşene acınmaz. Düşene acıyanlar kaybeder. Savaşta acımasız olunmalıdır! Sivillerin canını düşünmeyin. Kimse sizden önemli değil. Sizin orada ayağınıza taş değse bu milletin bağrı sızlar. Acımayın; karşınıza kim çıkarsa çıksın ezin, parçalayın. TÜRK ORDUSUNA KAFA  TUTMAYA ÇALIŞANLARIN KAFASINI KOPARIN! Kimse bizimle boy ölçüşemez. Türk'ün Türk'ten başka dostu olmadığını sakın ha sakın unutmayın. Geçmişte bizi arkamızdan vuranlara karşı dikkatli olmak gerekir. Onlara karşı gaflet göstermeyin.

Yüce Motun Yabgu'nun Kahraman Ordusu! Afrin'in taşını toprağını sikin. Taşın üstünde taş koymayın. Başlıya baş eğdirin, dizliye diz çöktürün. Onlarca yıldır mehmetlerimizi şehit edenlerin anasından emdiği sütü burnundan getirin. Türk'e kafa tutmanın bedelini ödetin!


Ey Türk vur, vatanın bakirlerine
Günahkar gömleği biçenleri vur
Kemikten taslarla şarap yerine
Şehitler kanını içenleri vur

Vur güzel aşıklar cenazesinden
Kırmızı meşaleler yakanları vur
Şehvetin raksına yetim sesinden
Besteler şarkılar yapanları vur

Vur o katlin kızıl sapanlarıyla
Dünyaya ölümler ekenleri vur
Vur zulmün o kanlı urganlarıyla
Bir kavmi iplere çekenleri vur

Vur aşkın ve hakkın zaferi için
Vur dünya bak senden bunu istiyor
Vur yerde bak tarih senin seyircin
Vur gökten bak Allah sana vur diyor

Vur çelik kolların kopana kadar
Olanca aşkınla şiddetinle vur
Son düşman son kızıl ölene kadar
Olanca aşkınla kuvvetinle vur

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.084 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.049s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.