19 Eylül Gazileri anma.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 05 Haziran 2020, 21:14:49


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: 19 Eylül Gazileri anma.  (Okunma Sayısı 7475 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Gümüş Kurt
Ziyaretçi
« : 19 Eylül 2010, 10:42:55 »Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 19 Eylül 2010, 16:58:58 »

Gazilerimiz bizim onurumuzdur.Ancak bu onuru onlara ne kadar yaşatabiliyoruz o tartışılır. Belli günlerde tv kanallarının reytingini artırmaya yönelik üç beş dakikalık hatırlanışlar mı? siyasi partilerin söylemlerinde oy artırmaya yönelik basma kalıp laflar mı gazilerimizin onurunu yükseltiyor.Hiç biri. Hızla federe bir etnik mozaikli islam devletine sürüklenirken, gazilerimiz ne için hayati uzuvlarını kaybettiğini sorgular hale gelmektedir. Bu düşünce TÜRK gençlerinde yayıldıkça,vatan savunmasıda onurunu yitirmeye başlayacaktır. Amaçlanan da budur zaten.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 19 Eylül 2010, 17:03:39 »
ŞEHİTLERİMİZ ve GAZİLERİMİZ BU ÜLKENİN HARCININ ÇİMENTOLARIDIR, ÇİMENTOSUZ BİR HARCIN NASIL OLABİLECEĞİNİ BİLİYORSAK, İŞTE ŞEHİTLERİMİZ ve GAZİLERİMİZİN DEĞERİNİ O ZAMAN ANLARIZ.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Ülgen Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 357


Tengrici Atsız Ata Çerisi


« Yanıtla #3 : 19 Eylül 2010, 18:27:52 »

Hakettikleri şekilde onurlandırılmasalarda... Sanki bir kaza sonucu sakat kalmış engelli bir insanmış gibi... Televizyonlarda isimleri sadece 30 saniye geçsede... Ne yazık_ki sadece TSK'nın sahip çıktığı Gazilerimiz bu ülkenin isimsiz kahramanlarıdır._Gaziler günü kutlu olsun.
Y.N.: Türkçemize dikkat edelim. Gümüş Kurt


Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Gümüş Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 19 Eylül 2010, 18:42:47 »

Lahmancuncu İbrahim'in pisliklerini, Behlül'ün fantezilerini, Seda sayan'ın yeni sevgilisini, kimin kiminle beraber olduğunu saat başı hatırlatırlar. Satılmış basın ile gazilerimizi ancak 1 dakika görebiliriz.

Başbakan böyleyse zaten...

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.vidivodo.com/394213/basbakan-yaygara-krizi-_-haber-videosu


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
hun_turk58
or-ok-on
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 419


Rehber KAN, hedef TURAN


« Yanıtla #5 : 19 Eylül 2010, 19:17:26 »

Tüm gazilerimizin gününü kutlarım, Tanrı'dan esenlikler dilerim. Kolay değildir tabii, bedeninin bir parçasından olup, kimseye muhtaç olmadan hayata tutunabilmek. Bu nedenden ötürü devlet, kendisi ve milleti uğruna çarpışıp canından olan şehit ailelerini, uzuvundan olan gazileri kimseye muhtaç etmeden onurluca yaşamını devam etmelerini sağlamaya mecburdur. Hiç bir gazi veya şehit ailesi, şehit hanımı ve çocukları, muhtaç bir yaşam sürdüüremez. Buna göz yummak, onursuzluk olur.

Tayyipin yukarıdaki sözlerini, yıllar önce AKP'li bir agabeyime söylemiştim. Hani şu, şehide ve ite söylenen sözleri. Verdiği yanıt, bu sözleri söyleyen kişiyi anında asarlar, yaşatmazlar oldu. Tayyipin bunu söylediğine inanmadı. Ancak, günden güne yapılan yayınlarda bu sözlerin gerçekliği ortaya çıkınca, bu agabeyim bu sefer de, agzından kaçırmış olabileceğini, kötü niyeti olamayacağını söyledi. Sonuçta bu gibi kişiler, neye inanmak istiyorlarsa ona inandıklarından, düşüncelerini değiştirmemiz olanaksız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

--"Biz dogrudan dogruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanagı Türk toplulugudur. Bu toplulugun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluga dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur." Atatürk
Kagan_Bahadir
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 19 Eylül 2010, 21:55:03 »

Gaziler televizyonda kendilerine ayrılan bir dakikalık görüntülerde bir konudan dert yandılar ki içim acıdı ve utandım. Bildiğiniz gibi gaziler, toplu taşıma araçlarına ücretsiz biniyor. Bu durum kimi dolmuşçuların sözlü sataşmalarını doğuruyormuş. "Bedavacılar geldi" türünden aşağılayıcı sözlere maruz kalıyorlarmış. Sanki Singapurlular için gazi olmuşlar gibi, içi vatan aşkıyla yanan gazilerimize böyle sözler söylenmesi içimi acıttı.
Vatanı gazete adı, ülküyü kız ismi sanan soysuzlar, gazilerimizi hor görüyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 19 Eylül 2010, 22:01:33 »

Gaziler, Türk milletinin onurudur.

Yüce Türk Milletinin bekaası için canını hiçe sayarak o kutlu mertebeye ulaşan Gazilerimizin günü kutlu, onları ise namerde muhtaç edecek duruma düşürenlere bu kutlu gün zehir olsun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Oğuz Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 784« Yanıtla #8 : 19 Eylül 2010, 22:05:03 »

Gazilerimiz için çok söz söyleye bilirsiniz, bu sözlerin hepsinde haklısınız, fakat bana kalırsa savaşın izlerini ruhunda ve bedeninde taşımış, yüce Türk ırkının, yüce çocuklarıdır onlar, kolunu, bacağını, savaşta kayıp etmiş kimseler değil, onlar hepsi birer zaferdirler, onlar ki zaferin izlerini vücut ve ruhlarında taşırlar, onlar savaşçı Türk ırkının mabed niteliğindeki yapıtlarıdır.

Fakat bu yapıtlar şu anda bilinçli bir şekilde yıpratılıyor, birileri bu milletin göğüsündeki madalyaları gazileri koparıp almak istiyor, ama unuttukları şey onlar normal bir insan değil, onlar insan olma denilen olgunun üstündeki fedakarlıklarıyla, birer kahramanlardır, onlar birer zaferdirler, Çannakale neyse gazi Veli odur,Sakarya neyse gazi Orhan odur, onlar o zaferleri vücutlarıyla kazanmış ve tarihe sığmayacak fedakarlıklar göstermiş insan olmanın çok ötesine gitmiş insan üstü kahramnalardır, çünkü normal insanlar parmaklarındaki çizikleri bile sorun ederken, onlar kopan vucütlarına aldırış etmeden savaştılar, onlar insanın vucüttan çok ruh olduğunu ispatlıyan zaferler onlar Türk gazisi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler düşmanın kaç kişi olduğunu değil, nerede olduğunu sorar!
tuvanturk
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 61« Yanıtla #9 : 19 Eylül 2010, 22:17:32 »

Bu vatanın; her karış toprağını, canı pahasına savunan ve bu uğurda kanını döken büyük kahramanlarımızın günü kutlu olsun.Gazilerimizin kutlu günü uyduruk sevgililer günü kadar ses getirmiyor ve duyulmuyorsa aşılacak çok tepe,biliçlendirilecek çok insan var demektir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bütün Türkler Bir Ordu...
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.058 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.