En azından Türklük kurtulana dek birlik olalım
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 21 Ekim 2020, 11:12:18


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 [2]
  Yazdır  
Gönderen Konu: En azından Türklük kurtulana dek birlik olalım  (Okunma Sayısı 5868 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 28 Temmuz 2010, 01:13:22 »

Gerçekçi olalım durum çok ciddi
Şu anda 1919 dan buyana 2. varoluş mücadelemizin içindeyiz.

Madem durumun vahametini ve ciddiyetini bu kadar kavradın. Ülkücü oluşumlara giderek; yaptıkları Türk milliyetçiliğinin yanlış olduğunu hiç söyledin mi?

Ümmetçilik adı altında müslüman herkesi Türklüğe zararı olsa da kardeş görenlere de bunları hiç söyledin mi?

Bu ülke de hiç sesi çıkmayan da sözleri dinlenmeyen de maalesef Türkçülerdir. Lakin, her nasılsa Türkçülerin sesine kulak vermeyip nasihat vermek için kuyruğa girenin de haddi var hesabı yoktur...


Tanrı, Türkçüler haklıymış keşke onları dinleseydik diyeceğiniz günlerden bizi korusun. Lakin, durumumuz da ne yazık ki oraya doğru gidiyor...

Ve hala siz de bize akıl vermeye çalışıyorsunuz!..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Batur Alp
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 28 Temmuz 2010, 08:53:45 »

Türk soylu olmaları onlara bir nebze saygı duymanızı sağlayamıyor mu ?(ümmetçi olsun ne olursa olsun)


Biz Türklüğü ve Türk milletini acun üzerindeki bilumum varlıklardan yüce tutan Türk ırkçılarıyız. Lakin, milletimizi bütün kavramlardan üstün tutmamız hainliğe karşı göz yummamız anlamına çekilemez!

Türk ırkı acunun en ulu ırkıdır. Fakat, onun içerisinde de her çağda hatırı sayılı şekilde bir hain kitlesi barınır. Günümüz Ümmetçileri destekçileri oldukları siyasi görüş sebebiyle çağın hain yuvalarından birisini teşkil etmektedir.

Akp lanetinin ülkemize getirdiği fesatların varlık nedeni, hayata taassup ile bakan kafasız softaların egemen din tacirlerinin piyasaya sürdüğü fikir ve projelere karşı kayıtsız şartsız şekilde iman etmeleri ve siyasi temayüllerini din kılıfıyla örtülü ihanet odaklarına yöneltmeleridir. Ümmetçilik ülküsü yıkılmadığı sürece ihanet perdesinin Türk milletinin önünden kalkmayacağının gerçekliği sabitken ve Ümmetçilerin ekserisi 1 numaralı hainken, sadece Türk soylu olmaları nedeniyle onlara yakınlık duymamız akılsızlık, budalalık hatta gerizekalılıktır.

Namusuna göz dikerek tecavüze yeltenen veyahut tecavüz etmeye yeltenene çanak tutan birisini sadece Türk soylu olduğu için bağışlar mıydın?

Cevabın muhtemelen ''hayır'' olacak?

O halde, kişisel namusun için güttüğün bu şerefli eylemi, ırki namusumuz söz konusu olduğunda göz ardı etmenin tevilini bizlere yapabilecek misin?

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Dodurga-Avşar-Eymür
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 388« Yanıtla #12 : 28 Temmuz 2010, 14:22:30 »

Türkçülerin kendi aralarında birlik olmaları başka bir şeydir Türkçülerin ümmetçilerle birlik olması başka şeydir. Bu ikincisi Türkçülüğü bıraktıkları anlamını taşır.
Batı Anadolu'ya gelen kürtlerden biz rahatsızlık duyuyoruz ama elin kardeşçisi ümmetçisi bilakis mutlu olur. "Aman ne hoş halklar kaynaşıyor" der. Dolayısıyla onlarla ittifak mümkün değildir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bazı şahısları sevmediğim için beni hiçbir kanun, hiçbir mahkeme mahkûm edemez. ben herkesin sevdiği insanları sevmeğe mecbur değilim.
BOZKURT KEMAL
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 300


Yaşadıkça Türkçüyüz Hedef Turan.....


« Yanıtla #13 : 28 Temmuz 2010, 15:20:35 »

Ümmetçilerle zaten olmaz,Milliyetçi geçinenlere gelirsek En iyi örnek Milliyetçi geçinen görünen parti  bile kürtlerden gelebilecek oy uğruna ''Bin yıllık kardeşliği yaşa ve yaşat '' adı altında mitingler yapıyorlar kürt vekiller ne kadarda ağır konuşsada yutuyorlar görmezden geliyorlar, kürt piçler bu kadar ırklarına sahip çıkmalarına rağmen bunlar kardeşlik türküleri tutturuyorlar bu durumda çok zor kandaşım kimle nasıl birlik olacaksın kimse silkinip kendine gelmediği sürece zor Türküm Türkçüğüm vede Atatürkçüğüm bile diyemiyorlar artık ... T.T.K
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
 
Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
atillaosman
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 4


« Yanıtla #14 : 28 Temmuz 2010, 20:38:40 »

Bu konuda son söyleyeceklerim şunlardır.
1.   Mücadele edecek herkes tam bilinçli olacak diye bir şey yok.İsteyen herkese göre bir görev bulunur.
2.   Siz tam bilinçlisiniz ben az bilinçliyim.Beni niye kaybedesiniz ?
3.   Sorunlar öncelik sırası dikkate alınmasa  çözülemez.Birnici öncelikli sorunumuzda mutabıkmıyız ?
4.   Bu mücadelede nitelik kadar nicelikte önemlidir.Her ne sebeple olursa olsun,düşmanla mücadele etmek istiyeni kaybetmek akılsızlıktır.
5.   Dinle ilgilenmemeyi anlarım fakat dinden nefret etmek sapıklıktır.Bunlar sapıklıklarını komünizm veya Türkçülük’le giydirerek gizlemek ve bu ortamları kullanarak sapıklıklarını içlerinden dışarı  kusarak masturbasyon  yapmaktadırlar.Bu asalaklar hiçbir görüşe hizmet edemezler.Hiçbir mücadeleye destekleri fayda sağlamaz.

Selamlar
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 28 Temmuz 2010, 20:41:26 »

Bu konuda son söyleyeceklerim şunlardır.
1.   Mücadele edecek herkes tam bilinçli olacak diye bir şey yok.İsteyen herkese göre bir görev bulunur.
2.   Siz tam bilinçlisiniz ben az bilinçliyim.Beni niye kaybedesiniz ?
3.   Sorunlar öncelik sırası dikkate alınmasa  çözülemez.Birnici öncelikli sorunumuzda mutabıkmıyız ?
4.   Bu mücadelede nitelik kadar nicelikte önemlidir.Her ne sebeple olursa olsun,düşmanla mücadele etmek istiyeni kaybetmek akılsızlıktır.
5.   Dinle ilgilenmemeyi anlarım fakat dinden nefret etmek sapıklıktır.Bunlar sapıklıklarını komünizm veya Türkçülük�e giydirerek gizlemek ve bu ortamları kullanarak sapıklıklarını içlerinden dışarı  kusarak masturbasyon  yapmaktadırlar.Bu asalaklar hiçbir görüşe hizmet edemezler.Hiçbir mücadeleye destekleri fayda sağlamaz.

Selamlar


Türkçüleri, sizin gibi dinlerini dillerini dolamadıkları ve sahte müslüman olmadıkları için dinsizlikle itham etmek dışında açık bulamıyorsunuz dimi?

Say lan 32 farz'ı desem sayamazsın, ama iş ahkam kesmeye gelince din uleması kesilirsiniz başımıza...

Atıldın!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TANRI-KUT METE
Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 28 Temmuz 2010, 20:55:47 »

Bu konuda son söyleyeceklerim şunlardır.
1.   Mücadele edecek herkes tam bilinçli olacak diye bir şey yok.İsteyen herkese göre bir görev bulunur.


Bilinçli olmayan adamın aramızda yeri yok.. Ülkü ocaklarının içi o bilinçsizleri içine alma olayı yüzünden esrarkeşler ve tinercilerle doldu taştı.. Ben bir tinerciye "ülküdaşım" demem!


2.   Siz tam bilinçlisiniz ben az bilinçliyim.Beni niye kaybedesiniz ?


Eğer etniklere kardeşim diyorsan.. Dini Türkler arasında ayrım olarak kullanıyorsan. Bilinç paçandan aksa yanımızda yerin yok..

Bunlara uyuyorsan eğer en has dava arkadaşımızsındır..


3.   Sorunlar öncelik sırası dikkate alınmasa  çözülemez.Birnici öncelikli sorunumuzda mutabıkmıyız ?


Öncelikli sorunumuz vatanımızın bekaası ve Türkiye'de yaşayan etnik kırıntılar.. Eğer Türk soylu olmayan tüm soysuzları düşman olarak kabul ediyor ve onlar sorun olarak görüyorsan buyur gel başımızın üzerinde yerin var..


4.   Bu mücadelede nitelik kadar nicelikte önemlidir.Her ne sebeple olursa olsun,düşmanla mücadele etmek istiyeni kaybetmek akılsızlıktır.


Düşmanla mücadele edecek olanları ayırt etmek lazım. Örneğin k.rtlerin de Çanakkale'de bizimle beraber çatıştığını söyleyen soysuz aydınlar mevcuttur. Toplumumuzda da genel kanı bu yönde..

Demekki düşmanla mücadele etmek yetmiyormuş. Aynı kandan, aynı soydan olmak gerekli. Türk olan bütün herkesi aramızda görmek bize kıvanç duyduracaktır..


5.   Dinle ilgilenmemeyi anlarım fakat dinden nefret etmek sapıklıktır.Bunlar sapıklıklarını komünizm veya Türkçülük’le giydirerek gizlemek ve bu ortamları kullanarak sapıklıklarını içlerinden dışarı  kusarak masturbasyon  yapmaktadırlar.Bu asalaklar hiçbir görüşe hizmet edemezler.Hiçbir mücadeleye destekleri fayda sağlamaz.


Bizler dinden nefret etmiyoruz. Kandaşlarımızın arasında yoğunlukla Müslüman var. Deist olanımız var. Hristiyan olanımız var. GökTanrı inancına mensup olan kandaşımız var.

Biz şayet burada sorunsuz bir biçimde konuşuyorsak ve meselelerde ortak nokta bulabiliyorsak eğer aramıza dini sokmamızdandır. Araya din girdiği sürece her zaman sıkıntı doğacaktır. Ben bir Müslümanın namaz kılmasına da karşı değilim; bir Hristiyanın pazar günleri ayin yapmasına da..

Beni ilgilendirmez çünkü. Onun hesabını ben sormayacağım. Günah ve sevap işlerine de bakmıyorum. O halde? Benim üzerime düşen görev milletimin bekaasını sağlamak ve onu hakettiği en yüce noktalara ulaştırmaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 28 Temmuz 2010, 21:05:49 »

içlerinde hala gizli ümmetçilik taşıyıp TÜRKÇÜ'lere kıyıdan köşeden laf atmaya  çalışanlara, bu ümmetçilerin başının 8 yıldır yaptıkları icraatları duyuralım otağımızdan..
ilk defa bır basbakan tezkere gecmezse memura maas odeyemeyız dedı.
ılk defa bır basbakan ekonomı buyurken ıssızlık arttı dedı.
ılk defa carı acık verılırken dovız kuru arttı.
ılk defa bır basbakan zam ısteyen memura IMF yı ıkna edın dedı.
...ılk defa domuz kesımlık hayvanlar arasına alındı
ılk defa bı basbakan toprak satılıyorsa alıp goturmuyorla ya dedı
ılk defa bır camı kılıseye cevrıldı
İlk defa bir başbakan ya müslümansınızdır ya Laik dedi
ılk defa turk askerının basına ABD guclerınce cuval gecırıldı. ilk defa ıletısım sektorunun tamamı yabancıların elıne gectı.
ılk defa tarımsal uretımde dıs tıcaret acıgı ortaya cıktı.
ılk defa bır bakan cıftcılere gozunuzu toprak doyursun dedı.
ilk defa bır basbakan cıftcıye ananıda alda gıt dedı.
ılk defa bır basbakan sehıt zıyaretınde askerlık yan gelıp yatma yerı değildir dedı.
ılk defa bır basbakan terörist başına sayın dedi
ılk defa bır basbakan şehide kelle dedi
oğlu pırlanta işine girince gıda ve sağlık sektorunde bıle KDV varken pırlantanın KDV sini 0 yaptık dedi ilk defa bir basbakan 300m lık bır gemıye gemıcık dedı.
ılk defa bır basbakanmuhalif gazetelerını okumayın televızyonlarını acmayın dedı.
ılk defa bır basbakan Ataturkce dusunen ınsanları dınsızlıkle sucladı
ılk defa bır basbakan ıcın cumhurıyet mıtınglerı yapıldı.
ılk defa bır halk kendı laıklıgınden ve ozgurlugunden korktu.
ılk defa bır basbakan borc yıgıdın kamcısıdır dıyerek borclanmayı basarı olarak gosterdı.
ılk defa enflasyon yuzde 10 artarken pancar fıyatları 99 kurustan 88 kurusa gerıledı.
ilk defa bır başbakan özelleştirme adı altında butun devlet kurum ve kuruluşlarını sattı hemde israil abd ve yunanıstanın ıçınde bulunduğu ulkelere
ilk defa bu başbakan donemınde teröristler davul zurna ıle karşılandı
ihmal yuzunden ölen işçilerımıze bu işin kaderınde var dedi (kadere bu kadar ınandığı halde yuzlerce koruması var)
İlk defa bır başbakaninsanların yatak odalarına ve yapacağı çocuk sayısına karıştı...
ilk defa bir başbakan kendi ülkesınınde bölündüğü Bop projesının eş başkanı olduğunu ıtıraf etti
Erbakan bile Akp yi siyonistler kurdu dedi...
Barzanı ve Talabanı ıle kol kola girdi
Din islam Müslümanlık dedi rekor sayıda kilise açtı
2002 deki seçimlerden once dokunulmazlıkları kaldırıcam ded bir daha adını bıle anmadıi
ilk defa bır hukumet ordu ıle bu kadar uğraştı
ANLAMADINIZ !!!!
Ve daha bir sürü şeyy....
BU ADAM AÇIK AÇIK SÖVSE SİZE YINE ANLAMAZSINIZ !!!

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BOZKURT KEMAL
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 300


Yaşadıkça Türkçüyüz Hedef Turan.....


« Yanıtla #18 : 29 Temmuz 2010, 02:01:12 »Alıntı
Türkçüleri, sizin gibi dinlerini dillerini dolamadıkları ve sahte müslüman olmadıkları için dinsizlikle itham etmek dışında açık bulamıyorsunuz dimi?Bu laf gerekeni söylüyor,bunlardan binlerce var biz bunlar gibi değiliz olmayacağız da bizi bilen bilir bunlar bilmesede Allah bilir şerefsiz devşirmeler dolaşıp dolaşıp geliyorlar.
                                      T.T.K
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
 
Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Sayfa: 1 [2]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.235 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.