Otağa Esenlikler
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 29 Eylül 2020, 03:17:46


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Otağa Esenlikler  (Okunma Sayısı 5488 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Alpkurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 11« : 21 Ağustos 2014, 19:38:09 »

Hepinize selamlar saygılar olsun kandaşlarım.Kendimi tanıtmak istedim öncelikle.İşin açığı ve tam olanı şu şekilde : Ülkemizin içinde bulunduğu durumu hepimiz dikkatle takip ediyoruzdur,teröristlerin heykelleri dikiliyor,iç işleri bakanımız altı ustu heykel diyor,heykelin başına basan şerefli Türk Askeri'ne disiplin soruşturması açılıyor.Bunlar yalnızca 3-5 gün içerisinde olanlar ve öncesi de var.Durumun güçlüğünü ve zorluğunu hepimiz görmekteyiz.Ben de Üçoklardan Çepni kolundanım.
Uzun zamandır ülkemiz adına insanlarımız adına sizler bizler adına bazı çalışmalar içerisindeydim.Bu çalışmalarımı Ülkücülerle beraber yürütüyordum,hala da bu çalışmaların içerisindeyim.Ulu Türk Atatürk'ün kurduğu bu devletin daha da kötü durumlara düşmemesi için hepiniz gibi ben de gayret ediyorum.Çalışmalarımı ve fikir alışverişlerimi sizlerle de yapmak istiyorum.Bu Otağın nasıl bir yer olduğunu detaylı incelemelerim sonucunda az buçuk öğrendim.sen Ülkücüsün ümmetçisin sittir git diyen de olacaktır.Belki de madem Türksün kandaşımızsın diyip bağrına basacak da olacaktır.Yanlış anlaşılmalara fırsat tanımamak için kendimi tanıtmak istedim.Bu vatan için kardeşlerim için bir şeyler yapmak için hevesli ve zamanında yapmaya çalışmış bir Türk Genciyim.Bazı konularda sizlere soracaklarım ya da kabul edildiği takdirde beyan edeceğim fikirlerim olacaktır.Son olarak şunları söylemek istiyorum.Türk'üm ve bu vatan için çalışıyorum sizler bizler annelerimiz çocuklarımız için çalışıyorum.Kendime ırkçı diyemem evet bu doğru ama çıkıp ne vatan satarım ne de millet satarım.Ne de bir Türk'e laf söylettiririm.Eğer yok senin aramızda işin yok derseniz hizmetlerinizde başarılı olmanızı Ulu Tanrı'dan ister giderim.Hepinize iyi akşamlar şimdiden teşekkür ediyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Oğuz Şad
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.641


Zamanı Tanrı Yaşar!


« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2014, 19:51:07 »

Kendime ırkçı diyemem evet bu doğru ama çıkıp ne vatan satarım ne de millet satarım.Ne de bir Türk'e laf söylettiririm.Eğer yok senin aramızda işin yok derseniz hizmetlerinizde başarılı olmanızı Ulu Tanrı'dan ister giderim.

İl gider töre kalır. Töreyi muhafaza edecek olan da millettir; o da Türk milletidir. Her Türk soyluyu aile bireylerinden biri olmasına gerek görmeden öz kardeşin olarak görüyor, ırkı ve milliyeti başka olanlara karşı yaşamın her alanında daha iyi bir noktada olmasını arzu ediyor gerektiğinde menfaat gözetmeden şahsen tanışmadan elinden geldiğince yardım ediyorsan ırkçısın!

Yukarıda yazdıklarıma katılıyor, hak veriyorsan otağ'a hoş geldin. Yok yazdıklarım içerisinde sana uymayan bir şey varsa dininin, milliyetinin, ırkının hiç önemi yok; sağ üstde çarpı işareti var oradan otağ'ı kapatıp çıkabilirsin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Töre Konuşunca Han Susar!
Alpkurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 11« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2014, 19:57:37 »

Anlaşılan ortak paydada buluşabileceğiz.Diğer Türk yürekli kandaşlarında fikirlerini okumak isterim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.549


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #3 : 22 Ağustos 2014, 08:29:45 »

Türk milleti tarihte var olduysa her zaman bir ülkünün peşinde koştuğundandır. Türkler tarihi yazar, tarih Türkleri yazar, tarih var oldukça da ülkümüz var olacaktır biz ülkücüyüz önce burada anlaşalım ülkümüz Turandır, kızıl elma ülkümüzdür, çapulcuların sentezciliği de ülküdür lakin o arap kıçı yalayan, arap boku yiyen Türkeşçiler ile asla bir ülkü peşinde olmadık olmayacağız.
Kanı Türk olan her kişi bizim öz kardeşimizdir, onların varlığı bize yaşam arzusu savaş iştahı veriyor, varlığımızı onların gelecekleri uğruna yok etme amacındayız, aslen kimsenin dini düşünceleri etrafında bizim herhangi bir etkimiz olmaz ta ki o düşünceler bizekarşı silah olarak kullanılmaya başlayana kadar. bizler Türkçülüğü Atsızdan öğrenen Türk soylularız, kendimize o bazda Türkçü diyor yaşam tarzımızı ona göre çiziyoruz, eğer sizde bu düşünceleri paylaşıyorsanız otağımıza esenlik getirdiniz!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Çİ-Çİ
Deli Sarı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.343« Yanıtla #4 : 22 Ağustos 2014, 22:03:12 »

Gün geçtikçe bilinçlenen, aydınlanan Türk genci karşısında ne aymazlar ne hainler ne de işbirlikçiler asla başarılı olamayacaktır; çünkü gençlerimiz mukaddes haklarına, faziletlerine, yeteneklerine, değerine ve asaletine inanır, milli benliğini korur, koruyacaktır. Hepimizin yaşama kabiliyeti vardır. Milli şuurun uyanık olduğu yerde yabancı unsurların sesleri duyulmaz, duyulamaz, mühim yerlerde yabancı soydan bir kimse barınmaz, barınamaz! Orada her şey milli menfaatin buyruğundadır. Milletin şerefi ve yüksek niteliği için, orada her şey milli heyecanla coşan bir yürek taşır. İçinde hakikati ve hayatı barındıran yalnız ve yalnız Kızıl elma yoludur. Irkçılığı karalayan, kötüleyen kim varsa bir bakın ne yaptıklarına, nasıl kendileri, kendi düşünceleri, menfaatleri uğruna çalıştıklarını ve bu yolda nasıl ikiyüzlü davrandıklarını göreceğiz. Düşünenlerin az ama yazanların çok olduğu ve bu nedenle de ara vermeden hep ancak yolda olduklarını göreceğiz. Ne olduğunu, nereden geldiğini, kim olduğunu, dün olanların yarın da olacağını, olabileceğini, karşısındaki kimselerin mutlaka kanının hükmünü işleyeceğini, işlediğini göreceğiz. 'Falanca benim kardeşim, filan yıldan bu yana kardeşlik, barış erdemdir, adalet evrenin ruhudur, evrensel sevgi hepimizi birbirinin kardeşi kılacaktır' lakırdıları bazıları için dünün, bugünün hakikatinin asla uygun düşmeyeceği bir geleceğin görüntülerinde yaşayanlar için geçerlidir; fakat milli şuurun uyanık olduğu yerde ya da kimselerde değil! Kim kimin inancına bir şey der ki? Türkçülük bir fikir olduğu kadar inançtır da bunun sorumluluğunu taşıyan herkes keyfince başıbozuk davranamaz. Kendi atalarının inanış biçimlerini, yaşayış tarzlarını bilmek, benimsemek yerine kendi olmayan, yabancı yaşamları bilmek, benimsemek isteyenlere kim engel olabilir ki?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Mergen Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.014


« Yanıtla #5 : 23 Ağustos 2014, 11:14:57 »

Yazdığını okuduğumda buraya ilk geldiğimdeki beni gördüm kandaşım. O yüzden hem mutlu oldum hem de seni çok iyi anlıyorum. Burada oldukça fikirlerin de değişecek. Buna eminim. İnanmıyorsan, bizim fikirlerimizi değiştirmeye çalış. Zamanla kendinin değiştiğini ve kimin haklı çıkacağını göreceksin. İnimize esenlik getirdin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bayraktar1453
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1« Yanıtla #6 : 24 Ağustos 2014, 10:27:34 »

Öncelikle herkese esenlikler diliyorum.Adım Ali,37 yaşımdayım.İstanbul'da yaşıyorum,ailemiz 1461 yılında pontus'un yıkılmasıyla,ordaki rum halkını asimile etmek için Karamanoğlu beyliğinden Karadeniz'e(Rize)gönderilmiş binlerce aileden biri.TÜRK adını duyduğunda bile tüyleri diken diken olan,kanı kaynayan bir TÜRK'üm.Otağ'a dün kayıt oldum,Atsız atamızın okuduğum kitapları var fakat dava hakkında sizler kadar bilgili değilim,bu otağ'da öğreneceğim çok şey olduğuna inanıyorum.Bu ilk yazım,bir kusurum olduysa affola.Tanrı TÜRK'ü korusun..!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK'e kefen biçenin,ölümü korkunç olur..!
Mergen Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.014


« Yanıtla #7 : 24 Ağustos 2014, 10:32:22 »

Öncelikle herkese esenlikler diliyorum.Adım Ali,37 yaşımdayım.İstanbul'da yaşıyorum,ailemiz 1461 yılında pontus'un yıkılmasıyla,ordaki rum halkını asimile etmek için Karamanoğlu beyliğinden Karadeniz'e(Rize)gönderilmiş binlerce aileden biri.TÜRK adını duyduğunda bile tüyleri diken diken olan,kanı kaynayan bir TÜRK'üm.Otağ'a dün kayıt oldum,Atsız atamızın okuduğum kitapları var fakat dava hakkında sizler kadar bilgili değilim,bu otağ'da öğreneceğim çok şey olduğuna inanıyorum.Bu ilk yazım,bir kusurum olduysa affola.Tanrı TÜRK'ü korusun..!


Esenlik getirdin kandaşım
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Mergen Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.014


« Yanıtla #8 : 24 Ağustos 2014, 12:11:02 »

Hepinize selamlar saygılar olsun kandaşlarım.Kendimi tanıtmak istedim öncelikle.İşin açığı ve tam olanı şu şekilde : Ülkemizin içinde bulunduğu durumu hepimiz dikkatle takip ediyoruzdur,teröristlerin heykelleri dikiliyor,iç işleri bakanımız altı ustu heykel diyor,heykelin başına basan şerefli Türk Askeri'ne disiplin soruşturması açılıyor.Bunlar yalnızca 3-5 gün içerisinde olanlar ve öncesi de var.Durumun güçlüğünü ve zorluğunu hepimiz görmekteyiz.Ben de Üçoklardan-Gökhan ve sonuç olarak Çepni kolundanım.
Uzun zamandır ülkemiz adına insanlarımız adına sizler bizler adına bazı çalışmalar içerisindeydim.Bu çalışmalarımı Ülkücülerle beraber yürütüyordum,hala da bu çalışmaların içerisindeyim ; fakat bazı problemler e sizinde tahmin edeceğiniz şekilde mevcut.Ulu Türk Atatürk'ün kurduğu bu devletin daha da kötü durumlara düşmemesi için hepiniz gibi ben de gayret ediyorum.Çalışmalarımı ve fikir alışverişlerimi sizlerle de yapmak istiyorum.Bu Otağın nasıl bir yer olduğunu detaylı incelemelerim sonucunda az buçuk öğrendim.sen Ülkücüsün ümmetçisin sittir git diyen de olacaktır.Belki de madem Türksün kandaşımızsın diyip bağrına basacak da olacaktır.Yanlış anlaşılmalara fırsat tanımamak için kendimi tanıtmak istedim.Bu vatan için kardeşlerim için bir şeyler yapmak için hevesli ve zamanında yapmaya çalışmış bir Türk Genciyim.Bazı konularda sizlere soracaklarım ya da kabul edildiği takdirde beyan edeceğim fikirlerim olacaktır.Son olarak şunları söylemek istiyorum.Türk'üm ve bu vatan için çalışıyorum sizler bizler annelerimiz çocuklarımız için çalışıyorum.Kendime ırkçı diyemem evet bu doğru ama çıkıp ne vatan satarım ne de millet satarım.Ne de bir Türk'e laf söylettiririm.Eğer yok senin aramızda işin yok derseniz hizmetlerinizde başarılı olmanızı Ulu Tanrı'dan ister giderim.Hepinize iyi akşamlar şimdiden teşekkür ediyorum.


Kandaş, sorumu yanlış anlama ama gerçekten merak ettim. e-posta adresinin ismi neden Timur, Atilla gibi Türk komutanları değil de fransız Napolyon? Napolyon' un şehit ettiği Türk şehitlikleri var Kuzey Afrika' da.  Benim adresim gelişigüzel bir adres ama bir ismi yok, sen neden Napolyonu tercih ettin?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Alpkurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 11« Yanıtla #9 : 24 Ağustos 2014, 20:35:10 »

Kandaşım,internet üzerinden bir anket firması var cüzzi bir miktar para kazanmak açısından boş zamanlarımda onunla da ilgileniyordum.Sitenin ismi -reklam için demiyorum istersen bu iletimi sonra silebilirsin- napolyondu.Bu yüzden unutmamak adına almıştım bu e-postayı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.268 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.