MERHABA TÜRKÇÜLER
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 06 Ağustos 2020, 18:37:21


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: MERHABA TÜRKÇÜLER  (Okunma Sayısı 6066 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Soytarı
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1


« : 04 Eylül 2010, 14:38:07 »

Slm.Dgerli Kandaşlarım hepinize Esenlikler.Bayağı zamandır sitenizi inceliyorum herkes burda klavye delikanllığı yapıyor atıp tutuyor.Son zamanlarda ülkücü ve milliyetçi ve hatta islamcı sitelerden bayağı tepki alıyorsunuz müsadenizle size bir şey sorabilirmiyim delikanlıca cevap verirseniz elebette çok sevinirim...

1...Başbuğumuz Alpaslan Türkeşe neden Hüseyin feyzullah diyorsunuz? o zaman Nihal Atsıza neden Hüseyin Nihal demiyorsunuz? Nihal Türkiyede kadın ismidir herhalde biliyorsunuz tekrar katırlatmak istedim.Ayrıca Atsız aslen Yahudi dönmesidir:

2...Kürt Hükümdar Selahattin Eyyubiyi neden Türk olarak gösteriyorsunuz bunun Kürt olduğunu MHP li eski bakan Mehmet GÜL ve Başbuğumuz Alpaslan Türkeşde söylemişti ?

3...Gene Kürt kökenli Ziya Gökalpi neden Türk olarak gösteriyorsunuz ben bunların akrabalarına bile konuştum Kürk kökenlidir.

4...Kırgızlara Türk diyosunuz Kırgız Bakanın bir tanesi Almanyada bir beyanat vermişti şöyleydi;"Bizim Timurlenk Yıldırım Beyazıtı yenmesiydi Türkler dahada ileri giderdi.Biz Türkleri hemde kendi topraklarında yendik avrupayı kurtardık biz türk değiliz diyorlar?

5...Ülkücülerin islamcıların partisi var peki siz burada af edersiniz böyle klavye delikanlığı yaparak kime oy vereceksiniz ve bu gidişle sadece  kendi kendinize yerinizde sayacaksınız...

SON SÖZÜMÜZ...Kıçınızıda yırtsanız Doğu Aanadolu eninde sonunda KÜRDİSTAN Olacak .İstanbul uluslar arası kozmopolitik bir eşhir olacak İçi anadoluda size Anadolu Türkiyesi adında küçük bird evlet cerecekler oaraya sığmayacaksınız 2 çadırla geldiğiniz Orta Asyadaki Özbek ve Kırgız Vs.diğer Kırma Çin-Moğol karışımı ama sizin türk dediğiniz ülkelere gideceksiniz ama onlarda sizi kabul etmiyecekler...ESENKALIN
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Erlik Tanrıöğen
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2010, 14:41:40 »

Ulan it soylu küfrettirme bana adresini yaz lan geleyim orada görüşelim klavye delikanlılığı neymiş gör. Soysuz kancık kimsin lan sen?

Ulan it madem kürdistan kurulacak o kadar eminsin ve k.rtleri savunuyorsun ne demeğe feyzullaha başbuğ diyorsun? Şerefsiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2010, 14:47:36 »

Lan kutsalını düzdüğümün  kevaşe evladı!

Senin taptığın palyaçolarında senin de kemiğini s.kerim!

Ziya Gökalp, senin gibi or.spu çocukları kendisine ''kürt'' dediler diye; ''Türklük hadimine Türk değil diyen, soyca Türk olsa da PİÇTİR, Türk değil!'' demiştir. Ziya Gökalp'e kürt diyen kanı bozuk şerefsiz Soner Yalçın'ın Atsız Ata hakkında attığı iftirayı paylaşmandan ötürü sen de kanını s.ktiğim kızılın tekisin!

Soyunu sopunu döllediğimin çıkartması! Gümüşhane sınırları içerisinden bir tane yahudi asıllı gösteremezsen; Ananı da bacını da ne kadar Atsızcı varsa bellesin mi?


Selahaddin Eyyubi'nin kürt olduğunu ispatlamayıp ta iddia edenler senin gibi çakal oğlu çakallardır!

Bizler Orta Asya'dan geldiğimiz de çadırlarımızı yıktık, şu an sadece direkleri kaldı. Bir yere gitmeyi düşünmüyoruz. Lakin, o kalan direkleri de ziyan olmasın diye; günü gelince senin ananın a.ına sokacağız!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Boran
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 04 Eylül 2010, 14:49:47 »

   Sen Sançar'ın gülmesini biliyormusun. Sırıt
   Buda benden  Öpücük
  
   Boş uğraşlar bunlar boş .
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 04 Eylül 2010, 14:52:48 »

Bu çakallar arkamızdan ürdüğüne göre demekki yolumuz doğru.


Gelelim sana piç, biz zaten sizin ne bok olduğunuzu biliyoruz da bacılarınızı tanımak istiyoruz, senin gibi bir çakala yazı yazmaya bile değmez.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ArslanYürekliTürkmen
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 295


Ergenekon'dan doğduk , Börteçine Ularken


« Yanıtla #5 : 04 Eylül 2010, 15:15:38 »

Selahaddin Eyyübiye k.rt demişsin.Selahaddin Eyyübiye k.rt demek anca kürtçülerin ortaya attığı bir iftiradır.Selahaddin Eyyübinin kardeşlerinin ismi Şahinşah, Tuğtekin, Turanşah sence bu isimler kürtçeye benziyor mu? Veya isimleri geçtik.Selahaddin Eyyübi'nin annesi Amine Hatun'un hakkında fazla bilgi yoktur.Ama dayısı hakkında bazı bilgiler vardır.Dayısının ismi Takaştır.Bazı kaynaklarda da ismi Tokuş olarak geçer.Bu isimlerin yüzde yüz Türkçe olduğu kesindir.Bu da Selahaddin Eyyübi'nin kesinlikle Türk soyundan geldiğini kanıtlamaktadır.Annesinin Azerbaycan Türklerinden olduğu rivayet edilip kesin bir belge olduğunu sanmıyorum.Ama bu isimlerden bile Türk soylu bir aileye mensup olduğu kanıtlanmıştır.
3-)Sende diğer düşük zekalı sözde kürtçü aydınlar tarafından sadece Diyarbakır'da doğdu diye Ziya Gökalp'e kürt deme şerefsizliğine düşmüşsün.Diyarbakır öz be öz Türkmen şehridir.Ne yazıkki sizin gibi kürt enikleri istila ettikleri için kamuoyunda yanlış bir fikir ortaya çıkmıştır.Ve senin gibi bir piçe benim yerime birde Gökalp Ata cevap versin :

BANA TÜRK DEĞİL DİYENE
Ben Türk’üm diyorsun, sen Türk değilsin!
İslâm’ım diyorsun, değilsin İslâm!
Ben, ne ırkım için senden vesika,
Ne de dinim için istedim ilam…

Türklüğe çalıştım sırf zevkim için,
Ummadım bu işten asla mükâfat!
Bu yüzden bin türlü felâket çektim,
Hiçbir an esefle demedim: Heyhât…

Hatta ben olsaydım: Kürt, Arap, Çerkes,
İlk gayem olurdu Türk milliyeti!
Çünkü Türk kuvvetli olursa mutlak
Kurtarır her İslâm olan milleti…

Türk olsam, olmasam ben Türk dostuyum,
Türk olsan, olmasan sen Türk düşmanı!
Çünkü benim gayem Türk’ü yaşatmak,
Seninki öldürmek her yaşatanı…

Türklük hem mefkürem, hem de kanımdır;
Sırtımdan alınmaz, çünkü kürk değil!
Türklük hâdimine Türk değil diyen,
Soyca Türk olsa da, piçtir, Türk değil!
Ziya Gökalp


4-) 4. soruna geçelim kırgız bakanın bir tanesi demişsin.Kırgız hükümeti şu anda ne yanlısı bana söyler misin? Ben sana söylüyeyim Amerika ve nato yanlısı bir hükümettir.Kansız bir bakan bu açıklamaları yapıyor diye onları Türk Irkı'ndan olduğunu inkar mı edelim?

5-)Evet partimiz yok doğru bunun sebebi yeterince teşkilatlanmamamız ama merak etme oda olacak... Senin o partisi var dediğin kesimler ne  yapacak görelim.Ve klavye delikanlılığından bahsetmişsin.Hesap vaktimiz az kaldı o zaman kim klavye delikanlılığı yapacak göreceğiz.

Evet kürt piçleri bu dediğinizi İtilaf devletleri yardımıyla denediniz sonuçlarını kendiniz gördünüz.Şimdide amerika sayesinde tekrar deniyorsunuz.Ama bu sefer bunun sonucu dünyadan kazınmanız olacaktır.

Tanrı Türk Irkı'nı Korusun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK'ün Dini Türkçülüktür.
 
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 04 Eylül 2010, 15:44:33 »

Ne güzel değilmi? Türklüğün düşmanlarının adımızı nefretle anması. Bu otağda olan her Bozkurtun bununla gurur duyması gerekir,  bayağı zamandır bize gelen çakalların çapulcu sitelerinde adımızdan hareretle bahsedildiğini anlatıyorlar,  bunu onların gerçek hayatlarına soktuğumuz gün işte biz kazandık demektir. Onlara uykuyu haram etmezsek bizden adam olmaz, bunun bilinci ile atacağız her attığımız adımı, Adımızı duyduklarında titreyecekleri gün yakındır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gümüş Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 04 Eylül 2010, 16:10:23 »

Bunun gibi hayal aleminde yaşayan gerizekalılar hep olacaktır.

Ama unuttuğunuz bir şey var piçin oğlu.

Bizim gücümüzün ulaştığı yere sizin hayalleriniz bile ulaşamaz.
                                                         Fatih Sultan Mehmet Han

Fazla söze gerek yok.


Ayrıca biz sizler gibi  küçük hesaplarla uğraşmayız...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BOZKURT KEMAL
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 300


Yaşadıkça Türkçüyüz Hedef Turan.....


« Yanıtla #8 : 04 Eylül 2010, 16:22:00 »

Doğu Anadolu eninde sonunda Kürdistan Olmayacak,  kızlarınızı amerika'ya rusya'ya avrupa ülkelerine düzdürüyorsunuz diye size Kürdistanı mı vaat ettiler, zaten kendi başınıza birşey yapamazsınız anca öyle dişilerinizi düzdürüp, karşılığında  destek almanıza rağmen anca  o dağa çıkıp pislik içinde it gibi geberirsiniz, neyi becerebiliyorsunuz siz sadece bezevenkliği mi ? en ehli olduğunuz alan, başkada o kuş beyinleriniz bir işe yaramaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
 
Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
ULUBUDUN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 122


Bir Türk, cihana bedeldir.


« Yanıtla #9 : 04 Eylül 2010, 18:59:54 »

Kandaşlar bu itin laflarına sinirlenmeyin. Şahsen ben sadece güldüm, çünkü çok komik. Kam ağabeyin de dediği gibi bu gibi itler bize düşmansa yolumuz en doğru yoldur. Türk'ün yükselişi bazılarının götünde 2 metrelik kazık girmişçesine sızılar yaratmaya başladı. Bu ite de cevabım şudur: Siz itliğe devam edin, acun üzerindeki son Türk'te ölene değin Bozkurtların nefesini ensenizde hissetmeye devam edeceksiniz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Toros Dağları'nın tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem ; bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm!
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.232 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.021s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.