Esenlikler Yüce Türk Milleti
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 26 Ekim 2020, 04:01:46


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Esenlikler Yüce Türk Milleti  (Okunma Sayısı 3070 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Siyah-Türk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 14« : 28 Ağustos 2010, 05:31:03 »

Hepinize esenlikler dilerim.Otağınıza 1 saat önce üye oldum ve sizin gibi insanları görmekten ne kadar mutlu oldum bilemezsiniz.Kayseri'de yaşıyorum 26 yaşındayım kendimi bilgili sanardım ama girince anladım ki bilmediğim neler varmış soyumla ilgili eminim çok zamanım geçecek burada ve aramızda inanılmaz bilgi sahibi insanlar var çok mutlu etti beni.Ama izninizce kendimce yazmak istediğim bazı kusurlar var otağımızda.Yalnız şunu da belirteyim benim kusur olarak gördüklerim belki de benim bilgisizliğimden kaynaklanıyor olabilir veya benim yanlış bakmamdan kaynaklanabilir ama bir dinleyin isterim.

Birincisi; bizimle aynı fikirden olmayan insanlara karşı sert bir duruş var sitede evet bugün yanlış yolda olabilir o insanlar ama belki sizin sayenizde çok güzel fikirler edinecekler,düşünceleri değişecek ve belki bir ırkının kıymetini bilen girecek aramıza.Diyeceksiniz ki biz cevap veriyoruz ama farkındaysanız millet yazısına başlarken "beni banlamayın ama" diyerek başlıyor bu da gerçekten düşündürücü.Demek istediğim kanımızdan olduğu sürece bir dinleyelim,bu düşüncelerin altında neler yatıyor,derdi nedir,bu fikirlere nasıl kapılmış bir öğrenelim isterim.

İkincisi; sitede soysuzlarla tartışılırken hakaret olarak genellikle hayvan kelimesi ve hayvan isimleri kullanılmış.Koyu bir "hayvansever" olarak,hayatım boyunca bunlarla savaşmış biri olarak,benim bu hadise hiç hoşuma gitmedi.Özellikle köpeği hakaret olarak çok kullanmışsınız,evinde bir köpek besleyen olarak şunu biliyorum,o hakaret ettiğiniz köpek; kürtler gibi sahibini bilmeyip,yemek verdiği kaba sıçmayıp hergün onu beslediğim için sadakatini gösteriyor bana en temiz ve en güzel şekilde.Kaldı ki biz Türk'lerin en güzel simgelerinden biri bozkurttur.Bu otağıda biz sadece Türklüğümüz konusunda hassas olup da diğer konular umrumuzda değil gibi davranmamalıyız diye düşünüyorum.

Çok şikayet etmiş gibi gözükmeyeyim,malum giriş faslında belirtmek istedim kendimce gördüğüm hataları,bazı kusurları umarım anlatabilmişimdir.Şu an Türküm denildiğinde,Atatürkçüyüm denildiğinde faşist olarak adlandırıldığımız,azınlık haklarını savunma adına atalarımıza,askerimize,halkımıza kasap ve soykırım muamelesinin yapıldığı topraklarda sizle karşılaşmak ve tanışmakdan onur duydum umarım birlikte güzel zamanlar geçirir,fikirlerimizi yeşertir ve aydınlık günlere hep birlikte çıkarız...Facebook'a Ekle
Kayıtlı
hun_turk58
or-ok-on
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 419


Rehber KAN, hedef TURAN


« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2010, 12:20:12 »

Hoş geldin kandaşım otağa. Öncelikle birdüzeltmede bulunmak isterim izninle. Kürrtler millet değildir. Millet olabilecek kadar büyük bir kültüre ve geçmişe sahip değildirler. Kısaca kendilerine, kürtler ve türevi sözcükler kullanırız. Farklı görüşten olupta, örneğin ülkücü veya Türk Solundan olanlar eğer bizim fikirlerimizi değiştirmeye kalkar da, kendi düşüncelerini otağa aşılamaya kalkarsa, bence yasaklanmaları doğaldır. Çünkü onların Türkçülüğe karşı bir ilgisi yoktur. Onların düşünceleri de artık değiştirilemez. Ancak, bildiğini sanarak bir konu hakkında yanlış bir yorum yaparda, doğrusu bildirildiğinde doğru olanı kabul ederse, bu kişi öğrenmeye açık kişidir. Bu kişinin otağda paylaşımda bulunmasında bir sakınca yoktur. Çünkü amacı öğrenmektir. Öğrendikçe gelişecektir. Benim gibi. Bende pek bişey bilmem ama öğrenmeye bakarım. Anlamaya bakarım.

Hayvanlarla ilgili sözlerinde haklılık sahibisin. Ancak toplumun ağzına dolanmıştır bu sözler. Yaşamda da pek kullanılan sözlerdir ama dediklerinde haklısın. Bu gibi kürtlerden de değerli, eko düzene bir faydası yaratılmışları hakaret anlamında kullanmamak daha doğru olur. kürtlerin ne doğal yaşama, ne insanlığa, ne de kendilerine bir faydaları var.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

--"Biz dogrudan dogruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanagı Türk toplulugudur. Bu toplulugun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluga dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur." Atatürk
Oğuz Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 784« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2010, 12:27:05 »

Kandaşım hayvanlar konusunda sana katılıyorum, fakat bir düşünce sert olmadımı rayından çıkar, Türkçülük sert yaşamdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler düşmanın kaç kişi olduğunu değil, nerede olduğunu sorar!
Tanrının Kılıcı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 233« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2010, 13:27:51 »

Sevgili kandaşım ; Bu siteyi ziyaret eden insanların tabiatıyla çeşitli amaçları var.

Türkçü Turancı.com
1-Bunlarda kimmiş acaba ne düşünüyorlar. Nelerden bahsediyorlar. Diye merak saiki ile gelenler.
2-Bu sitenin amaçlarını bilip tartışma yaratmak ortalığı karıştırmak amacıyla gelenler.
3-Milli hissiyatının hiçbir siyasi oluşumda  temsil edilmediği düşüncesi ile arayış içinde olan insanların  geldiği bir uğrak yeri vs.vs
4-Bu sitenin amaçlarını bilen, varsa bilgilerini paylaşan, bu davaya bilinçli olarak katılım sağlayan insanlardır.


1.   Grupta gelip duygu ve düşüncelerini yazan insanlara kandaşlarımın gayet yumuşak bir üslupla davranarak  yol gösterdiklerine şahit olmuşumdur. Ve bu gelen insan,  anlatılanları kavrayıp benimsediyse burada kalmıştır. Öğrenmiştir öğrendiklerini de öğretme yolundadır.

2.   Bu gurupta gelen insanlar zaten amaçları belli, tartışma yaratmak. Özellikle dikkat edersen Din ve dini kavramlar üzerinden yapılmaya çalışılır. Buraya gelen bazı insanlar zannediyor ki burada ki insanlar tamamen dinsiz, dine karşı hiçbir manevi değer ölçüleri taşımayan insanlar güruhu...
 Bunun öyle olmadığını birçok arkadaşımın uyarılarında okursan görebilirsin. Hangi dine mensup olursan ol. Ama burada bu değerlerini tartışma konusu yapma. Dini konuda bilgin varsa ve bilgi paylaşımında bulunmak istiyorsan, dini siteler var. Orada bunu yapabilirsin. Burada Türk Tarihi, Kültürü,  Sosyal yaşamı, Örf, Adet, Gelenek ve Görenekleri ile ilgili bilgin varsa paylaşmandan,  bilmediklerin varsa öğrenmenden bütün kandaşlarımın gurur duyacağını düşünüyorum. Bu site Din ekseni üzerine kurulu bir site değil. Bu nedenle art niyetli yaklaşımı olan insanlara karşı kandaşlarımın sert duruş sergilemelerini yanlış karşılamayınız.

3.   Bu grupta gelen insanlar ise Ülkenin içerisinde bulunduğu kaotik ortamda sahipsiz, Milli hissiyatlarına tercüman olabilecek bir siyasi ve ya ideolojik merkez bulamayıp arayış içerisinde olan insanların geldiği, bilgilendiği, uygunsa kaldığı yerdir.

4.   Bu grupta bulunan arkadaşlar için söyleyecek söz yok zaten. Ne yaptıklarını bilen dava ve şuur sahibi insanlar.

Bizimle aynı fikri paylaşmayan insanlar İkinci gurupta bahsetmiş olduğum insanlardır. Adı üstünde bizimle aynı fikri paylaşmayan insanın bir fikrisabiti vardır ki, buraya gelmekten amaç öğrenmek değil karıştırmaktır. Bunlara gösterilecek müsamaha  zafiyet doğurur.

Soysuzlarla tartışırken Kullanılan hakaret cümleleri  ise adı geçen mahluka hakaret değildir. Benimde bir köpeğim vardı. Onu terk etmek zorunda kaldım. Ama görüyorum. Beni gördüğü zaman hemen koşar yanıma gelir ayağının altına yatar sevmemi ister. Sadakati tarif et deseler boncuğumu tarif ederim.

Daha da uzatmayayım Otağımıza hoş geldin esenlikler getirdin. Bilgi ve paylaşımlarınla bize güç vereceğine inanıyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Esen kal.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TANRININ KILICI
ATSIZCI
Bozkurt Asena
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 296« Yanıtla #4 : 28 Ağustos 2010, 16:24:25 »

Siyah-Türk kandaş;

Öncelikle, Kurt İni'ne hoşgeldiniz. Esenlikler getirdiniz. Yazdıklarınıza cevap olarak, Tanrının Kılıcı kandaşımız size gerekli açıklamaları yapmış. Benim size diyebileceğim tek şey, yaşanan olayları biraz daha özümseyerek, anlamaya çalışmanızdır. Böyle yaptığınız takdir de neden böyle davrandığımızı anlayacağınızı umuyorum. Bunun için de olayları gözlemlemeniz gerekmektedir. Yaptığınız gözlemler sonucu, kısa bir süre sonra böyle düşünmediğinizi kendinizle birlikte bizlerde göreceğiz.

Umarım kalıcı olursunuz. TTK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Delinse yer, çökse gök yansa kül olsa dört yan,
Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
Yıldırımdan tipiden kasırgadan yılmayan,
Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz....

Hüseyin Nihal ATSIZ
Siyah-Türk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 14« Yanıtla #5 : 28 Ağustos 2010, 16:30:26 »

Siyah-Türk kandaş;

Öncelikle, Kurt İni'ne hoşgeldiniz. Esenlikler getirdiniz. Yazdıklarınıza cevap olarak, Tanrının Kılıcı kandaşımız size gerekli açıklamaları yapmış. Benim size diyebileceğim tek şey, yaşanan olayları biraz daha özümseyerek, anlamaya çalışmanızdır. Böyle yaptığınız takdir de neden böyle davrandığımızı anlayacağınızı umuyorum. Bunun için de olayları gözlemlemeniz gerekmektedir. Yaptığınız gözlemler sonucu, kısa bir süre sonra böyle düşünmediğinizi kendinizle birlikte bizlerde göreceğiz.

Umarım kalıcı olursunuz. TTK

Kalıcı olursunuz ne demek burası benim evim ömrüm,zamanım yettiği müddetçe otağ'da daima kalacağım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt Asena
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 296« Yanıtla #6 : 28 Ağustos 2010, 16:41:26 »

Siyah-Türk kandaş,

Sözlerimde herhangi bir art niyet aramayınız. Size yazmış olduğum cümle sadece bir temennidir. Sizi aramızda her zaman görmeyi bizler de isteriz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Delinse yer, çökse gök yansa kül olsa dört yan,
Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
Yıldırımdan tipiden kasırgadan yılmayan,
Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz....

Hüseyin Nihal ATSIZ
Siyah-Türk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 14« Yanıtla #7 : 28 Ağustos 2010, 16:47:54 »

Siyah-Türk kandaş,

Sözlerimde herhangi bir art niyet aramayınız. Size yazmış olduğum cümle sadece bir temennidir. Sizi aramızda her zaman görmeyi bizler de isteriz.
Bende art niyetle algılamadım ki zaten güzel temenninize, güzellikle cevap verdim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 28 Ağustos 2010, 16:58:04 »

Siyah-Türk kandaşım,

Esenli getirdiniz, hoşgeldiniz.

Otağ ile alakalı değerlendirmelerinize; Tanrının Kılıcı ağabey çok net bir şekilde cevap vermiş. O konu ile alakalı yazacak pek bir şey bırakmamış sağolsun.

Türklüğümüzü dünümüzden aldığımız şevk ve feyizle, yarınlar da layık olduğu mertebeye çıkartmak için el birliği ile çaba gösterip, umarım ırkımızı kutlu yarınlara birlikte ulaştırırız.

Tekrar hoşgeldin Türk soylu kandaşım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Erlik Tanrıöğen
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 28 Ağustos 2010, 19:59:35 »

Esenlikler getirdiniz kandaş. Atsız Ata'nın vaadettiği ''Türkçülük Irmağı''na giden yolda biz de bize katıldığınız için mutluluk duymaktayız. Tanrı kılıcınızı keskin kılsın.
TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.253 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.02s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.