Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

KURT İNİ'NE GİRİŞ => Esenleşme Köşesi...(TANIŞMA) => Konuyu başlatan: Türkeli Gerillası üzerinde 08 Aralık 2015, 23:52:45Konu Başlığı: Esenlikler dilerim ve aynı zamanda özür de dilerim
Gönderen: Türkeli Gerillası üzerinde 08 Aralık 2015, 23:52:45
Esenlikler, ben İstanbul'da yaşayan, 17 yaşında Malatyalı Kürt (ne yazık ki) bir gencim. Kürt olduğum için özür diliyorum. Buraya senelerdir araştırdığım Türkçülük fikrini daha detaylı şekilde öğrenmek için geldim. En başta Türkçülerin emperyalist karşıtı mücadelenin içinde olması dikkatimi çekti, çünkü benim bildiğim ülkücü düşünce emperyalist yalakası, satılmış, kullanılan insanlardı. Araştırdım. Atsız'ın bazı kitaplarını okudum. Kullanıcı adımı bile Türkeli Gerillası yaptım, böyle bir sevdayla geldim buraya. Buradaki yazıları okudum ve Türkçülerin ABD emperyalizminin farkında olduğunu gördüm. Gurur duydum.

Kürt etniğindenim ne yazık ki. Eğer istemiyorsanız burada bulunmamı, üyeliğimi durdurabilirsiniz, darılmam. Fikrinize saygı bile duyarım. Ben sizin kardeşiniz de olamam, sizin kardeşiniz olmak, sadece benim bir hayalim olur. Ama siz tarihe savaşlarla adınızı yazdırmış Türklersiniz, ben ise nereden geldiği bile belli olmayan, günümüzde: emperyalist uşağı, satılmış bir ırk olan Kürtlüktenim.

Acındırma değil bu, yalan söyleyemememden kaynaklı sadece. Memnun oldum tanıştığıma. Tekrar esenlikler.


Konu Başlığı: Ynt: Esenlikler dilerim ve aynı zamanda özür de dilerim
Gönderen: Kaan ULAŞ üzerinde 09 Aralık 2015, 02:29:08
K.rt olduğuna gercekten acıdım senin, demek ki böyle ezik ırka mensup oldun mu böyle zavalılaşıyor insan. Burası kurt ini ve burada kanı, soyu Türk olanlar bulunabilir. Hadi bakim sen yol al ezik arkadaş.


Konu Başlığı: Ynt: Esenlikler dilerim ve aynı zamanda özür de dilerim
Gönderen: Oğuz Şad üzerinde 09 Aralık 2015, 04:38:15
Atsız Türk ırkçılığı hakkında "Bu ırkçılık bir takım şarlatan maskaraların ileri sürdüğü gibi kafa ölçmek, kan tahlil etmek, yedi ata saymakla ilgili değildir. Irkçılık kan ve ırka dayanmakla beraber Türklük şuurunda olmak, yabancı bir ırkın şuuruna sahip çıkmamak davasıdır." demiştir.

“En büyük Türkler’den birisi olan Yıldırım Beyazıd’ın anası Türk değildir. Hangi Türkçü onu Türklük kadrosundan çıkarmıştır veya çıkarabilir? İstiklâl Marşı şairi Mehmet Akif’in babası Arnavut olduğu halde hangi Türkçü Mehmet Akif için Türk değildir demiştir? Mesele Yıldırım Bayezid veya Mehmet Akif kadar Türk olabilmektir.”

Bunlar Atsız'ın samimi hiç bir Türkçü'nün muhalefet edemeyeceği sözleridir.

Fakat ben falanca ırktanım diye söze başlayan birisi, yabancı bir ırkın şuuruna sahip çıktığından Türklüğün ve Türkçülüğün olsa olsa düşmanı olabilir.

Konuyu buraya kadar açıkladığımızı düşünüyorum.

Gelelim asıl meseleye; sen yalancının sahtekarın tekisin. Burada ajitasyon yapmaya, kafa bulmaya gelmiş piçin birisin.


Konu Başlığı: Ynt: Esenlikler dilerim ve aynı zamanda özür de dilerim
Gönderen: Bögü:Alp üzerinde 09 Aralık 2015, 18:31:45
Söylemek istediklerimi Oğuz Şad dile getirmiş. Mehmet Akif kadar Türk olabilmek gerekir -ki bir daha Mehmet Akif gibisi gelmez-.