Biz Doğulu Türklerin Sorunları !
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 14 Ağustos 2020, 02:21:30


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
  Yazdır  
Gönderen Konu: Biz Doğulu Türklerin Sorunları !  (Okunma Sayısı 55656 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sarp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 52


« : 05 Haziran 2010, 14:45:26 »

Andalar hepinize esenlikler dilerim. İlk mesajımda bizzat yaşadığımız sorunlara değinmek istedim. sıkılmadan okunursanız sevinirim.

Ben Adıyamanlı bir Türk soyluyum. Bursa da yaşamaktayız, birçok akrabamızda öyle. lakin, doğduğumuz yer bellidir. utanacak, saklayacak bir şey yok.

En büyük sorunumuz, bizlere k.rt muamelesi yapılmasıdır. bizler öz be öz Türküz. bir Türk'ü, k.rd'e benzetmek, hakaretlerin en büyüğüdür. Şunu söylemek gerek, bizlere k.rt muamelesi yapılması anlıktır. tanıdıktan, konuştuktan sonra herkes vatan aşkımızı, Türklüğümüzü takdir etmektedir. Şivemiz ve fenotipimiz elbet bir Edirne de yaşamakta olan Türk ile birebir aynı değil, ama Boşnaklara, Arnavutlara ve bilimum Türk olmayanlara ayrım yapılmazken, bizlere yan gözle bakılmasını hazmedemiyorum açıkçası.

Bunun sebepleri bellidir; Şivemiz ve dediğim gibi fenotipimiz. Her kalın kaşlı olana k.rt muamelesi yapmak çok cahilce. Bunu yapanlar var. Bundan daha önemlisi artık Doğu bölgemizde hiç Türk yaşamamış, orada Türk doğmaz gibi bir kanı oluşmuş insanlarda, bunu gözlemlemek zor değil. Ha evet, eskiden Doğu bölgemizde Türk oranı yüzde 80 lerdeyken, şu an yüzde 10 lara kadar düştü. Hepimiz, k.rtleşmemek için göç ettik.

Hepimizde nizami ölçülerde Turan Çıkıntısı mevcuttur. Tabi birçok insan bunun bilincinde değil, bundan habersiz. Tipimiz, kesinlikle bir k.rt kadar çirkin değil, hepimizin eli yüzü düzgün. k.rtlerin tenleri araplığa çalan bir esmerlik barınıdırır. Bizde esmeriz, ama buğday tenliyiz. bu çok mühim bir fark.

Bizim kinimiz büyüktür bu itlere, Bizi topraklarımızdan ettiler. Öcümüzü er yahut geç alacağız hepsinden.

Lütfen aradaki ayrımı iyi yapalım, konuşmadan hüküm vermeyelim, kandaşlarım.


Umarım başıızı ağrıtmamışımdır.

TTK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ASENA-01
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 700« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2010, 14:51:49 »

Dediklerinde doğruluk payı çoktur. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu  Bölgelerimiz de TÜRK' lere aittir ve orada şu an özellikle  bazı illerimizde daha az sayıda olsalar da TÜRK' ler vardır.
Kanımız ve aynı olan kinimizle TURAN yolunda omuz omuza çalışmak dileğiyle.
Hoşgeldiniz kandaşım, daim olmanı dilerim. TÜRK TÜRK'Ü KORUSUN!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BENİ ANCAK TANRI YARGILAR!
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2010, 14:57:25 »

Anlattıkların yüreğimizdeki acıdır kandaşım,Benimde Adıyamanlı bir çok arkadaşım ve tanıdığım vardır ve bunlar Türk soyludur,kalın kaş meselesi  değil tek kaş meselesidir senin dediğin,tek kaşlı Türk olmaz maymun gibi.genelde tek kaşlılık kürtlere özgüdür.
Kandaşım Türk soylu olduğuna eminsen kimin ne dediği umurunda olmamalı ve soyuna hizmet etmekle yaşamını sürdürmelisin.Biz ne Batı şehirlerinden insanlar tanıdık ki Türk'üm derlerde Türklüğün düşmanlığını yaparlar.
Şive tabiki yaşadığın yere göre şekillenir,Türkçe Bütün Türk boylarının dil zenginliği ile Türkçe olmuştur,Antepli bir şekil konuşur,Adanalı bir şekil,Karadenizli bir başka şekil.Tabi ki kürt piçlerine yakın bir şekilde Türç şivesi olamaz eğer diliniz öyle ise değiştirmeye çalışacaksınız ki siz bunun önlemini alarak yaşadığınız yeri terk etmişsiniz,Terk etmeden başarabilseydiniz daha kutlu olabilirdi.
Otağımıza da Esenlik getirdiniz diyerek Kurt ininde bulunan konulara göz atmadan ileti atmamanızı tavsiye ederim kandaşım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sarp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 52


« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2010, 15:02:38 »

Andalar, duyarlılığınız için teşekkürler. Biz 9 aile göç ettik, içimizde tek k.rt yoktur. Kanımız, soyumuz Türktür. ama orada kalan akrabalarımızdan çoğu k.rtleşmiştir, bunu inkar edemem. Hepsinin canı Kızıl Tamu'ya...

Evet, bu hayvanlarda tek kaş var, bunu unutmuşum. Teşekkürler hatırlatma için.

Yürekli Kam, Adıyamanlıların şivesi normaldir, andam. Ben çevremde gördüğüm başka illerden gelen Türk soylular için yazdım onu. misal olarak Urfa'yı gösterebilirim. Bu kandaşlarımız bu konuda çok sıkıntı çekmekteler. Ailemizin en yaşlıları dahil, Türkçe'yi harika bir şekilde konuşurlar.

Hoş buldum, Kandaşlarım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ASENA-01
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 700« Yanıtla #4 : 05 Haziran 2010, 15:15:12 »

Sizin sayenizde hatırladığım, beni hep kulakları çınlasın, ''ADANALI'' diye çağıran ADIYAMAN' lı bir büyüğümü de burada anmak isterim. Her ilimizin  köklerinin TÜRK soylu olduğu ve buraların sahiplerinin kanı TÜRK olanlar olduğunu herkes bilmeli. T.T.K.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BENİ ANCAK TANRI YARGILAR!
Sarp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 52


« Yanıtla #5 : 05 Haziran 2010, 15:25:31 »

Evet, Diyarbakır dahil her ilin öz Türktür. Lakin öyle ürüyorlar ki... Bakın ben Doğu da bulunmuş biri olarak söylüyorum; evlerine gidin, yorganı kaldırın, yorgan altından 7-8 çocuk çıkıyor. Hiç abartmıyorum tek göz oda da 20 kişi yaşıyorlar. bunlar bilinçsizlikten değil. Emin olun planlı pogramlı bir şekilde çoalıyorlar.

Geçen  sene hiç unutmam, Adıyaman şehit verdikten sonra meydAnda bir anda 10 bin kişi olup, o zaman ki dtp binasına Saldırmıştık. Haberlerde bulabilirsiniz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ASENA-01
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 700« Yanıtla #6 : 05 Haziran 2010, 15:31:55 »

Sayının çok önemli olmadığının kanıtları tarihimizde örnekleri ile vardır. En yakını Mayıs ayında olan Dandanakan Savaşı!
Bu kıroların çocuklarını insan yerine koymazsın zaten! Bir sözcük söylemeden aciz, tipine baksan insan demeye bin şahit isteyen,
korkak ve sırttan vurmaktan başka bir halt bilmeyen çakallar!
Bizim amacımız zaten mankurtlaşan TÜRK soyluları uyandırmaktır. İşte bu sayede meydana gelecek ve harekete gelecek milli bilinç ile hak ettiklerini alacaklar! Bu sözüm yargı içinde cenk içinde geçerlidir.T.T.K.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BENİ ANCAK TANRI YARGILAR!
Sarp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 52


« Yanıtla #7 : 05 Haziran 2010, 15:36:45 »

Çok doğru bir yere parmak basmışsınızı, Asena. Mankurtlanşan Türkler uyanırsa, bunlar adım atamazlar hiçbir yerde. Doğu daki Türkler , pek güzel cenk eder bu itlerle, az olsalarda. Ama kimseden destek görmeyeceklerini bildikleri için bu işe kalkışmıyorlar hiç.

Bu köpeklerden son zamanlarda Zazalar ve Araplar da nefret etmeye başladılar. zamanında bunların altlarına yattılar. Ama şimdi bu aşağılık insanlardan oluşan kavimin ne bok olduğunu gördüler.

T.T.K
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Batur Alp
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 05 Haziran 2010, 15:39:45 »

Ermeni tehcirine kadar dirhem Kürt'ün bulunmadığı Doğu Anadolu bugün yarı yarıya Kürt-Türk nüfusa sahip.

Akkoyunlu Uzun Hasan'ın şehri Diyarbakır kıroların yuvası olmuş..

Şahin Beğ'in yurdu Antep Kürtleşiyor..

Mersin, Adana gibi Türkmen şehirleri Kürt istilası altında..

Batı illeri zaten allaha havale bir şekilde can çekişiyor!

Kısaca, Türkiye Kürtleşiyor...

Bu gidişe dur diyecek bir Başbuğ lazım bize...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ASENA-01
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 700« Yanıtla #9 : 05 Haziran 2010, 15:41:16 »

Sarp kandaşım kırolar sadece kullanıldıklarından gündemimizdedir. Yoksa çerkez, laz, arap ve bütün etnisitelerin ne halt olduğunu biliyoruz. Tarih ve gündem hepsinin hayinliklerini gösteriyor. Her kanı akan, yurdundan edilen TÜRK soylunun intikamı alınmadıkça bize huzur yok!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BENİ ANCAK TANRI YARGILAR!
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.221 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.