Atılmak
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 16 Temmuz 2020, 17:38:29


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: Atılmak  (Okunma Sayısı 6834 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
BEĞREK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 27


ATSIZIN ÇERİSİ


« : 13 Ağustos 2010, 20:22:19 »

 GökTürk
İlk olarak hakkımda bilgi vermek istiyorum: 16 yaşındayım. Başarılı bir öğrenciyim. En başarılı liselerden birine gidiyorum. Kanım, soyum öz be öz Türk'tür. Kanımla soyumla iftihar ederim ve Türk doğduğum için şükrederim. Ben hiç ülkü ocağına gitmedim. Atsız Ata'nın hayatında yazmış ve yayınlamış olduğu eserler bilgisayarımda arşiv halinde kayıtlıdır. Hemen hemen hepsini okudum ve idrak etmeye çalıştım. Bütün Türk ve Türkçü büyüklerimizin eserlerini de aynı şekilde. Bu siteye kayıt oldum. Öncelikle yazılanları okudum takip ettim. Kayıt olduğum yeri bilmek isterim. Size asla saygısızlık etmeyeceğim. Küfür kullanmam. Beğenmediğiniz bir sözüm varsa bunu bana belirtin. Ben ülkücülüğü ve turancılığı kendime yol, hedef bildim. Türkçü'nün dini olmaz gibi yazılar okudum. Bence bu tabir yanlıştır. Türkçü dinini davasına karıştırmaz denmesi daha doğru olabilir. Allah kelimesi elbette arapçadır. Fakat burda Allah yazdığı için arapçılıkla, ümmetçilikle suçlananları gördüm. Ülkücülere çapulcu diyenleri gördüm. Bu yazdıklarımı oruçlu yazıyorum. Atsız Atamızın solculuk ve solculara ettiği sözleri eğer biraz okumuşsanız görmüşsünüzdür ağabeylerim. Sitemizin genel havası sanki biraz solculuk kokuyor. Eğer beni atacaksanız başım üstüne. Ben yaşım itibariyle yolun başındayım. Ama şu bir gerçektir ki ve çekinmeden söylerim, çok okudum çok araştırdım. Bu davanın, Turan'ın, Türkçülük sevdasının kutluluğunu. Yani sadece 2-3 kurt resmi görüp, gençlik hevesi ile ırkçılık yapan biri değilim. Ben dünyaya Türk geldim. Kimse bana sormadı hangi ırkdan doğmak istersin diye. Ama şükürler olsun ki bu yüce milletin bir ferdi olarak dünyaya geldim. Irkçılığa yanlış demiyorum, bu davanın İslam düşmanlarının odak noktası haline gelmesini istemem, tıpkı tam tersini istemeyeceğim gibi. Turan ellerdeki bütün Türk toplulukları müslümandır. Elbet herbirimiz bir gün uçmağa varacağız. Ben Turan için cenk ederken ölüp şehitlik isterim. MHP şu anda vazifesini ve sorumluluğunu tam olarak yerine getirmiyor. Fakat oy kullanma hakkımı elde edince hiç çekinmeden oyumu atarım. Birçok konudan bahsettim. Beni site dışı etmek isterseniz buyruğunuza boynum kıldan incedir. Fakar son sözlerim olarak şunu söylemek isterim. Bu sitede 5 bin defa bu dava için can veren ülkücülere çapulcu denirse, Allah yazdığı için bir kişi arapçı diye gösterilirse, tabutluklarda bu kutlu dava için ömür çürüten Başbuğa siyonist denirse, bizim gibileri kandırıp solculuğa yaklaştırmak isteyenlerin yüzü gülerse, öbür tarafta Kürşad'ın yüzünede bakamayız, asla başarılı da olamayız.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN. BU DAVA YAĞILARIN ELİNE GEÇMESİN.

Esen kalın andalar. Hakkımdaki buyruğu bekliyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Kahramanlık ne yalnız bir yükseliş demektir,
Ne de yıldızlar gibi parlayıp sönmektir.
Bunun için ölüme bir atılış gerekir.
Atıldıktan sonra bir daha dönmemektir…
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2010, 20:32:29 »

Burhimum,

Türkçülüğü idrak edememiş ümmetçilerin, Türkçülük içerisine dini motif sokturmamamız dolayısı ile bugüne kadar söylediği ''solcu'' ''dinsiz'' yaftasına biz alıştık.

Ki, Ülkü Ocaklarında Atsız Ata için neler denmiyorki? ''faşist'', ''dinsiz'' ''şaman'' gibi terimler ocaklarda hep Atsız Ata için dillendiriliyor. Atsız ki bugüne kadar ''ben dinsizim'', ''ben şamanistim'', '' ben faşistim'' demediği halde... Atsız bu haksız ithamlara faşizme küfrettiği halde ''din toplumların ihtiyacıdır'' dediği halde maruz kalmıştır. O yüzden ne senin ne de başkasının bize yapıştırmaya çalıştığı etikete kızmayız ve de yaramız olmadığı için de gocunmayız!


Ülkücüler çapulcudur. Başbuğ dediğin adam da tabutluklar da ömrünü falan çürütmemiş, Atsız Ata'yı ve arkadaşlarını mahkemeye verdiği gizli dilekçe ile satmış kişidir.

Sol'a ve solculuğa samimi bir şekil de en düşman olan oluşum bizim otağ'ımızdır. Çünkü; Yürekli-kam'ım kardeşi 80'de Solcu komünistler tarafından şehid edilmiştir. Bizim otağ olarak 80'de şehidimiz vardır. Yani, bizim davamız başkaları gibi süse ve şatafata dayalı olmadığı için böyle nüansları göremiyorsunuz. Direkt gözünüze batan hoşunuza gitmeyen yerlere bakıyorsunuz.

Gayemiz, senin gibi dürüst Türk soylu gençleri Türkçülüğe kazandırmak olduğu için; dürüstlüğün ve samimiyetin sebebi ile atılmıyorsun. Yalnız, otağ'ı baştan sona dön bir daha oku...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2010, 20:36:30 »

Kandaşım bizde Buyruk vermek yok, burada kardeşlik var. 14 yaşındaki kandaşla, 74 yaşındaki arasında genel bir farkta olmaz. Bize senin gibi Türk soylular lazım! Yazındaki bir kaç cümleye katılmamız mümkün değil ama  zamanla  gerçek Türkçülüğü öğrendiğinde nasıl olsa sen onları dillendirmekten vaz geçeceksin, ben bunu bilir bunu derim...

Otağ'ın solcu bir çizgide olduğu yönündeki düşüncene katılmıyorum. Ben kardeşini solcular tarafından kafasına çivi çakılarak kaybetmiş bir Ülkücüyüm ama Türk ülkücüsü.Türkçülükte Türkleri bölmek yoktur! Dolayısıyla bizde öyle yapıyoruz ne sağcıyız ne solcu Biz Türk ırkçılarıyız.

İlerde konuşacağımız ve senin de öğreneceğin çok şeyler olacaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt Asena
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 296« Yanıtla #3 : 13 Ağustos 2010, 20:43:00 »

Burhimum, Oğuz ağabey sana gerekli bilgileri vermiş. Benim diyeceğim; sen gitmekten çok kalmayı hak ediyorsun. Nedenine gelecek olursak; yazmış oldukların çok samimi ve yalansız. İnanıyorum ki, yazdıklarımızı, tartıştıklarımızı okuyup, özümsedikten sonra ne demek istediğimizi anlayacaksın. İşte o zaman bu söylediklerinden vazgeçmiş, gerçek mana da bir Türkçü olmuş olacaksın. TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Delinse yer, çökse gök yansa kül olsa dört yan,
Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
Yıldırımdan tipiden kasırgadan yılmayan,
Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz....

Hüseyin Nihal ATSIZ
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #4 : 13 Ağustos 2010, 21:14:52 »


              Güzel Kardaşım benim, Uslu bir adam gibi yazmışsın. Bak birdenbire yafta yapıştırmadan izlemelisin Otağımızın genel çizgilerini. Solculuk diye bir şeyi onamamız bize acı verir. Ben aşırı sağcı biriyim.Eğer sağ sol diye bir şey varsa. Ayrıca inançları çok güçlü biriyim ama şunu demeliyimki din kişiseldir ve yalnız kendimizi ilgilendirir. Türkçülükse toplumcu uğraşımızdır. Esenlikle...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
BEĞREK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 27


ATSIZIN ÇERİSİ


« Yanıtla #5 : 13 Ağustos 2010, 22:21:38 »

Yürekli kam ağabeyim. Senin kaybın benim kaybımdır. Acını yüreğimin en derininde hissettim. Başın sağ olsun, başımız sağ olsun. Yazımda hiç yalan söylemedim. Bir türkçünün ağzına yalan ve küfür girerse beynine çaşıtlık, kalbinede satıcılık girer. Bunların bütünü de değişilir bir sokak kaltağına. Anlaşıldığım için çok hoşnut oldum. Ağabeylerim, ben asla bir yafta yapıştırmadım, haddimede değildir. Ben hevesliyim, davamız için, bu yüce ülkünün geleceği atisi için. Eğer atılsa idim asla saygısızlık etmezdim. Ben birçok ülkü ocağı dergisi okudum, Atsız Ata'mıza asla faşist yaftasına rastlamadım. Sizi yalancı çıkarmak için değil gerçekten diyorum. Şiirlerine denk geldim. Kendini bilmez densizler elbette vardır. İnsanların sataşmalarına cevap verecek olsaydık zaten kafamızı kaldırıp davamıza yönelemezdik. Ben memnun oldum ağabeylerim, anlaşıldığım için ve anladığım için. Dahada anlamaya özen göstereceğim. Daha nice konuşmak dileğiyle esen kalın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Kahramanlık ne yalnız bir yükseliş demektir,
Ne de yıldızlar gibi parlayıp sönmektir.
Bunun için ölüme bir atılış gerekir.
Atıldıktan sonra bir daha dönmemektir…
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 13 Ağustos 2010, 22:27:15 »

Burhimum,

Yazdıklarına bakacak olursak; dürüst bir gençsin, yalansız ve samimi duyguların var egonda yok. Bu gün düşündüklerin için seni suçlamak yapılacak en büyük yanlış olur. Zamanı gelince doğruları konuşarak, tartışarak ve araştırarak bilgi birikimini arttırdığın gün sen bu söylemlerden çok uzaklarda kaya gibi sert bir Türkçü olacaksın, buna adım gibi eminim sende o ışık var. Yalnız bir şey söylemek isterim biz ülkü şehitlerini -ama gerçek ülkü şehitlerini- her zaman saygıyla anarız ve onlara gereken özeni gösteririz. Ama burda kalkıp ülkücülüğü kullanarak bizlere dini dayatmaya çalışan çapulcularıda her zaman yereriz. Kaldıki senin Allah dedi diye attığınız arapçı ilan ettiğiniz dediğiniz kişilerin geçmişlerine baktığında yanılmadığımızı çok iyi anlarsın. Bizler solcu yada sol çizgide değiliz ve dediğimiz gibi bizim otağ olarak 80'de komünistlerce şehid edilmiş şehidimiz var!

Bizler Türklüğü soy, ırk, kavramını ön plana çıkartan ve herkes gibi inananlarız. Ama dini duygularımız içimizdedir ve bu hiç bir Türk ile ayraç olmaz aramızda.

Yüce ülkünün atisi olacağından şüphem yok. Yalnız, ülkülemimizi zamanla ve sabırla tanıyacaksın... Sen de o azim olursa bizde de sana anlatacak sabır olacaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BEĞREK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 27


ATSIZIN ÇERİSİ


« Yanıtla #7 : 13 Ağustos 2010, 22:38:48 »

 Türkiye              GökTürk                   KURT

Çok şey değişti,atam çok şey değişti.Dünya değişti,Türkiye değişti,insanlar değişti.Çok şey değişti.

Çok Şey değişti…

‘Türk’üz Türkçüyüz’ dediği için Başbakan Saraçoğlu’na mektup yazmıştın.Gördüğün ‘komunist’tehlikeyi işaret etmiştin.Bir Türkçü olarak.Türkçü Başbakan’ı göreve davet etmiştin.
Çok şey değişti Atsız atam,çok şey değişti…


Senin zamanında,inandığına hayat boyu inanan,bu dünyanın nimeti,hangi makamı,hangi sıfatı bahşedilirse bahşedilsin,fikirlerinden,kimliğinden,ideallerinden vazgeçmeyen devlet adamları vardı.Siz,ardınıza bakmadan atılırdınız;yufka yürekliler size yoldaş olamazdı.İnancınızı gömlekleştirmeden,80 yaşında arabanın içinde ‘uçmağa’ varıncaya kadar taşıyan ülküdaşlarınız vardı.Bayrağı kapar;yere düşürmeden,ardınıza bakmadan giderdiniz.Benim zamanımda ise fikir üstüne fikir değiştiren,inanç üstüne inanç inanç değiştiren,adeta inancını,fikirlerini,ideallerini gömlek haline getirip,kirlendikçe çıkaran devlet adamları var oldu;yeter ki,bu dünyalık nimet,makam,mevki veya sıfat kendilerine sunulmaya görsün. Değişti atam,değişti,adamlar değişti adamlık değişti.


Senin zamanında,bir devlet adamı bir söz verdimi,sözünden dönmezdi.Benim zamanımda sadece verilen sözden değil;inançtan ve ideallerden de dönülür oldu.Benim zamanımda’’Taksim’e’’camiden bahsedenler,Antalya’da kilise açar oldu.Değişti dedim ya,söylenen söz de değişti,yapılan iş de değişti.Senin zamanında galiba buna ‘iman zafiyeti’deniyordu.Eskiden sadece sabır taşı çatlardı;şimdi iman bile çatlar oldu Atsız atam.Benim zamanımda insanlar,inançlarının,fikirlerinin gereği yapardı,benim zamanımda,inanmasa da başkasının dediğini yapar oldu.


Çok şey değişti,Atsız atam,çok şey değişti…


Senin zamanında insanlar,meydanlara çıkıp ‘Bu iş bizim namusumuzdur’derlerse o,yapılırdı.Benim zamanımda ‘Bedel ödeyemeyiz’den bahsediliyor;namus da mı değişti,bilmem atam.Benim zamanımda,iki ay hapis yatanı mağdur sayıp Başbakan yapıyorlar,sen ‘tabutluk’ta ne kadar yatmıştın atam;yetmiş yaşında da mı yatmıştın ne?Seni neden Başbakan yapmadılar,senin edebiyat’ını yapan olmadı mı?Her ay aldıkları emirleri,kendi özgün fikirleriymiş gibi sunan aydınlar senin zamanında yok muydu?Bir gün liberal,bir gün İslamcı,bir başka gün solcu,bir başka gün sağcı olan bu aydınlar,önce seni güya mağdur edip,sonra edebiyatını yapıp,sonra da ortak aklın temsilcisi yapmadılar mı?Yollarınız niye birleşmedi,atam;sen neden fikirlerini gömlek yapıp çıkarıvermedin.Alt tarafı bir gömlek değil mi?İsimsiz,patentsiz bir yenisini bulup giyiverirdin.Hata sende Atsız atam,hata sende.Yetmişinde bile Türkçülük gömleği giyeceğine,değiştiriverecektin.Gömleğini değiştirseydin,dünyanın bütün devlet adamları sana hayran olurdu.Yabancı dili bilip bilmemen çok önemli değil,vücut dilinle hepsini büyüler,kendine hayran ederdin.Hepsi senin ‘aziiizzz’ dostun olurdu.Uçağa biner,o başkent senin,bu ülke benim dolaşır durur,dostlarınla yer ,içerdin.

Onlar hayran hayran senin peşinde dolaşıp,seni ‘tebrriiik’ ederlerdi.Allah vergisi akıl,izan sahibi aydınların da televizyon televizyon dolaşıp senin ne mübarek,ne büyük adam olduğunu anlatırlardı.Dedim ya hata sende Atsız atam,gömleğini değiştirmeyerek sadece kendi geleceğini değil,benim de geleceğimi yok ettin. Çok şey değişti,Atsız atam,çok şey değişti…Senin zamanında yapılan ibadet ve iyilik gösterilmezdi,saklı yapılırdı.Bir elin verdiğini öbür el bilmezdi.Ahlak onu gerektirir,aksi durum ayıplanır,günah sayılırdı.Hele devlet adamlarının ibadeti,hizmeti ve iyiliği son derece gizli olurdu.Benim zamanımda durum değişti.Arkada kırk televizyon kamerasıyla iftar çadırları ziyaret edilir oldu.’Fakir,fukara’evleri basın ordusuyla ziyaret edilir oldu.Gaye yardım etmekten çıkıp siyasi gösteriye dönüştürüldü.Bizde onlar bile ‘şeffaf’oldu.
Çok şey değişti,Atsız atam,çok şey değişti…

Siz milli ekonomi kurdunuz,milli sermaye oluşturdunuz.Biz onları kapalı kapılar ardında haraç-mezat satar olduk.Biz,sizin milli ekonominizi,’ırkçı sermaye’saydık.Onun için onu da değiştirdik.Siz kan döktünüz,can verdiniz;toprağı vatan yaptınız;biz sizin vatanınızı topraklaştırdık,maneviyatını alıp onu maddeleştirdik sonra parsel parsel satar olduk.

Dedik ya değişti işte,vatan bile değişti.


Siz Musul,Kerkük sevdasıyla,Türkmen ateşiyle yanıp tutuştunuz.Onlardan bahsettiğiniz için hapislere atıldınız,işkenceler gördünüz.Karşılığında mağdur bile sayılmadınız.Biz,Kerkük yanarken,Türkmenin başına bombalar yağarken,mezun olduğumuz lisenin mantı gününe katıldık;çeşme açılışı yaptık.Değişti atam,Kerkük değişti,Türkmen değişti,Türk değişti…

Başka ne mi değişti,neler değişmedi ki atam,neler değişmedi…


Sizin ordunuz vardı,yan gözle bakılmaz;düğmesinin sökülmesi bile savaş sebebiydi;cepheden cepheye koşar,kışlasına bile girmez.O değişmez deme.o da değişti.Kerkük’te başına çuval geçirildi;sesini duyan bile olmadı.

Değişti Atsız atam,değişti…Senin zamanında milletin ve devletin kutsal değerleri vardı.Bayrak gibi,vatan gibi…Bütün millet,bütün devlet adamları o değerlere sahip çıkarlardı.Benim zamanımda bu değerler yırtılır,yerlerde sürüklenir oldu.’Ocak’lılar bu değerlere sahip çıkınca faşist oldular.


Sizin Kıbrıs diye bir ‘yavru vatan’ınız varmış galiba;beş yüz yıldır vatanlaştırabilmek için uğraştığınız,yetmiş bin şehidimize mal olan Kıbrıs diye bir yer.Biz ‘Çözümsüzlük çözüm değildir’diyerek o sorunu da çözdük,haberiniz olsun,atam.Her gün Rum’un arkasından koşturup duruyoruz,alsın diye.Anlayacağın orası da değişti.


Hafızam beni yanıltmıyorsa eğer,senin uğruna hayat boyu mücadele ettiğin,tabutluklarda yargılandığın Turan’ın vardı;esir Türklerin vardı,öyle değil mi?Orasıda mı?deme ,orası da değişti.Senin kutlu Tanrı Dağı’nda artık Mete ruhlular,Kürşat mizaçlılar,Oğuz ata karakterliler yok artık.Bizim soros oraları da değiştirdi.Senin kutlu dağlarının kutu kalmadı;yeşil dolarların himayesinde geleceğe doğru yelken açtı gidiyor…


Çok şey değişti,Atsız atam,çok şey…


Senin zamanında insanlar,kalemleriyle atlıyı atından indirirdi,benim zamanımda ise benim kalemim kırıldı atam.Sen,Tanrı katına çıkalı,kutlu Tanrı Dağı’nda Kürşat’la,Oğuz Kağan’la,Alparslan’la diz vurup kutlu sohbetinize başlayalı beri,bizde ‘omurgasız’lar türedi,sohbetler kesildi atam.


Değişti Atsız atam,değişti…


Hülyalarım bile değişti.Senin zamanında çelik iradeli gençler’Kamlançu’yu,güzel ‘‘Almila’yı,Konçuy’u’’ hayal ederdi.Benim zamanımda irade zayıfladı,hayaller değişti.Paris,Berlin,Londra hayal edilir oldu.Konçuy’un yerini,adı bilmem ne olan sarışınlar aldı.

Değişti dedim ya Atsız atam,değişti,sevdamız bile değişti.

Senin ‘Topal Asker’in vardı.’’Saçları alagarson kesik kız’’a ders verirdin.Benim binlerce topal askerim oldu.Kızlarımın değil saçları,gözleri bile değişti.Fakat ne ders veren hoca var,ne de ders alan var,ne de ders var.Hocalar değişti,gençler değişti,dersler değişti atam.Senin zamanında Adalar Denizi’nden Altayların ötesine büyük Türk gençliği,’’Ya istiklal,ya ölüm’’parolasıyla yoğrulurdu,benim zamanımda,istiklalin devri için Avrupa kapılarında bekleyenler oluştu atam.İstiklalin anlamı da değişti atam.


Ben de değiştim Atsız atam.ben de…

Senin bedenini tabutluğa koydular,beynini değil;benim bedenimi serbest bıraktılar.beynimi tabutlupa yatırdılar.Senin bedenini esir ettiler,benim kafamı…Değişmeyeyim de ne yapayım.Anlayacağın bende bu kafa oldukça daha çok şey değişecek Atsız atam,çok şey

Yalnız değişmeyen bir şey kaldı atam.’Ocak’ın dumanı tütmeye devam ediyor.Değişmeyen sadece o kaldı

.Değişenleri,değiştirecek olan o tüten ‘Ocak’ olsa gerek,atam…

Sen gideli bizde bunlar oldu atam.Haydi hoşça kal...

Bu yazıya ülkü ocakları dergisinde rastladım ve paylaşmak istedim. Bu esere sahip çıkanlar hala var. Türk Tarihine bakarsak ne zaman bir olup ilerlemişiz yağının kanına doymuştur toprak. Lakin ne zaman bikaç çaşıtın sözüyle dönüp birbirimize küsmüşüz o zaman bölük pörçük olup 16 devlet saymışız. Oğuz Kağan'ın evlatlarına birleştirdiği ok hadisesini hepimiz okumuşuzdur. Ama ben ümitliyim ağabeyler. Türk birliğine inanıyor ve görüyorum. Kimse kimsenin dinini sorgulayamaz. Er kişi öbür dünyada kendisi verir hesabını yaradanın önünde. Esen kalın kandaşlarım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Kahramanlık ne yalnız bir yükseliş demektir,
Ne de yıldızlar gibi parlayıp sönmektir.
Bunun için ölüme bir atılış gerekir.
Atıldıktan sonra bir daha dönmemektir…
BEĞREK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 27


ATSIZIN ÇERİSİ


« Yanıtla #8 : 13 Ağustos 2010, 22:49:02 »

Çok yazdım kafanızı şişirdim. Kusuruma bakmayınız. Ama kanım kaynıyor. Belki gençliğimden. Harekete geçmek istiyorum. Atalarım yaşatmak istiyorum, onlara layık olmak. Zamanla herşey düzelecek, umarım. Gayret edip çalışmalıyım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Kahramanlık ne yalnız bir yükseliş demektir,
Ne de yıldızlar gibi parlayıp sönmektir.
Bunun için ölüme bir atılış gerekir.
Atıldıktan sonra bir daha dönmemektir…
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 13 Ağustos 2010, 22:51:05 »

Atsıza dert yanan bu yazıyı eğer ocakcılar yazmışsa ikili oynuyorlar,göz boyamaya çalışıyorlar kandaşım, bak Atsız oğlu yağmur nezdinde Türk çocuklarına neleri vasiyet etmiş oku , şimdiki çapulcular neler yapıyorlar,sen ver kararı.

Yağmur Oğlum!Bugün tam bir buçuk yaşındasın. Vasiyetnameyi bitirdim, kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigar olarak bırakıyorum. Öğütlerimi tut, iyi bir Türk ol.

Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.

Bulgarlar, Almanlar, İtalyanlar, İngilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, İspanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır.

Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarın ki düşmanlarımızdır.

Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler içer(de)ki düşmanlarımızdır.

Bu kadar çok düşmanla çarpışmak için iyi hazırlanmalı.

Tanrı yardımcın olsun!Şimdiki ocaklarda ''Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler''  bunların hangileri yok, senin o dediğin kişiler nağme yapıyorlar, sizin gibi Bozkurtların beyinlerini karıştırıyorlar. Aldanmayın, kanmayın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.235 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.021s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.