Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

KURT İNİ'NE GİRİŞ => Esenleşme Köşesi...(TANIŞMA) => Konuyu başlatan: Sibel Kaya üzerinde 23 Şubat 2014, 22:34:37Konu Başlığı: Akp'nin Adalet Anlayışı ..
Gönderen: Sibel Kaya üzerinde 23 Şubat 2014, 22:34:37
Adı Adalet olan bir Parti'nin yönetim anlayışında hak ve özgürlükler gasbediliyorsa ve hukukun üstünlüğü ilkesi sınıfta kalmışsa O Ülke'de demokrasinin ''D''sinden bile bahsetmeye gerek yoktur.
Yargı bugün siya...si iktidarın keyfiyetine göre şekilleniyorsa ve düne kadar cezası olan suçlar artık beraat ediyorsa bırakın yargının bağımsızlığını bir kenara,Ülkenizin bile bağımsızlığından bahsedemezsiniz.
Ülkeniz bağımsız olsaydı CIA ajanları Ülkenizin bakanlıklarında cirit atmaz,siyasi otorite üzerinde dayatma ve baskı yapmazdı.Ülkeniz bağımsız olsaydı Ülkenizi yöneten Başbakan ''Ben BOP Başkanıyım'' diye ahkam kesip durmazdı.
Ülkeniz bağımsız olsaydı yüzlerce gazeteci sorgusuz sualsiz içeri atılmazdı.
Ülkeniz bağımsız olsaydı Türk Ordusunun şerefli  generalleri, ve paşaları toplumun gözü önünde itibarı sıfırlanarak mahkeme kapılarında perişan edilmezdi.Demek ki, bu plan tıkır tıkır işliyor.Korku,yıldırma ve gözdağı üzerine kurulu yeni bir demokrasi anlayışı..Kimilerine göre de polis devleti deniyor buna...
Türkiye'de özgürlükler askıda olmasa en temel insan hakkı olan haberleşme özgürlüğü ve özel yaşamın gizliliği ihlal edilmezdi. Yüzlerce insan yine telefonları dinlenip suç üretildiği için hapishaneler de zorunlu ikamete tabi tutuluyor.
Adamlar milletvekili seçilmesine rağmen bir türlü bırakılmıyorlar.Ne zaman bırakılacakları da hiç belli değil..
Velhasılı Atatürk ilkeleri askıya alınarak Türkiye'de yeni bir rejim kuruluyor.Siyasi iktidara soracak olursanız ''Rejimle sorunumuz yok.Sadece güncelleme yapıyoruz'' diyorlar.
Bu nasıl güncelleme ise kendi yandaşlarına hiç uygulanmıyor.
Muhalefet edenlerin ise nerede oldukları ortada..
Tarihler gelecek te, bu kara dönemi nasıl yazacaklar merak ediyorum. :kurt:

 


Konu Başlığı: Ynt: Akp'nin Adalet Anlayışı ..
Gönderen: Mergen Kurt üzerinde 23 Şubat 2014, 22:39:13
Her yasağı koydular sıra kendilerini padişah ilan etmeye geldi :D


Konu Başlığı: Ynt: Akp'nin Adalet Anlayışı ..
Gönderen: ANKARALI GÖKTÜRK üzerinde 24 Şubat 2014, 09:29:42


                  Bütün siyasi partiler birbirinden beter. Hepsi kötülükte yarışıyor. Türke yarar için ortede olan tek bir parti yok. Buna yakın olan bile yok. Türk kendi ülkesinde yetim ve öksüzdür.


Konu Başlığı: Ynt: Akp'nin Adalet Anlayışı ..
Gönderen: Süngük-Kagan üzerinde 27 Şubat 2014, 02:09:11
Abla bence sen siyasi bir parti kur, başta tüm otağ olmak üzere, tüm Türkçüler seni destekleyelim.