(KISIRLIK)ÇOCUĞU OLMAYANLARA DOĞAL TEDAVİLER
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 29 Ekim 2020, 01:59:48


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: (KISIRLIK)ÇOCUĞU OLMAYANLARA DOĞAL TEDAVİLER  (Okunma Sayısı 6186 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ÖZBEKTÜRKMEN
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 10


« : 04 Ekim 2009, 13:09:40 »

Değerli soydaşlarım bu konu çok önemli.Büyükşehirlerde hepimiz gerginlik ve sıkıntı içinde yaşadığımızdan herhangi bir ciddi sorun olmasa bile çocuk yapmakta zorluklar yaşamaktayız.Bunun sebebi strese bağlı,erkeklerde sperm azlığı ve hareket zayıflığı,kadınlarda yumurtlama zorluğu veya yumurtanın olgunlaşamamasıdır.Çözüm yolları erkek ve kadın için farklıdır.Bizzat kendimizin denediği ve faydasını gördüğümüz yöntemleri sizinle paylaşmak istiyorum.
1-ERKEK İÇİN;Prof.İbrahim Saraçoğlunun bitkisel kürler rehberi kitabındaki sperm hareketliliği ve sayısını artırıcı KEÇİBOYNUZU KÜRÜ.Bu küre günlük devam edince sperm sayısı ve hareketliliği inanamayacağınız derecede artmakta ve çocuk yapma ihtimaliniz erkek açısından artmaktadır.
KADIN İÇİN;Yine Prof.İbrahim Saraçoğlunun polikistik over için kullandığı SOĞAN SUYU KÜRÜ.Bu kür yumurtalık sorunlarını gidermekte döllenmenin hızını artırmaktadır.
Bu kürler dışında erkeklerin gün aşırı(Birgün birini ertesi gün diğerini) alarak E vitamini ve çinko tabletleri almaları faydalı olmaktadır.Ancak bunların günde 1 tabletten fazla alınmamaları gereklidir.Birgün E vitamini,ertesi gün Çinko tableti alınmalıdır.
Hamile kalmaya karar vermiş kadınlarında mutlaka FOLİK ASİT ilacı kullanması gereklidr.Bu ilaç çocukta oluşma ihtimali olan omurilik sorunlarını engellemek içindir.
Soydaşlarım bu konularda doktorunuzda sizlere her türlü desteğini verecektir.Ama bende naçizane bildiğim ve yararını gördüğüm bilgileri sizlerle paylaşma gereği hissettim.HAYDİ HAYIRLISIYLA HER AİLE EN AZ 4 ÇOCUK YAPARAK ÜLKEMİZ VE MİLLETİMİZ ÜZERİNE OYNANAN BÖLME VE YOK ETME OYUNUNU BOZAR.ŞU AN VATANINI SEVEN HER TÜRK ÜN İLK YAPMASI GEREKEN EVLENMEK VE EN AZ 4 ÇOCUK YAPARAK ONLARA MÜMKÜN OLDUĞUNCA İYİ EĞİTİM VERMEKTİR.SAYGIM VE SEVGİM BÜYÜK TÜRK MİLLETİNEDİR.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ÖZBEKTÜRKMEN
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 10


« Yanıtla #1 : 04 Ekim 2009, 13:13:54 »

çocuk yapma konusunda diğer çok önemli konu ise sigaradır.sigara üreme sağlığını bozan hamile kalmayı engelleyen bir zehirdir.SİGARA ERKEKLERDE ERKEK SPERM HÜCRESİ OLUŞUMUNU AZALTIR VE SİGARA İÇEN ERKEKLERİN GENELDE KIZ ÇOCUKLARI OLUR.ERKEK ÇOCUK YAPMAKTA ZORLANIRLAR.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ÖZBEKTÜRKMEN
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 10


« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2009, 09:42:05 »

DEĞERLİ SOYDAŞLARIM,DÜN DOKTORUMUZDAN MÜJDEMİZİ ALDIK.YUKARIDA BAHSETTİĞİM YÖNTEMLERDEN FAYDALANARAK TANRININ BİZE VERDİĞİ ÇOCUĞUMUZUN,BALAMIZIN ERKEK OLDUĞU SÖYLENDİ.ERKEK KIZ FARKETMEZ SAĞLIKLI OLSUN YETER.İNŞAALLAH 2 ERKEK 2 KIZ EN AZ 4 ÇOCUK SAHİBİ OLURUZ.EĞER KÖYDE YAŞASAM DAHA FAZLADA OLABİLİRDİ.TÜM SOYDAŞLARIMA ALLAH EN AZ 4 ÇOCUK NASİP ETSİN.ÜLKEMİZ ÜZERİNE OYNANAN BÖLME VEYA BAŞKA UNSURLARA ÜLKEYİ YÖNETTİRME VE İSMİNİ DEĞİŞTİRME OYUNLARINI BOZMANIN YOLU HER TÜRK AİLENİN EN AZ 4 ÇOCUK YAPARAK ONLARA İYİ EĞİTİM VERMELERİDİR.
TÜM TÜRKLER TEKRAR GELENEKSEL TÜRK AİLE YAPISINA KAVUŞTURULMALIDIR.BU ANADOLU COĞRAFYASINDA,ZOR COĞRAFYADA AZ BİR NUFUSLA YAŞAMAK VE DEVLET OLMAK MÜMKÜN DEĞİLDİR.
BUNU SON PKK VE DTP OLAYLARININ ARKA PLANINA BAKARAK ÇOK NET GÖREBİLİRSİNİZ.PKK ÖNCE DOĞU VE GÜNEYDOĞUYU BÖLEREK AYRI BİR KÜRT DEVLETİ KURMAYI DÜŞÜNÜYORDU.AMA ŞU AN ÇITAYI DAHADA YÜKSELTTİLER TÜM TÜRKİYEDE KÜRT NUFUSU HIZLA ARTIRARAK TÜM TÜRKİYEYE HAKİM OLMAYI HEDEFLİYORLAR.VE BU HEDEF ŞU ANKİ ŞARTLARDA BOŞ BİR HAYAL DEĞİLDİR.ÇÜNKÜ TÜRKLER EVLENMİYOR.EVLENSEDE GEÇ EVLENİYOR.EVLENSEDE EN FAZLA 2 ÇOCUK YAPIYOR.BUNDAN DOLAYI TÜRK NUFUS HERGEÇEN GÜN AZALIYOR.
KÜRTLER ERKEN EVLENİYOR.EVLENİNCE ÇOK ÇOCUK YAPIYOR.ODA YETMİYOR 2.KARIYI ALIYOR.ONDANDA ÇOK ÇOCUK YAPIYOR.TOPLAMDA 25 ÇOCUĞU OLAN KÜRT TANIDIKLARIM VAR.BU TABLO BÖYLE DEVAM EDERSE 30 YIL SONRA TÜRKİYEDE KÜRT NUFUS TÜRK NUFUSUN ÜZERİNE ÇIKACAKTIR.MAALESEF.TETBİR DEVLETİN ELİNDEDİR.DEVLET TETBİR ALMIYORSA TÜRKLERDE ÇOK ÇOCUK YAPARAK DEVLETLERİNİ VE MİLLETLERİNİ KORUMALIDIR.
EN GÜZEL TETBİR DEVLETİN TÜM ÜLKEDE HER AİLENİN 4 ÇOCUKTAN FAZLA ÜREMESİNİ ENGELLEMESİDİR.BU TETBİR EĞİTİMSİZLİĞİ,TERÖRÜ,İŞSİZLİĞİ,GELİŞİGÜZEL ŞEHİRLEŞMEYİ,HIRSIZLIK VE CİNAYET GİBİ SUÇLARI,VE DİĞER SOSYAL SORUNLARIDA ÇÖZECEK BİR TETBİRDİR.UMARIZ MİLLİYETÇİ BİR HÜKÜMET GELİRDE BU TETBİRİ UYGULAR.AMA BU TETBİR UYGULANMIYORSA TÜRKLERİNDE YAPACAĞI ŞEY NUFUSLARINI HIZLA ARTIRMAK VE SON BAĞIMSIZ TÜRK DEVLETİNİ KORUMAK OLMALIDIR.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 25 Ekim 2009, 09:46:20 »

Desene Bu millet ilelebet payidar kalacaktır ÖZBEKTÜRKMEN kandaşım,inanki en az senin kadar sevindim bir Türk soylu Bozkurt soylu daha geleceği için dünyaya.Tanrı analı babalı ve Milletine vefakar bir evlat etsin onu,Tanrı size ve Türk milletine bağışlasın gardaşım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 25 Ekim 2009, 09:52:59 »

SİGARA ERKEKLERDE ERKEK SPERM HÜCRESİ OLUŞUMUNU AZALTIR VE SİGARA İÇEN ERKEKLERİN GENELDE KIZ ÇOCUKLARI OLUR.ERKEK ÇOCUK YAPMAKTA ZORLANIRLAR.

Gardaş bu söz tecrübeyle sabittir tamamen yalandır,Bizim ev 5 katlı  her dairesinde bir kardeş yani 5 kardeş oturuyoruz bu evde,inanki kız çocuğu bizde altın gibidir kimsede yok,benim vardı bir tane oda 6 yaşında uçmağa vardı şimdi beni bekliyor Tanrı dağlarında bir yerlerde.Biz bütün kardeşler sigara içeriz,Kız çocuğu olacağını bilsek inanki hepimizde sigarayı bırakırız.Gardaş bunun her halde genlerle ilgisi var babamında 5 erkek,iki kızı var.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ÖZBEKTÜRKMEN
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 10


« Yanıtla #5 : 25 Ekim 2009, 10:06:05 »

ÇOK SAĞOL KANDAŞIM.TANRI HEPİMİZE VE TÜM TÜRK SOYUNA YAHŞİ VE BOL EVLATLAR NASİP ETSİN.MİLLETİMİZ VAR OLSUN.TÜRKİYE DEVLETİ BÜYÜK TÜRKİSTAN DEVLETİ SONSUZA DEK DAİM OLSUN.BÜYÜK TÜRKİSTAN:(TÜRKİYE+AZERBAYCAN+KIBRIS+TÜRKMENİSTAN+ÖZBEKİSTAN+KIRGIZİSTAN+KAZAKİSTAN+UYGURYERİ.......)
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ÖZBEKTÜRKMEN
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 10


« Yanıtla #6 : 25 Ekim 2009, 10:14:15 »

KARDAŞ SİGARA ZARARSIZ BİR MADDE DEĞİLDİR.BU BİR GERÇEK.SİZİN AİLEDE BELKİ ZARAR VERMEMİŞTİR AMA BENİM GÖZLEMİM VE TIP BİLİMİNİN VERİLERİ SİGARANIN SPERM HÜCRELERİNE VE ÜREMEYEDE ZARAR VERDİĞİ YÖNÜNDEDİR.SİGARAYI BIRAKMAK HEM MADDİ HEM MANEVİ KAZANÇ SAĞLAR TÜRK NESLİNE.SİGARAYA VERDİĞİMİZ PARAYLA NELER YAPILMAZKİ.SADECE ÜREME DEĞİL HER ŞEYİMİZE ZARARDIR SİGARA.BEN BIRAKTIM ÇOK MEMNUNUM HAYATIMDAN.SANKİ 10 YAŞ GENÇLEŞTİM.ESKİDEN MERDİVEN ÇIKARKEN NEFES NEFESE KALIRDIM.ŞİMDİ KOŞARAK ÇIKIYORUM.TANRI TÜRK NESLİNİ SİGARA VE ZARARLI MADDELERDEN KORUSUN.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATTİLABİLGEHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 973« Yanıtla #7 : 25 Ekim 2009, 12:11:15 »

Özbektürkmen Kandaşım. sana tüm iyi dileklerimi iletiyorum. Umuyorum ki Sevgili Yiğenlerim O kutlu yolda bizleri geçecek ve sağlam bir Ülküyle TURAN'ı kuracaklardır. Sevgiyle Esen Kalın  Gülümseme Göz Kırp Peynir
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 25 Ekim 2009, 12:20:08 »

SİGARA SAĞLIĞA ZARARLIDIR!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATTİLABİLGEHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 973« Yanıtla #9 : 25 Ekim 2009, 12:23:49 »


              Hiç kullanmadığım bir nesne ama çevremde de herkes kullanıyor. Ne acaip bir çey anlayamadım. Alkolüde yıllar önce bıraktım. Bende hiçbir numara yok Kandaşlar !.. Peynir Sırıt 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.245 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.021s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.